ŞU AN İZLENEN BSC VİDEOLARI Güncellemeye 10 saniye kaldı
EN YENİ BSC VİDEOLARI
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V W X Y Z 0-9 TÜMÜ
İlk İzlenim - Kingdom Online MMO-RPG 31 Aralık 2014 - Beril Sergün Kingdom Online dünyasına yakından bakıyoruz.
Battlecry- Karakter Sınıfları Tanıtım Videosu (Türkçe Altyazılı) MMO-TPS 2 Kasım 2014 - Ömür Gencer Oyunda seçebileceğimiz karakterlerden bazılarını bu Türkçe altyazılı video ile tanıyabilirsiniz.
Gamescom 2014 Özel - Hunt: Horrors of the Gilded Age Röportajı TPS 25 Ağustos 2014 - Talha Aynacı Crytek'in free-to-play shooter oyunu Hunt: Horrors of the Gilded Age beklentilerimizin üstünde bir performans sunuyor. Türkçe dil seçeneğine de sahip olacak yapımda Türkiye'den mekanlar da yer alabili...
Röportaj: Crytek'in Yeni MOBA Oyunu Arena of Fate'i Konuştuk MOBA 22 Ağustos 2014 - Alkan Adakaner Crytek tarafından geliştirilen yeni MOBA oyunu Arena of Fate'i oyunun geliştiricileriyle konuştuk ve oyun hakkında detaylı bilgiler aldık.
Sıcağı Sıcağına: Lost Saga Güncellemesi Dövüş 21 Ağustos 2014 - Tunahan Safdır 20 Ağustos 2014 itibariyle gelen Lost Saga güncellemesi ile oyuna neler ekleniyor, hep birlikte bakıyoruz.
War Thunder - OynuYORUM Video İnceleme MMO 24 Temmuz 2014 - Talha Aynacı Savaş gökyüzünden yerlere taşınıyor! War Thunder, Ground Forces eklentisiyle tank savaşlarına da odaklanan bir mücadele sunuyor. Hangisi sizin silahınız olacak? Uçaklar mı yoksa ağır zırhlılar mı?
İlk İzlenim: Project Spark - Beta Simülasyon 12 Temmuz 2014 - Talha Aynacı Microsoft'a bağlı oyun stüdyosu Team Dakota oyunculara kendi oyunlarını yapabilecekleri bir dünya bahşediyor.
MMO Canavarı - Bölüm 45 Entertainment 25 Haziran 2014 - Beril Sergün Devasa Online oyunlardan ve ücretsiz (Free to Play) oyunlardan en son haberler ile MMO Canavarı bu hafta da dolu dolu içerikleriyle karşınızda!
MMO Canavarı - Bölüm 44 Entertainment 18 Haziran 2014 - Beril Sergün Devasa Online oyunlardan ve ücretsiz (Free to Play) oyunlardan en son haberler ile MMO Canavarı bu hafta da dolu dolu içerikleriyle karşınızda!
oynuYORUM Video İnceleme - Lost Saga Dövüş 13 Haziran 2014 - Alkan Adakaner Türkçe olarak yayınlanan Nexon Europe'un free-to-play dövüş oyunu Lost Saga'ya daha yakından baktık. Lost Saga'nın OynuYORUM videouyla karşınızdayız.
EN ÇOK YORUMLANAN BSC VİDEOLARI - SON ÜÇ AY