Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Battlefield Hereos

1 | Level sistemi ve mağza sistemi

Online RPG oyunlarının yıllardır dünyaya kasıp kavurmuş olması sanırım EA Dice'ı yani meşhur BattleField serisini yaratan kuruluşu bu yöne itmiş. Bu nedenle yakında BattleField heroes'u Pc'lerimizde, oynaması bedava kolaylıkları paralı, olacak şekilde göreceğiz. Heroes aslında biraz flash, biraz rpg ve bayağı 3D Battlefield oyunu. Tabii tanıdığınız gibi değil belki alışmakta zorlanacaksınız ama aksiyon heyecan yaşananlar genelde aynı. Sadece artık oyun genelde aksiyon üzerine kurulduğundan çok hızlı ve önceden yaptıklarınızı zamanla açılan özel güçlerlerinizle yapıyorsunuz.

Her yaptığınız savaş sonunda size iki tip kazanç sağlıyor biri XP yani deneyim puanı, diğeride Valor yani cesaret puanı ilki level yani deneyim seviye atlamanıza yardımcı oluyor diğeri ise silahdan kıyafete hatta özel tamirat ya da iyileştirici bant almanızı sağlıyor. Her tip asker bazı silahlarla geldiğinden özel silahları almak gerekebiliyor. Mesela anti-tank, tabanca gibi ekstra silahlar özel alınıyor. Bunun dışında çeşitli seviyelerden araçlar için tamirat ve iyileştirici yarabantları bulunuyor. Çok gerekmiyen gibi gözüken ama belli bir süre sonra değiştirmek isteyeceğiniz görüşünüz için değişik kıyafetlerde aynı oyun içi mağzasında bulunuyor. 

Özel güçler ise savaş anında çok önem kazandığından onunda nasıl elde edildiğini anlatalım. Bu "Hero Points" ler her iki level atlamada bir puan veriliyor. Yani çift rakamlı bir level'a gelince bir puanı hak ediyorsunuz. İlk 5-6 level'ı atlamak kolaysada giderek levellar arası açıklık arttığından geçmek zorlaşıyor. Bu yüzden bu puanları harcarken dikkatli harcamak gerek. Bu özel güçler arasında çok hızlı ateş etme, hızlı koşma, varil fırlatıp vurma, zırh açma gibi bir çok değişik şey var. Oyun kurması oynaması bedava olduğu için ticari yanıda şöyle işliyor. Bazı kıyafetleri ya da mesela daha hızlı XP ya da VP kazanmanızı sağlayacak şeyleri sadece parayla satın alabiliyorsunuz. Buda oyunun oynanışına etki etmiyor ama hızla yükselmenizi sağlıyor ayrıca havalı gözüküyorsunuz :) 

Nintendo 3DS Nintendo 3DS E3 2010
BattleField 1943 HALO 3 : ODST
İLGİLİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

ßY nikæ

2.11.2009 09:09:58

0
lan ben indirme linki istiyom siz sacma sapan hikayeler koyuyonuz offfff ya
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Battlefield Heroes 5 / 10 14 oy
KÜNYE
Battlefield Heroes
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
9
OY
4,7
PC TEST SİSTEMİMİZ
  • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
  • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
  • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
  • Sabit Disk 128GB SSD
İNCELEME VE ÖN İNCELEMELER
22 Eylül 2014 Pazartesi 7,0
Pixel Piracy Piksel piksel açık dünya korsan oyunu Pixel Piracy'i inceliyoruz. Samet Konuksal
18 Eylül 2014 Perşembe
World of Warships Ön İnceleme World of Tanks ve World of Warplanes'in ardından, World of Warships ile savaş denizlere taşınıyor! Tunahan Başol
2 Aralık 2013 Pazartesi
World of Tanks Xbox 360 Edition: Beta İnceleme Xbox 360'ta tank istilası başladı. Savaş alanında durumlar nasıl? Samet Konuksal
7 Kasım 2013 Perşembe 7,5
Football Manager 2014 Rekabetsiz ortam Football Manager serisini kötü yönde etkiliyor. Samet Konuksal
13 Ağustos 2013 Salı 8,8
Dragon's Crown Vanillaware, bir 2D aksiyon-rpg oyununun nasıl olacağının güzel bir örneğini sunuyor. Alkan Adakaner
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız