Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Skull & Bones

"Korsanlığın Altın Çağındayız. Bu çağın en güçlü silahları haydut kaptanların elinde: savaş gemileri. Skull & Bones™'ta sonradan görme, aç gözlü bir kaptan olarak kralın hizmetine girmeyi reddetmişsin. Kaybedecek hiçbir şeyin yok. Karayiplerden, müthiş zenginliklerle dolu egzotik ve el değmemiş sulara, Hint Okyanusuna gelmişsin.
 
Fakat bu sakin ve zengin sular aynı zamanda bu zenginlikten pay almak isteyen sömürge imparatorluklarının, güçlü ticaret gruplarının ve acımasız korsanların birbirleriyle amansız bir mücadeleye giriştikleri sular.
 
Bu suların hakimi olmak için girişeceğin mücadelede, çeşitli gemiler edinip kişiselleştirerek bir filo oluşturacaksın, zengin ticaret gemilerine saldıracaksın, rakip korsanlalara, unutulmaz karakterlere veya diğer oyunculara saldırıp onları alt edeceksin. Bu acımasız sularda hayatta kalmak istiyorsan, diğer korsan kaptanlarıyla bir araya gelip, kuvvetli takımlar oluşturacaksın. Sonsuz mücadelelerden zaferle çıkıp Hint Okyanusunun hakimi olacaksın.
 
YENİ YETME BİR KORSAN KAPTANLIĞINDAN KENDİ KORSAN ORDUNUN KOMUTANLIĞINA

Kendi korsan kaptanı karakterini seç, daima hayalini kurduğun müthiş efsane olmaya ilk adımını at. Tercih ettiğin oyun stiline göre korsan gemisi sınıfını seç ve zengin bir RPG sistemi içinde bu gemini geliştir. Sığınak ve karargah olarak kullandığın limanda mürettebatını topla, rüyalarının gemisini kişiselleştir, açık denizlere açılmadan önce son dedikodu ve söylentileri değerlendir, istihbaratını topla. Gerçekleştirdiğin her başarılı yağmanın ardından zenginliğin ve itibarın daha da artacak, adın duyuldukça diğer oyuncular da sana meydan okumaya başlayacaklar. Bu sularda tek başına yol almak büyük bir risk! Uzun süre hayatta kalabilmen, diğer korsanlarla işbirliği geliştirerek Hint Okyanusunun en güçlü korsan ordusunu yaratabilmene bağlı. 
 
DENİZ SAVAŞLARI YENİDEN TANIMLANIYOR

Assassin’s Creed serisinin deniz savaşlarını tasarlayarak çığır açan stüdyo tarafından yaratılan emsalsiz denizcilik oyununu deneyimle. Denizlerin hakimi olmak için yürüteceğin mücadelede gerilimi ve şiddeti iliklerine kadar hisset. Denizlerde daha hızlı hareket edebilmek için yenilikçi rüzgar sistemini kullan, daha uzağa ateş et, daha sert saldır, ölümcül saldırılardan sıyrıl ve düşmanlarını kırıp geçirecek bir pozisyon al. Düşmanlarını takip et, onların zayıf yanlarını tespit edebilmek için casus dürbününü kullan. Büyük ticaret gemilerine saldırıp yağmalamak ve düşmanlarına üstün gelmek için korsan ordunla eşgüdüm içinde hareket et. Kullanabileceğin pek çok taktik seçenek ile savaşa yönelik kendi yaklaşımını geliştir.

TİCARET GEMİLERİNİ TEK BAŞINA VEYA KOOP MODUNDA YAĞMALA

Sistemsel olarak paylaşılan ve eylemlerine yanıt veren bir dünyayı keşfet, Hint Okyanusunun dört bir yanında zirveye giden rotanı belirle. Yolunu seç: mücadeleye tek başına atıl veya saldırgan düşman ordularını ve iyi korunan ticaret konvoylarını dize getirmek için, diğer oyuncularla iş birliğine git. Ödüllerden payına düşeni al veya, eğer diğer oyuncuların hedefi olmayı göze alabiliyorsan, önüne geleni yağmala, özgürsün. Hatta, suyun altında pusuda bekleyen korkunç tehlikeler de varmış, öyle söylentiler var. 
 
MÜTHİŞ ÇOK OYUNCULU AKSİYON

Hint Okyanusunun tehlikeli suları çeşitli güçler arasında ayrılmış, korsanlar ganimet için korkunç savaşlara tutuşuyorlar. Rekabetçi 5'e 5 savaşlarda rakip oyunculara meydan oku, egemenliğini sağlamlaştır, Hint Okyanusunun en zengin ticaret yollarında en kıymetli ganimetleri yağmalayacağın çok çeşitli oyun modlarında, mükemmel korsan deneyimini yaşa.
SÜREKLİ MÜCADELE

Zirveye giden yolda ilerledikçe hem sen hem de yoldaşların daha büyük mücadelelere girmek zorunda kalacaksınız. Dünya evrimleştikçe Skull & Bones da yeteneklerinin seviyesini, aç gözlülüğünün sınırlarını ve müttefiklerinin kararlılığını sürekli olarak test edecek. Keşfedilecek uçsuz bucaksız yeni bölgeler, muazzam gemiler, müthiş silahlar, ve cüretkar düşmanların yanı sıra gittikçe büyüyen ödüller de Hint Okyanusunun dört bir yanından seni kendine çekecek. Her zaferle zirveye bir adım daha yaklaşırken kellenin değeri de biraz daha artacak." 

Skull & Bones Ubisoft
HABERLER
Day of Infamy The Crew 2
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Skull & Bones 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Skull & Bones
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız