VFŞL 2020 Yaz Mevsimi'nin 2. Haftası Tamamlandı! WoW Classic'in ilk Espor Turnuvası Türkçe Olarak Yayınlanacak

Overwatch'tan Mei, Heroes of the Storm'a Katılıyor

16.06.2020 14:48 - Gazali Çetinkaya

 
Heroes of the Storm bu yaz 5 yaşına girmeye hazırlanırken yeni bir kahraman, Nexus anomalisi ve etkinlik test sunucularında oyuncuların denemesine sunuldu.
 
 
Yeni Kahraman: Mei

Overwatch'tan Mei'yle Nexus'ta serinlemeye hazır mısınız?

Mei-Ling Zhou dünyaca ünlü bir hava bilimci. Devasa bir buz fırtınası Antarktik araştırma istasyonunu etkisi altına aldığında kendini dondurmak zorunda kalmıştı. Dokuz yıl sonra ekibinin hayatta kalan tek üyesi olarak uyandı. Her zaman iyimser ve daha iyi bir gelecek için savaşmaya hazır olan Mei, Overwatch'ın çağrısına yanıt vererek ona yeniden katılan ilk ajanlardan biri oldu. Nexus'u keşfeden Mei, şimdilerde tüm arkadaşlarını korumak için savaşıyor. Oyun kurmaya uygun yetenek setiyle rakiplerini buza çeviren çok yönlü savaşçı Mei'yle becerilerinizi sergilemeye hazır olun. Kendisi şu anda PTR'da!
 
 
Yeni Nexus Anomalisi: Hava Muhalefeti

Nexus'taki dengeleri altüst edecek bir fırtına yaklaşıyor!

Nexus'un dört bir yanında tuhaf hava olayları görülmeye başlanırken; tüm diyarlar sağanak yağmur, tipi ve sisin etkisi altına girdi. Neyse ki Mei tam da bu garip koşulların başlamasıyla birlikte oyuna geldiğinden bu konuda araştırma yapma şansı bulacak. Oyundaki en yeni Nexus Anomalisi olan Hava Olayları, size pek çok eğlenceli hava durumu etkisi sunacak. Her bir savaş alanı belirli aralıklarla gerçekleşen belli bir hava olayına sahip. Bu hava olayları birkaç dakikanın ardından sonlanıyor. Döngüyse oyun sonlanana kadar devam ediyor. Bu hava olayları etkinken, kahramanlar mevcut hava olayı türüne bağlı olarak özel bir güçlendirme kazanabiliyor.

Oyuncuların karşılaşabileceği Nexus Anomalileri arasında sağanak yağmurlar, tipiler ve sis bulunuyor. Bu fırtınaya göğüs gerebilecek misiniz?
 
 
Yeni Etkinlik: Nexomania Geri Dönüyor

Gong sesiyle birlikte dövüş başlıyor. Katlanan sandalyenizi kapıp ringdeki yerinizi alın, çünkü Nexomania geri döndü!

Nexomania turnuvasının en prestijli ayaklarından biri olan Kâinatlar Arası Nexosiklet Şampiyonası burada. Taraftarlar bu sefer Mal'gaucho Mal'ganis'in tüm rakipleri dize getirmesini bekliyor. Stratholme'un Belası, rakiplerini şeytani darbeleriyle dümdüz ederek kendi grubundan lider çıkmayı başardı. Ancak fikstürün öteki tarafında sadece La Gata de Batalla olarak tanınan yeni ve gizemli bir dövüşçü bulunuyor. Kendisinden birkaç kat daha büyük cüsseye sahip rakipleri dize getirerek şampiyonluk maçı öncesinde ne kadar güçlü bir dövüşçü olduğunu kanıtladı.

Tıklım tıklım dolu olan arena, Nexomania efsanesi MC Tombstone'un sesiyle inliyor. Son mücadele başlamak üzere. En havalı güreş kıyafetlerinizi kuşanın ve dövüşçünüzü seçerek Nexomania II'de sizi bekleyen ödüller için savaşmaya başlayın!

Mei, Nexomania II ve yeni Nexus Anomalilerini şimdi PTR'da deneyebilirsiniz. Ayrıca bu içeriklerin oyuna geleceği 23 Haziran haftasını takvimlerinizde işaretlemeyi unutmayın.
 
basın bülteni

Tweet
blizzard dota blizzard dota starcraft blizzard all-stars blizzard allstars heroes of the storm
VFŞL 2020 Yaz Mevsimi'nin 2. Haftası Tamamlandı! Paylaş WoW Classic'in ilk Espor Turnuvası Türkçe Olarak Yayınlanacak
YORUMLAR 2
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
sakarya01 - 16.6.2020 19:02:41 0
alıntı:

Orjinalden alıntı: alsndnz

DEAD GAME


Reis aslında baya sağlam oyun mobalar arasında belki takım oyununa en yatkın olanı ne dota 2 kadar göze parmak oyun ne lol kadar elinden tutuyor harita çok çoooook dengesizleştiriyor misalen deathwing getirdiler geçen 3 ay sadece dengeyelemeye uğraştılar karakteri ölmüyordu herif :D
alsndnz - 16.6.2020 17:11:32 0
DEAD GAME
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Heroes of the Storm
+ TAKİBE
AL
18 kişi bu oyunu takip ediyor.