Heroes of The Storm'a 3 Yeni Karakter Duyuruldu HABER 07 Kasım - Beril Sergün Nexus gün geçtikçe genişliyor.
Heroes of the Storm'un Oyun Bulma Sistemine Düzenleme Geliyor HABER 16 Ekim - Samet Konuksal Daha dengeli maçlar Heroes of the Storm'a gelecek.
Heroes of the Strorm'un Ana Menüsünden Duck Hunt Easter Egg'i Çıktı HABER 23 Ağustos - Ömür Gencer Son güncelleme sonrası oyuna bir easter egg eklenmiş.
Heroes of the Storm Yarışmasını Kazananlar HABER 17 Haziran - Alkan Adakaner Yarışmanın sonucu belli oldu.
Heroes of the Storm'a Diablo Temalı Ek Paket Duyuruldu HABER 17 Haziran - Samet Konuksal Yeni harita ve karakterler oyuna geliyor.
Heroes of the Storm için 40 Adet Başlangıç Paketi Dağıtıyoruz HABER 10 Haziran - Alkan Adakaner Başlangıç paketinde 5 karakter, 1 binek ve 1 adet de skin bulunuyor.
Heroes Of The Storm ve World Of Warcraft Evcil hayvan/Binek Ödülleri Duyuruldu HABER 04 Haziran - Cenk Akyürek Heroes of the Storm'un yayınlanmasının ardından, WOW ve HOS oynayanlara evcil hayvan/binek ödülleri dağıtılacağı duyuruldu.
Heroes Of The Storm Figürleri Geliyor HABER 04 Haziran - Cenk Akyürek Oyun çıkalı daha birkaç gün olmuşken figür haberi geldi.
Heroes Of The Storm'un Yeni Karakterinden Yeni Bir Video Geldi HABER 02 Haziran - Hakan Bozdemir Johanna ile ilgili detaylar yakın zamanda bizlerle olacak
Blizzard'ın Yeni MOBA Oyunu Heroes of the Storm Açık Beta'da HABER 20 Mayıs - Ömür Gencer Heroes of the Storm'u deneyebilirsiniz.
Heroes Of The Storm'dan Yeni Bir Karakter İçin Yeni Bir Video Yayımlandı HABER 08 Mayıs - Hakan Bozdemir Heroes of the Storm'a yeni bir karakter katılıyor
BSC KÜNYESİ
Heroes of the Storm
+ TAKİBE
AL
18 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA