Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Skull and Bones'un 1. Sezonu Başladı: İşte Detaylar

 
 
Ubisoft ekibi tarafından 16 Şubat tarihinde oyunculara sunulan korsan temalı Skull and Bones'un 1. sezonu başladı. "Raging Tides" güncellemesi ile başlayan yeni sezon 12 hafta sürecek ve her sezonun da 12 haftalık bir süreci temsil edeceğini söyleyebiliriz.
 
İlk sezonda oyuncuları bağlayacak içerikler yer alıyor 
 
 
 
Yeni sezon içerisinde dinamik dünya değişiklikleri, yeni etkinlikler, efsanevi rakipler ve oyuncuların katılabileceği çeşitli zorluklar bulunacak. Ayrıca sezonlar dahilinde daha fazla gemiye, silaha, kozmetik ürüne ve daha fazlasına erişebileceksiniz.
 
Skull and Bones'un başlayan  sezonu "Raging Tides"ta gerilim yükseliyor ve yeni rakiplerle çatışmayı bekleyebilirsiniz. Bu yeni rakipler arasında kötü niyetli Philippe La Peste,"Veba Kralı" ve onun Veba Filosu yer alıyor.
 
Skull and Bones, Hint Okyanusu'nda geçen açık bir dünyayı bizlere sunuyor ve sular üzerinde korsan kral olma yolunda ilerlemeye çalışıyoruz. Gemi odaklı bu yapım içerisinde gemimizi geliştirebiliyor, yeni gemiler satın alabiliyor ve en güçlü olma yolunda kimseyi tanımıyoruz.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle Skull & Bones Ubisoft
Telltale Serisi The Expanse Geliştiricisi Deck Nine Küçülmeye Gidiyor Tüm Detaylarıyla Apple Vision Pro Deneyimimiz: Neler Sunuyor?

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Skull & Bones
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız