Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

BattleField 1943

1 | Pahada ufak aksiyonda ağır oyun

   Serinin en iyisi olarak kabul edilen ve efsanenin başladığı oyun olarak bilinen BattleField 1942'nin devamı olan BattleField 1943 Pasifik hem konsolara hemde PC'ye indirilebilir bir oyun olarak çıkıyor. Bu oyunun en büyük özelliği çok kapsamlı bir BattleField olması yerine aksiyona ve anlık eğlenceye yönelik olması. Oyun level sistemi veya zamanla açılan silahlara sahip olmak yerine hemen başladığınızda herşeyi seçebilmenize dayanıyor ancak yinede prestijinizi arttıran level atlıyabiliyorsunuz. 

   Ayrıca serinin en son bombası BattleField Bad Company gibi tek kişilik bir senaryoyada sahip değil onun aksine sadece üç harita ve tek çeşit oyun şekli ile oynayabiliyorsunuz. Oyun maksimum 24 kişi destekliyor ve korkunç iyi grafiklere sahip değil ama çizgi film karakterleride yokl daha ziyade yeteri kadar grafiklere sahip olduğu söyleniyor. Videolardan da anlaşılıyor ki bu kadar aksiyonun arasında ölüm kalım savaşı verirken çokda fark edilecek gibi değil. 

   Aksiyonun ve serinin en çok sevilen araç kullanabilme özelliği burda da var. Savaş uçakları, bombardıman uçakları, botlar, tanklar ve zırhlılar ayrıca ulaşım araçları yani Jip gibi araçlarda mevcut. Birde yine zevk alarak kullandığımız AA Gun yani hava savunma silahı yada makinalı tüfek gibi sabit şeylerde mevcut. Aksiyona dayalı ve basitleştirilmiş bir oyun olduğunu söyledik zira oyunca cephane gibi bir sıkıntınızda yok kısaca cephaneniz hiç bitmiyor ve size cephane temin edecek kişiler yada yerler aramak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca Japon'ları oynarsanız Samuray kılıcı Katana'yıda kısa mesafede kullanabiliyorsunuz. 

medal of honor giray özil röportaj electronic arts
BattleStations: Pacific Battlefield Hereos
İLGİLİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Battlefield 1943 5 / 10 20 oy
KÜNYE
Battlefield 1943
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
6
OY
3,8
PC TEST SİSTEMİMİZ
  • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
  • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
  • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
  • Sabit Disk 128GB SSD
İNCELEME VE ÖN İNCELEMELER
22 Eylül 2014 Pazartesi 7,0
Pixel Piracy Piksel piksel açık dünya korsan oyunu Pixel Piracy'i inceliyoruz. Samet Konuksal
18 Eylül 2014 Perşembe
World of Warships Ön İnceleme World of Tanks ve World of Warplanes'in ardından, World of Warships ile savaş denizlere taşınıyor! Tunahan Başol
2 Aralık 2013 Pazartesi
World of Tanks Xbox 360 Edition: Beta İnceleme Xbox 360'ta tank istilası başladı. Savaş alanında durumlar nasıl? Samet Konuksal
7 Kasım 2013 Perşembe 7,5
Football Manager 2014 Rekabetsiz ortam Football Manager serisini kötü yönde etkiliyor. Samet Konuksal
13 Ağustos 2013 Salı 8,8
Dragon's Crown Vanillaware, bir 2D aksiyon-rpg oyununun nasıl olacağının güzel bir örneğini sunuyor. Alkan Adakaner
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız