Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Battlefield: Play4Free

1 | Seriye yeni bir üye

Ölüm ile yaşam arasındaki ince bir çizgide, tankların, helikopterlerin olduğu mükemmel bir savaş atmosferi… Nedense Battlefield serisi, bu atmosferi sunduğu için benim gönlümde her zaman farklı bir yere sahip olmuştur.
 
Daha çok savaş simülasyonuna kayan yapısıyla kendine güçlü bir kitle edinen Battlefield serisi, geçtiğimiz sene çıkan Bad Company 2 ile yine büyük bir başarı elde etmişti. Battlefield serisi hayranları şu sıralar heyecanlı bir şekilde Battlefield 3’ü beklerken, DICE, Battlefield Play4Free ile seriye yeni bir ücretsiz oyun daha ekledi.
 
Battlefield Heroes’un başarısı DICE ve EA’ı etkilemiş olacak ki, bu iki firma daha gerçekçi görünüşüyle Battlefield Play4Free’i biz oyuncularla buluşturdu.

Savaş alanlarının olmazsa olmazlarından tanklarımız, Play4Free'de de bizleri yalnız bırakmıyor.

Battlefield Play4Free, adından da anlaşılacağı gibi oynamak için ücret istemeyen MMO oyunları arasında geliyor. EA oynaması ücretsiz olan BF Play4Free’den, Battlefunds isimli para türünü satarak para kazanmayı amaçlıyor.
 
Battlefundslar ile aldığınız silahlar ve diğer donanımlar, normal oyun parasıyla aldıklarınızdan daha uzun süreye sahip. Mesela her oyun sonunda kazandığınız parayla alacağınız silahların süresi 1 veya 3 günlükken, Battlefunds ile aldığınız donanımların süresi 30 gün sonsuza kadar geçerli oluyor.
 
Battlefunds sahibi üyelerin alabileceği bir diğer seçenek ise askerinizin görünüşünü değiştiren üniformalar oluyor. Bu üniformaları satın aldığınızda yine, diğer donanımlar gibi 30 günlük veya sonsuza kadar geçerlilik seçeneği sizlere sunuyor.

Battlefunds ile satın alınan donanımların oyun içi bir dengesizlik sağlamamasına dikkat gösterilmeli. Şimdilik bu donanımlarla oyuncular, artı bir özellik kazanmıyorlar.

Battlefield Play4Free, sistem açısından Battlefield Heroes ile aynı işliyor. Oyunun resmi web sitesi üzerinden askerinizi oluşturup, yine resmi web site üzerinden oyunu başlatabiliyoruz. Hangi asker ile oynayacağımızı da web site üzerinden seçiyoruz. Oyundaki sınıfların oyun esnasında değil de, web site üzerinden, oyundan çıkarak değiştirilmesinin olumsuz bir etken oluşturduğunu söyleyebilirim.
 
Play4Free’nin sınıfları, Battlefield serisinin P4F’den önce çıkmış oyunu Bad Company 2 ile aynı. Bu sınıflardan Assault sınıfı, yakın ve orta menzilli Assault Rifle ile savaşan, cephane yardımı için her dâim yardıma hazır olan sınıf olurken Medic sınıfı, ağır silahlar ile savaşan, adından da anlaşıldığı üzere takım arkadaşlarını iyileştiren yeteneğe sahip sınıf.
 
Play4Free’nin diğer sınıflarını ise, sniper silahlarıyla uzun menzilli savaşların başarılı isimlerinden Recon, taşıdığı patlayıcı silahlarla araç sürücülerinin korkulu rüyası olan Engineer oluşturuyor. Recon sınıfının özel yeteneği olarak havan topu saldırısının bulunduğunu ve Engineer sınıfının ise araçları tamir edebildiğini hatırlatalım.

Sınıfların sitede böyle gözüktüğüne bakmayın... Oyun içindeki detaysızlıktan, kimin hangi sınıfı seçtiğini anca silahlarından anlayabilirsiniz.

Sınıfımızı seçtikten sonra, fazla detaylı olmayan saç tipi, saç rengi, ten rengi ve sakallarımızı belirlediğimiz karakter yaratma ekranına geçiş yapıyoruz. Bu bölümün, bir MMO oyununa göre aşırı detaysız olduğu gözüküyor. Karakterimizi de oluşturduktan sonra, oyuna başlayabiliriz.

Oyundaki harita seçeneklerimiz ise epey kısıtlı. Oyunda sadece iki adet harita bulunuyor. Bunlar Battlefield 2’den tanıdık gelen Karkand ve Oman haritaları. Bu haritalarda oynayabileceğimiz oyun modu seçeneklerimiz ise yine haritalar gibi oldukça kısıtlı. Beta sürecinde Play4Free sadece, diğer oyunlardan Conquest adıyla tanıdığımız “Assault” modunu içeriyordu. Bu içeriklerin beta sonrasında genişletebileceğini hatırlatalım.

battlefield play4free dice
Yakuza 4 Ghost Trick: Phantom Detective
İLGİLİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

KnghtER

14.6.2015 02:12:43

0
artık funds satışı bitmiş mi, kendi sitesi dışında satış yapan oyun sitelerinde var gözüküyor onlar geçerli mi acaba?

legaboys

9.2.2015 22:47:22

0
https://www.youtube.com/channel/UC_vWGpjH6SKRgJi0hIcVqVQ Arkadaşlar desteklerinizi bekliyoruz kanalımızda warface ve minecraft videoları vardır.istege gore windows ve android oyun ve uygulamalar incelenir.

Thelistime01

31.1.2015 22:47:00

0
Oyuna girdiğimde punkbuster kick yiyorum çözüm bilen varsa acil yardım

Dcs3

23.7.2014 19:26:18

0
Gerçekten güzel bir oyun çıktığından beri oynuyorum. Recon oynaması çok eğlenceli. Oyunun biraz pay to win olması insanı sinirlendirebiliyor. Onun dışında güzel bir oyun.

sireno52

8.7.2014 15:12:46

0
insaf neresi iyi bf 4 freenin görüntü kalitesi ilk cıkan americas army e benziyor bu senin bf 4 free buda ilk çınan americas army buda americas army 3 eğitim buda americas army 3 medic testi buda son cıkan oyun

sireno52

8.7.2014 14:19:04

0
senin pek bilgin yok sanırım bu oyun ilk defa cıkmadı ilk cıktığında america's army. america's army 2. america's army 3.ve son sürüm olan america's army proving grounds tur ve bu ilk başladığı günden bu güne ücretsizdir kar güdmeyen bir oyundur market siztemi yoktur bundan önceki sürümleri oynamak gerçekten zordu örneğin oyun içi testleri vardı atış testi son olarakta sağlık testi zaten en zoruda o geçmek zordu sınavları geçtimi oyuna katılabiliyordun şimdi o kalktı

Charles Bartowski

7.7.2014 00:58:43

0
Oyun yeni olduğundan elbette ücretsiz olacak ileride normal F2P mantığına dönecektir. Ayrıca BF:P4F grafikleri gayet iyiydi

sireno52

7.7.2014 00:35:45

0
americas army nin grafikleri kötü diyorlar bu oyun americas army nin eline su dökemez bune ya bir sefer deniyeyim dedim kaliteli oyundur diye malum arkasında marka bir oyun firması var oynadığıma oynayacağıma pişman oldum o ne ya grafikler sanki bilgisayarın icadıyla aynı zamanda yapılmış birde bu oyunun marketinden gerçek parayla item alıyorsun bırakın arkadaş bedava diye kandırıyorlar bedava oyun bu lever atlamalı beş kuruşta harcamıyorsun steam üzerinden kuruyorsun kayıt oluyorsun oynuyorsun

ClearNOS

6.7.2014 15:13:49

0
quote:

Orijinalden alıntı: _ölü şimdi kayıt oldum fakat indirmiyor. hala server.zip te bu oyunun indirme süresi nedir?
Yaklaşık 1 saat

BSC Misafiri

6.7.2014 14:12:13

0
Bırakın abi oyunu Recon ların para yatırılıp alınan bir silahı var hem tek mermi ağır hasar veriyor 100 candan 50 60 gibi hemde taramalı gibi atıyor

_ölü

16.10.2013 19:18:58

0
şimdi kayıt oldum fakat indirmiyor. hala server.zip te bu oyunun indirme süresi nedir?

Charles Bartowski

5.10.2013 18:25:37

0
oyun bedava ama para yatırmadan birşey yapamazsın adamların paralı silahları yanında başlangıç silahı sapan gibi kalıyor

1080p

4.10.2013 19:44:30

0
quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri sanırım şu f ile p arasındaki rakam arttıkça oyunun freeplay seviyesi düşüp parayı veren düdüğü çalar mantığına gidiyor bu bilgiyi bize uygulamalı gösterdiğin için teşekkürler ea -_-
BF free oynuyorum. Silah sistemi cs nin yanına yaklaşamaz. Tamamen para harcamaya yönelik bir sisteme sahip. Training de puan harcamadan helikopter jet vs. kullanılmıyor kullanılsa etkili kullanmak için daha çok puan harcamak gerekiyor. Cidden alasım geldi. Full Trainingi açmak için 50 lira harcıyordum sonra uyandım " Orjinal oyun almak varken dedim " kendime. Ben araç jet heli var diye oynuyorum. Battlefield 4 PC ye çıktı mı? BF3 mü alayım yoksa.

BSC Misafiri

3.10.2013 23:45:06

0
sanırım şu f ile p arasındaki rakam arttıkça oyunun freeplay seviyesi düşüp parayı veren düdüğü çalar mantığına gidiyor bu bilgiyi bize uygulamalı gösterdiğin için teşekkürler ea -_-

DeLune

18.7.2013 20:11:34

-1
hayatımda oynadığım en berbat oyundu.net

grkan.

31.5.2013 14:26:44

0
4 aydır felan oynuyorum mühendis te 15 rank tayım,oynaması en keyf verici olan asker bence.yalnız bi sıkıntı bu serverlerde rank aralarından daha büyük ranklarda oyuna dahil oluyorlar oyunun tadını kaçırıyorlar ben rank8-17 arası oynarım gelnelde bi bakyorum rank 20 ler 30 lar kol geziyor bence bu durumda bence server büyük rankları atmalı dengesizlik çok fazla oluyor yoksa... haricen bence güzel ouyun silahlar fena diil medic sınıfında şahane silahlar mevcut recon da gol harika --assault askerle bi türlü barışamadım... ayrıca şansımdanmıdır nedir hiç adam akıllı bi grupla oyun oynayamdım herkes free takılıyo arkadaş ya 3 lü 5 li gidelimde ortamı dağıtalım yok herkes battal gazi .......

Biyturs_OnSr

22.5.2013 00:18:58

0
quote:

Orijinalden alıntı: PS3!BF3! Bende geçen Temmuz'da indirmiştim 5 para etmez özellikle web sitesi üzerinden başlatılması çok aptalca. Başta çözene kadar canım çıkmıştı. Ayrıca sniperlar çok uzaktan vurabiliyor o kötü olmuş. Bizzat kendim de denedim bazı yerlerde adeta spotlar var yatın pusuya rahat 10 kill yaparsınız tek seferde.
2011'de yapılmış yorum, halen daha geçerli. Ayrıca C4 var diye gittim Assault karakter açtımi oda ne, C4 açmak için yetenek ağacında 10-15 tane puan vermeniz gerekiyor, her level 1 puan istiyor, ne anladım ben şimdi assault ve C4'ten ? Tek beğendiğim yanı her gün çekilişle bir şey veriyorlar; silah, gagdet, kask, zırh ne olursa. Son yorumu yapan arkadaş, uçağa binmen için Traning sekmesine gidip, Jet yeteneğini geliştirmelisin. Bayağı bir saçmalık var oyunda.

BSC Misafiri

6.5.2013 15:16:35

0
Uçağın yanına gittiğimde binemiyorum E harfi çıkmıyo

OkanDRDYK

5.3.2013 03:12:15

0
Hala oynayan kaldımı forumdan arkadaşlar bende yeniden başlamayı düşünüyorum oyunun son durumu nedir ? Oynayan varsa başlamayı düşünüyorum bana ulaşsın.

Yeni kullanıcı adı.

4.3.2013 15:13:22

0
quote:

Orijinalden alıntı: Uberior Bu BF heroes degil dimi
O ayrı bu battlefield play 4 free.

GjRr1

3.3.2013 17:20:16

0
Bu BF heroes degil dimi

BSC Misafiri

23.12.2012 15:36:44

0
sw lerde pompalı tüfek kullanmak yasak direk oyundan atıyolar bi güzel yanı 10 saatte bir çekilşten silah ve ya çelik yelek kask gibi şeyler çıkması,level 10 kadar oyundan hiç bir zevk alamassınız ama parayı basıp xm8 famas deagle gibi saglam silah alırsanız felaket rank kasarsınız

ProjectMan

31.10.2012 06:53:40

0
quote:

Orijinalden alıntı: mrt_yzc TAMAM OYUNDA GRAFİKLER FALAN KÖTÜ AMA OYNUYORUM BENDE , HELİKOPTER KULLANMAK SARIYOR :)

baris7777

26.10.2012 19:25:59

0
Şu A-B A-B A-B kule bozma modu gelse oyuna ne güzel olur

ChelseaSmile

24.10.2012 16:50:55

0
quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile Bu kadar kötü yoruma rağmen şu aralar olan fps açlığım yüzünden indiriyorum oynadıktan sonra yorumu yaparım Yıllarca cod 4 ve cs oynadım ikisininde suyu çıktı artık Aynı ayarda olmasada kocaman haritada kill the sight tadında Dayzde de güzel bi mmofps havası vardı.Ama o da bugları ve hilecileri yüzünden bezdirdi artık. Bf3 ü sistemim kaldırmıyor.Bu oyun kesmezse artık BC2 veya CS:Go ya geçicem
lvl 9a kadar oynadım.Heli ve uçak kullanması çok zevkli ama onun dışında parayı veren düdüğü çalar olayı var. Recon olarak oynadım.Ücretsiz gelen sniper bolt-action olduğu halde HS dışında 4 vuruştan aşağı öldürmüyor.Benden düşük lvli olan adam parayı verip 25 lvl sniperı açıyor ve gelene geçene tek atıyor. Oyunda score unuza göre kazandığınız parayla günlük silah kiralıyorsunuz.Kendi lvlınıza denk silahı açmak için(ki recon için 15e kadar adam akıllı silah yok) 10 el kadar oynamak yeterli Ancak pistol, bandage, gadget gibi gerekli diğer ekipmanları sağlayıp oynamaya free oynayanların ömrü yetmez Mutlaka birinden veya bir kaçından feragat etmelisiniz. 5 gagdet 125 para.Bi oyundan aşağı yukarı 30 para geliyor.Bi oyunda güzel score yapabilmek için 10 gadget filan harcamanız lazım.Siz düşünün . BF Heroes için sınırsız Funds(oyundaki gerçek parayla alınan para) hilesi varmış BF Play4free'de de çalışıyor diye duydum ama bulamadım. Sınırsız Funds unuz olursa anca o zaman keyif alabilirsiniz

goldenmouse

17.10.2012 10:43:59

0
ya arkadaslar bu oyunun option ayarları nerdedir bulamadım bir türlü

sleweman2

14.10.2012 13:47:27

0
Benim Bi Sorunum var kayıt olamıyom :D

n201

12.10.2012 00:13:43

0
pte serverında rush modu eklendi arkadaşlar ,bir süre test edilecek,sonra normal oyuna gelecek mod

hayırlısı be gülüm

11.10.2012 19:05:34

+1
ben hiç beğenmedim açıkçası, warrock (!) gibi bir oyun olmuş ve bu oyunda da parayı veren düdüğü çalar olayı olmuş, zaten bf oynayacak adam alır bf3'ü oynar güzel güzel, ayrıca çoğu oyunda şu dikkatimi çekti, gerçek para ile alınan silahlar/itemler karakteri daha güçlü yapıyor, hiç bir oyun tf2 gibi olamadı, hem f2p hem de parayı verip aldığın silahlar ile default silahlar arasında denge var, eeee nede olsa valve yapımı bir oyun

Holy Templar

11.10.2012 18:39:52

0
quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Play4Free ne demek arkadaşım? Oynaması ücretsiz demek. Yani para ödemiyorsun.

BSC Misafiri

7.10.2012 15:49:22

-1
quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437 Bu oyuna para verenlerde var ya ne diyeyim ben.Madem para vereceksin git BF 3 al , Bad Company 2 al.
Play4Free ne demek arkadaşım? Oynaması ücretsiz demek. Yani para ödemiyorsun.

PENDRAG0N

5.10.2012 17:31:24

0
bende bas bayağı oyun sandım

ChelseaSmile

5.10.2012 15:32:26

0
Bu kadar kötü yoruma rağmen şu aralar olan fps açlığım yüzünden indiriyorum oynadıktan sonra yorumu yaparım Yıllarca cod 4 ve cs oynadım ikisininde suyu çıktı artık Aynı ayarda olmasada kocaman haritada kill the sight tadında Dayzde de güzel bi mmofps havası vardı.Ama o da bugları ve hilecileri yüzünden bezdirdi artık. Bf3 ü sistemim kaldırmıyor.Bu oyun kesmezse artık BC2 veya CS:Go ya geçicem

mrt_yzc

3.10.2012 18:00:28

0
TAMAM OYUNDA GRAFİKLER FALAN KÖTÜ AMA OYNUYORUM BENDE , HELİKOPTER KULLANMAK SARIYOR :)

ProjectMan

27.9.2012 10:18:15

-2
argoda bir deyim var ! " aynı, b#kun kahve rengi gibi ! " internetten indirdiğini bite bayta HDD ayırdığınız alana yazık en kötüsü güzel bir şey sanıpta harcadığınız toplam zamana yazık ! :(

K.Kahriman

17.9.2012 04:53:42

0
arkadaşlar oyun diğer fps mmo lara göre gayet iyi. fakat genel bir fps mmo ne kadar iyi olabilirse o kadar iyi. tankların kullanımı kağıt gibi keyif vermiyor. ama iyi oyuncuysanız girin milleti öldürün keyiflenin oyuncu kitlesi tam doğramalık ayrıca atışlar vs. rahat killer kolay. yani normal bir fps mmo dan daha iyi. ancak bir "battlefield 3" beklemeyin.

Guest-BB2CECC18

14.9.2012 22:50:25

-2
Bu oyuna para verenlerde var ya ne diyeyim ben.Madem para vereceksin git BF 3 al , Bad Company 2 al.

APOTHEON

14.9.2012 18:15:04

0
Oyunu 6 aydır oynuyorum,bu kadar saldırganca yorumları hakketiğini düşünmüyorum "şahsi fikrim" oyunun warrock,pointblank,wolfteam vs vs. saçmalıklarındakinden(elimde bıçağım altımda mini şortum çıktım zombi avına!) çok daha olgun bir kitleye hitap ettiğidir.Grafiklerde ve oynanış yapısında bf2 ile bir denklik söz konusu.Bir mmofps için grafikler gayet iyi.Kendim recon(sniper) olarak oynadığım için dürbünlüyle 4 atış yaptığını söyleyenlere de oyundaki mermi dinamiğini belirtmek isterim,laser silahı mı bu? Eksilere gelirsek,oyun bazı sistemlerde uyumsuzluk gösterebiliyor,EA'nin F2P politikası biraz sinir bozucu son olarak oyunda yüksek takımoyunu potansiyeli vardır oynamasını bilene...

bkbatu

10.9.2012 15:06:00

+1
Abartmişsiniz eğer grafiklerinin ayarlariyla oynarsaniz çok iyi gideri var! ve kiyafetleri detaylari silahlar çok güzel en azindan bedava bunuda düşünün ve ayriyetten takim işi oyuna ayri bir keyif veriyor ben sanirim 20.000 funds kadar bir alişveriş yaptim gerçekten oyunun zzevki çıkıyor haberiniz olsun yorumlara aldanmayin oynamak istemeyen oynamaz insanlari soğutmayin oyundan:).

patates5

27.7.2012 12:27:29

0
arkadaşlarla parti kurup girmek istiyoruz aynı takıma ama yokmu oyle birşey yav :S

Two Stroke

1.7.2012 23:34:25

0
quote:

Orijinalden alıntı: fetok12 warface bin basar buna
evet buda doğru warface bfp4f den kat kat daha iyi bir oyun edit : cryengine yeter bir kere

KarapathiaN

1.7.2012 18:46:18

0
Bende pek ısınamadım bu oyuna zaten F2P oyunlardan zevk aldığım söylenemez. BC2, BF3 ve COD serisine devam...

Mr.Humble

1.7.2012 18:05:41

-1
warface bin basar buna

OkanDRDYK

1.7.2012 16:56:45

0
quote:

Orijinalden alıntı: ParZ

Ne diyorsun arkadaşım
P4F nin single modu varmıydı

Two Stroke

1.7.2012 16:52:00

+1
quote:

Orijinalden alıntı: by-daghan Oyunda grafikler ortam çok iyi bence oynarken gerçek hissettiğim nadir oyunlardan biridir. Ancak oyunun singleplayer olarak oynadığında çok çabuk bitiyor. Hikaye çok sağlam dediğim gibi biraz kısa olmuş tek sorun bu bence ama en son sahne çok güzeldi.
Ne diyorsun arkadaşım

Demage

29.6.2012 18:35:17

+1
2 aydır oynuyorum

Beb0p29

26.6.2012 19:01:58

0
[:@]

Beb0p29

25.6.2012 18:02:09

0
[:o]

Beb0p29

24.6.2012 14:14:52

-1

Beb0p29

23.6.2012 18:47:22

0
quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx Ben bu kadar vasat yourmlar görmedim,oyun incelemeyi bilmeyen insanlar tarafından böyle yorumlar görmek gerçekten canımı sıktı.Oyunu sadece grafikten ibaret bulan adamlar var,sanki hiç birimiz 2000li senelerde anneannelerimizin,babaannelerimizin telefonunda snake oynamadık.Bir kere ben tam bir dürbünlü tüfek hastasıyımdır ve bu güne kadar bir çok oyun denedim.War Rock olsun,Point Blank olsun,Combat Arms olsun ve malesef Wolf Team olsun...Hepsindeki mantık şudur,eline bir tane taramalı tüfek alırsın,10 m2 haritada önüne gelen adama sıkarsın.Taktikti,şuydu buydu vasat.Bir tek War Rockta geniş haritalar vardı fakat malesef oyun hilecilerden ve çocuklardan geçilmiyordu.Web tabanlı bir oyunu bu kadar ağır eleştirmeniz,grafiklerden çok bir şey beklemenizin sebebini anlamıyorum,anlamakta istemiyorum.En azından bu oyunda taktik yapabildiğiniz kişiler var.Ben nesnelerin arkasına saklana saklana gidiyorum ve mutlaka her oyunda tanımadığım birisiyle rush atıyoruz,adamla sağdan sağdan bir başlıyoruz,tüm haritayı yürüyerek bölgeleri ele geçiriyoruz ki ben sniperım...Adam önden gidiyor ben saklana saklana adamı koruyorum falan,bu oyunları simulasyon gibi oynarsanız daha çok zevk alacaksınız,adamların sniperda bazen tek mermide ölmemesi saçma fakat en azından ben yine adamı isabet ettirdiğimde seviniyorum.Bir ücretsiz FPS level ve grafikten ibaret değildir malesef.Ha iyi silahlar yüksek seviyelerde açılır,doğrudur fakat siz o silah için asla kendinizi kasmayın.Siz oynadığınız oyundan zevk almaya bakın.Ayrıca oyunda seviye atlamak hiç zor değil zaten,bir oyunda 10000 score yapanlar görüyorum,yani kısacası oyun gerçekten güzel ve şu ana kadar oynadığım ve en zevk aldığım oyunlardan birisidir,ha birde Cod 2 fena değildi,atmosfer çok güzeldi orada.Fakat o oyunda çürüdü artık malesef.Sözün kısası,şu at gözlüklerinizi çıkarın ve grafik derdinden,seviye derdinden çok eğlenmeye bakın.Bir recon class açın şimdi ve dediğim gibi nesnelerin arkasına saklana saklana,dağlara çatılara çıka çıka takip edin.Araçları targetleyin,takım arkadaşlarınızın aracı patlatmak için nasıl uğraştıklarını izleyin,aracı patlatırlarsa kendinizle gurur duyun,biraz eğlencesine bakın be kardeşim. Edit : Ayrıca tüm Avrupalı insanlar oynuyorken paşa paşa,o adamlar hiç bakmazken grafiğe levele falan filan,Türk Milleti neden bu kadar en yüksek seviye olma derdinde bir oyunda,madem böyle oyunları beğenmiyorsunuz neden hala F2P oyunlar arıyorsunuz?F2P oyunda en fazla bu kadar oluyor,çok istiyorsanız 30-40 TL'ye CD-KEY alıp paşa paşa BF3 oynarsınız.Sisteminiz kaldırmıyorsa güzel grafikli oyun istemeye hakkınız yok,eleştirmeye hakkınız yok.Güzel grafikli oyunlar zaten var,sisteminiz kaldırmıyorsa hiiiç burda bu oyunun grafiği kötü demeyin.
+1 hocam eline saglık cok guzel konustun..

Hunglasxx

22.6.2012 23:17:09

+4
Ben bu kadar vasat yourmlar görmedim,oyun incelemeyi bilmeyen insanlar tarafından böyle yorumlar görmek gerçekten canımı sıktı.Oyunu sadece grafikten ibaret bulan adamlar var,sanki hiç birimiz 2000li senelerde anneannelerimizin,babaannelerimizin telefonunda snake oynamadık.Bir kere ben tam bir dürbünlü tüfek hastasıyımdır ve bu güne kadar bir çok oyun denedim.War Rock olsun,Point Blank olsun,Combat Arms olsun ve malesef Wolf Team olsun...Hepsindeki mantık şudur,eline bir tane taramalı tüfek alırsın,10 m2 haritada önüne gelen adama sıkarsın.Taktikti,şuydu buydu vasat.Bir tek War Rockta geniş haritalar vardı fakat malesef oyun hilecilerden ve çocuklardan geçilmiyordu.Web tabanlı bir oyunu bu kadar ağır eleştirmeniz,grafiklerden çok bir şey beklemenizin sebebini anlamıyorum,anlamakta istemiyorum.En azından bu oyunda taktik yapabildiğiniz kişiler var.Ben nesnelerin arkasına saklana saklana gidiyorum ve mutlaka her oyunda tanımadığım birisiyle rush atıyoruz,adamla sağdan sağdan bir başlıyoruz,tüm haritayı yürüyerek bölgeleri ele geçiriyoruz ki ben sniperım...Adam önden gidiyor ben saklana saklana adamı koruyorum falan,bu oyunları simulasyon gibi oynarsanız daha çok zevk alacaksınız,adamların sniperda bazen tek mermide ölmemesi saçma fakat en azından ben yine adamı isabet ettirdiğimde seviniyorum.Bir ücretsiz FPS level ve grafikten ibaret değildir malesef.Ha iyi silahlar yüksek seviyelerde açılır,doğrudur fakat siz o silah için asla kendinizi kasmayın.Siz oynadığınız oyundan zevk almaya bakın.Ayrıca oyunda seviye atlamak hiç zor değil zaten,bir oyunda 10000 score yapanlar görüyorum,yani kısacası oyun gerçekten güzel ve şu ana kadar oynadığım ve en zevk aldığım oyunlardan birisidir,ha birde Cod 2 fena değildi,atmosfer çok güzeldi orada.Fakat o oyunda çürüdü artık malesef.Sözün kısası,şu at gözlüklerinizi çıkarın ve grafik derdinden,seviye derdinden çok eğlenmeye bakın.Bir recon class açın şimdi ve dediğim gibi nesnelerin arkasına saklana saklana,dağlara çatılara çıka çıka takip edin.Araçları targetleyin,takım arkadaşlarınızın aracı patlatmak için nasıl uğraştıklarını izleyin,aracı patlatırlarsa kendinizle gurur duyun,biraz eğlencesine bakın be kardeşim. Edit : Ayrıca tüm Avrupalı insanlar oynuyorken paşa paşa,o adamlar hiç bakmazken grafiğe levele falan filan,Türk Milleti neden bu kadar en yüksek seviye olma derdinde bir oyunda,madem böyle oyunları beğenmiyorsunuz neden hala F2P oyunlar arıyorsunuz?F2P oyunda en fazla bu kadar oluyor,çok istiyorsanız 30-40 TL'ye CD-KEY alıp paşa paşa BF3 oynarsınız.Sisteminiz kaldırmıyorsa güzel grafikli oyun istemeye hakkınız yok,eleştirmeye hakkınız yok.Güzel grafikli oyunlar zaten var,sisteminiz kaldırmıyorsa hiiiç burda bu oyunun grafiği kötü demeyin.

Muco

22.6.2012 20:55:56

-1
Hayatımda oynadığım en kötü fps oyunu.

baris7777

22.6.2012 20:40:08

0
Günde 10-15 el oynamicaksan niye oynuosn.10-15 el oynayncada silah paran çıkıyo bn bi günde 25 el kazanarak 15 günlük silah aldığımı bilirim,promosyon günlerde bazı değerli silahlar oyun parasıyla alınıyor.2-3 ay sonra büyük yenilikk var deniyor ama bilmiyoruz bizde

Beb0p29

22.6.2012 18:39:55

0
[:(]

W4RL0RD

20.6.2012 23:51:04

0
Arkadaşlar birkere hile değilde bür tür bug var ne biliyim tam bug bile değil ben pek yonamadım ama rütbe atlayınca geliştirme türü bir şey yapılıyor orda işte tek rütbede alınan +1 le eğer şansınız varsa bütün geliştirmeleri açıyorsunuz ve bunu öğrenmek ve yapmak zor ama yapan var ve bu kadar da ezilmesi kötü değil dye düşünüyorum

baris7777

20.6.2012 22:41:41

0
Her levelde (genelde) silah falan gelyo ve oyun parasıyla alabiliosn.Her elde 80-90 oyun parası verio günde 10 el oynasan 3 günlük silah paran çıkıyo:D

Beb0p29

20.6.2012 22:05:12

0

thecellchuk

1.6.2012 16:40:33

+1
Hocam bazı haritalar booster kabul etmiyor ondan olabilir. İyi oynuyorsan atabiliyor admin . Komik gelecek ama ne zaman iyi oynasam atılıyorum :))

0zgur

30.5.2012 22:28:28

0
ya beyler oyunu kurdum gecenler sabah 5-6 gibi girdim oynadım biraz.ertesi gün acayım dedim ne zaman oyuna girmeye kalksam "you have been kicked server" diyerek ana menüye dönüyor.acaba pingden mi?ping 70-80-90 arası olan serverlara giriyorm ztn daha da az ping olanı görmedim.giremiyorum okdr 2gb a yakın indirdi silicem dellendirdi beni :@ yokmu bunun bi çaresi?siz nasıl giriyorsunuz?punkbuster testi fln da yaptm sorun yok onda.yabancı forumlarda yazmıslar ama yok giremiyorm :@

1Ceko

30.5.2012 12:24:50

0
Kötü yorumlara rağmen denemek için indiriyorum. Sistemimde Battlefield 2 yüklü hala onu oynuyorum ve gayet eğleniyorum. bana onun kadar zevk verse yeter heralde. Düzenleme: Çok fazla oynamadım sarmadı. Ayrıca class olayı rezalet tek bir class seçip onunla oynuyorsun kendi hesabında başka class'lı bir karakter oluşturabiliyorsun ama değiştirmek için premium para istiyor -normal para yani oyun parası değil- ben Battlefield 2 de hep medic olurdum bunda da medic oldum silah rezalet zaten herkes assault oluyor takım oyunu tadı falan kalmıyor çatışmaya giriyorsunuz oyunda medic yok. Falan falan battlefield 2 hala favorim tavsiye ederim.

BSC Misafiri

20.5.2012 13:47:17

0
ben oynadım okadarda keyf aldım ama inceleme yorumlardan sonra zevk vermiyo

RocheBobois

19.5.2012 21:24:05

0
Arkadaşlar merhaba öncelikle ya ben bu oyunda memory.dll diye bir hata alıyorum bir de yine bir kaç map oynadıktan sonra map bitti ve diğer map'e geçerken yükleme kısmında oyun kapandı masaüstüne attı beni bu dll hatası deil bu başka ayrı oldu ve hiçbir hata kodu vermedi Onun harici ve dışında yine normal menü de idim işte dolanıyodum öyle yine bir hata verdi attı hataya bakmadığım için hatırlamıyorum Ama bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim Şimdiden teşekkürler.

BSC Misafiri

11.5.2012 18:57:12

0
bence gayet başarılı illa para verip silah almak zorunda degilsiniz oyunda kazandıgınız paraylada alırsınız ben bu oyunu beta sürümünden beri oynuyorum cokta zevk alıyorum ilk zamanlarda gelişmemişti ama baya geliştirdiler. Keşke haritaları biraz daha büyük olsaydı tek eksigi o. Ayrıca saglam serverlarda zaten hemen atıyorlar. beni oyunda bulursunuz hemen hemen her akşam. Nicklerim adriano42 ghost_adriano medic_adriano recon_adriano ;) gorusmek üzere

The VIII

8.5.2012 02:40:49

-1
Öncelikle herkesin fikrine saygı duyarım,kimi sever kimi sevmez dediğim gibi saygı duyuyorum,aşağıda yazdıklarım bilgisayarının özellikleri bu oyunu oynamasına olanak sunan insanlara değil,lütfen yanlış anlaşılmasın ; Fakat sistemi BF3 gibi bir oyunu kaldıran insan şu oyunu niye oynuyor merak ediyorum.Arkadaş bir kereliğine 30tl öde , al orijinal BF3'ün ya da BC2'nin Cdkey'ini paşa paşa oyna. "Lag" derdi yok " , "para veren daha iyi " derdi yok,herkes eşit. Para vermek mi koyuyor onu da anlamadım,sanalpazar'a git,orada çoğu karta vade farksız 12 taksit seçeneği var,ayda 1-2tl ödeyemiyorsan o sistemi nasıl topladın..Kredi kartın mı yok? Rica et tanıdığın birinden,annenden babadandan abi dediklerinden biri elbet kullanıyordur..Ben bu oyunu sadece Bad Company 2'de silah açabilmek için 1-2 dakika oynadım ve sildim.Grafikler zaten iyi değil, birisi demiş ki "bu oyun BF3 çıkana kadar oyuncuları oyalamak içindi" güldürmeyin..Bad Company 2 grafikleri ve oynanışı kilometrelerce fark ediyor.Hatta hala BC2'nin grafikleri BF3'ten daha iyi diyenler var ve haksız da değiller aslında. EA'in Free to Play adı altında çıkarttığı hiçbir oyuna bulaşmayın derim. Saygılar sevgiler.. Düzenleme : İmla.

Lelouch V

4.5.2012 23:05:27

-4
quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek wolfteam gibi

iamnightrider

4.5.2012 22:46:13

0
tabiki kaldırır. Benim netbookla bile zorda olsa oynanabiliyor. Süper zevkli bir oyun. Bu arada genelde GF 3 Oman only serverinde oynuyorum . Oyundaki nickimde aynı.

BerkcanÇalışkan

4.5.2012 21:36:32

0
windows 7 de kaldırır mı bf p4f

volgan

4.5.2012 20:55:53

0
bu oyunu ilk çıktığı zamanlardan beri takip ediyorum ilk zamanlar epey oynuyordum o zamanlar biraz daha mı koolaydı level atlamak bilmiyorum ama hem engineerim hem de sniper ım 20 olmuştu.. ben hiç parayla silah falan almadım ama battlefund kullanan elemanlar arada çıkıp "oha" dedirtecek şekilde sizi öldürebiliyorlar ama bu sizi oyundan soğutmayacak seviyede fazla rastlamazsınız haritaların kritik noktalarını ve hangi haritada hangi tür askerle oynayacağınızı öğrenirseniz saatlerce başından kalkamazsınız. belki rastlarsanız genellikle OMAN haritasında oynarım: volkanTR

QuickSniper06

27.4.2012 16:07:43

-1
bu oyunu bi ara oynamıştım çok zevkli oyun

Majesthion

26.4.2012 16:31:00

+1
Herşey iyi hoşta bir adama sniper ile 4 defa ateş ediyorum ölmesi için.

n201

24.4.2012 17:42:45

0
quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

saygı duyarım fakat grafiklerde bu kadar salla paça cıkmamalıydı sanki
7 yıl önceki bf2 ile aynı motor, f2p bir oyun,frostbite 2 falan bekliyordun sanırım sen? Oyun bc2 oyuncularını bf3 e kadar tutsun diye yapıldı .ama oyun herkes tarafinan çok beğenildi ,parada gelince EA oyun ile yavaş yavaş ilgileniyor

canerx1234

24.4.2012 00:51:54

0
quote:

Orijinalden alıntı: HacıTaşlayanŞeytan

vallaha önceki mesajımda dediğim gibi funds bile aldım 3 class ada.Gayet özenli oynanıyor zaten oyun tuttuğu için sürekli map + silah ekliyorlar.Şuan için bir sıkıntı varsa oda Usas kullananlar veya bedava olarak oynayanlar biraz güçsüz kalıyor her f2p de olduğu gibi ama mesela bazı arkadaşlarım var 5 kuruş vermeden sadece helikopter ve uçak kullanarak oynuyorlar oyunu yaya olarak savaşmıyorlar bile o yüzden para ödeyenle aralarında pek fark kalmıyor. Hilede yok denecek kadar az 8 aydır 1 tane bile görmedim.
saygı duyarım fakat grafiklerde bu kadar salla paça cıkmamalıydı sanki

Illusive Man

24.4.2012 00:25:26

0
quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234 bu kadar özensizmi olur yhaw varmı bu şeyi oynayan
vallaha önceki mesajımda dediğim gibi funds bile aldım 3 class ada.Gayet özenli oynanıyor zaten oyun tuttuğu için sürekli map + silah ekliyorlar.Şuan için bir sıkıntı varsa oda Usas kullananlar veya bedava olarak oynayanlar biraz güçsüz kalıyor her f2p de olduğu gibi ama mesela bazı arkadaşlarım var 5 kuruş vermeden sadece helikopter ve uçak kullanarak oynuyorlar oyunu yaya olarak savaşmıyorlar bile o yüzden para ödeyenle aralarında pek fark kalmıyor. Hilede yok denecek kadar az 8 aydır 1 tane bile görmedim.

canerx1234

24.4.2012 00:04:00

-1
bu kadar özensizmi olur yhaw varmı bu şeyi oynayan

n201

23.4.2012 20:55:41

0
serverlar dolu ,oynanabilir,EA oyunla ilgileniyor map falan ekliyorlar vs,hile de çok çok az,1 yıldır oynuyorum 10 tane hileciye bile rastlamadım,3-4 anca

Guest-BB2CECC18

23.4.2012 18:38:21

0
quote:

Orijinalden alıntı: HacıTaşlayanŞeytan aktif olarak oynuyorum funds la baya bi silah almıştım ps3 gitti bf 3 gitti diye vakit öldürüyorum yaza kadar ne yapalım.Heli ve jette ustalaştım diyebilirim.Oynamak isteyn olursa imzamda var asker isimleri
Değermi oynamaya oynanabilir ve güzel mi?

Illusive Man

23.4.2012 18:07:40

0
aktif olarak oynuyorum funds la baya bi silah almıştım ps3 gitti bf 3 gitti diye vakit öldürüyorum yaza kadar ne yapalım.Heli ve jette ustalaştım diyebilirim.Oynamak isteyn olursa imzamda var asker isimleri

BSC Misafiri

23.4.2012 16:37:13

0
beyler benim bilgisayarım windows XP 512 mb nvidia ekran kartı 2 gb ram ve 3.01 ghz işemci hızı var yanı bu oyunu kaldırabılır ozellıkte oyunu ındırdım bılgısayara fakat play now dedıkten sonra launcher doluyo ve bıtıyor ve oyun açılmıyor launcher kapanıyor sizce bunun sebebi nedir bir çözüm yolu söyleyin 2 kere sildim tekrar yükledim fakat yine oluyor internet explorer 32 bitliğini yükledim yine açılmadı daha dogrusu launcher açılıyo ama sonra kapanıyo oyun gelmıyor.. çözüm yolu nedır beklıyorum :((

Lady Sylvanas Windrunner

9.3.2012 13:18:57

0
quote:

Orijinalden alıntı: onurokurban oyunlara girmek istediğimde bütün serverlar 999+ ping gösterio nasıl duzeltebılırım?
Öyle gözüküyor ama girmeyi dene.Büyük ihtimal oynarsın ama düşük bir ping bekleme.Gerçekten aşırı derece ping var.1-2 oyun sonra silesi geliyor insanın.

thecellchuk

22.2.2012 09:42:43

0
quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri arkadaşlar nasıl update yapıoruz ben indirdm super bi oyun ama artık play dediğimde update die bi uyarı gelior nasıl yapacağımı bilmiyorm yardımcı olurmusunuz
Update otomatik olarak oyun başlarken oluyor . Eğer bu aşamada takılma oluyorsa firewall ayarlarını bi kontrol et

BSC Misafiri

17.2.2012 21:58:57

0
arkadaşlar nasıl update yapıoruz ben indirdm super bi oyun ama artık play dediğimde update die bi uyarı gelior nasıl yapacağımı bilmiyorm yardımcı olurmusunuz

thecellchuk

13.1.2012 13:22:53

0
Beyler punkbuster sorunu yaşayan varmı?

onurokurban

8.1.2012 00:31:17

0
oyunlara girmek istediğimde bütün serverlar 999+ ping gösterio nasıl duzeltebılırım?

Artizt

3.1.2012 18:14:37

0
quote:

Orijinalden alıntı: iamnightrider oyun bence 10 numara. Derdim harika grafikler değil, oynayış zevkinde. Üstelik 100$lık bir ekran kartıyla en üst ayarlarda rahatlıkla multiplayer zevkini yaşayabilirsiniz.Normalde oyun oynamayan benim gibi birini bile müptelası yaptı. Nerdeyse gidip BF3 alacağım
Yürü be ! Şu harika yorumunu okurdum içim açıldı. Zaten bir oyundan sadece "grafik" ile zevk alıyorsanız bırakın. Battlefield 2'ye bakın grafikler ortanın altında ama verdiği heyecan hat safada.Play4Free de böyle.Oyun zevkini vermeye çalışmışlar sonuçta.Bak arkadaş "... BF3 alacağım." demiş yani bu tarz -Battlefield: Heroes, Battlefield : Play4Free- tanıtım amaçlı böylece BF topluluğuna yeni insanları katıyorlar.

iamnightrider

2.1.2012 23:54:29

+1
oyun bence 10 numara. Derdim harika grafikler değil, oynayış zevkinde. Üstelik 100$lık bir ekran kartıyla en üst ayarlarda rahatlıkla multiplayer zevkini yaşayabilirsiniz.Normalde oyun oynamayan benim gibi birini bile müptelası yaptı. Nerdeyse gidip BF3 alacağım

PS3!BF3!

12.12.2011 17:41:48

-1
Bende geçen Temmuz'da indirmiştim 5 para etmez özellikle web sitesi üzerinden başlatılması çok aptalca. Başta çözene kadar canım çıkmıştı. Ayrıca sniperlar çok uzaktan vurabiliyor o kötü olmuş. Bizzat kendim de denedim bazı yerlerde adeta spotlar var yatın pusuya rahat 10 kill yaparsınız tek seferde.

Lifetaker

12.12.2011 16:44:22

0
Şuan sadece bad company serisinde ve battlefield 3 de single player var. ondan önceki bf oyunları ise sadece multi. Ama botlarla tek başına oynayabilirsin.

Archelot

12.12.2011 13:26:22

0
Arkadaş var zannediyor ozaman :D

Alpér

12.12.2011 13:09:20

0
quote:

Orijinalden alıntı: Archelot Play4Free'nin Single'ı mı var?
Play4Free'nin single'ı yok. Ama Battlefield 2042 mi neydi öyle bir oyun var oyunda play4freenin haritalarında geçiyor.

Archelot

12.12.2011 11:31:06

0
quote:

Orijinalden alıntı: by-daghan Oyunda grafikler ortam çok iyi bence oynarken gerçek hissettiğim nadir oyunlardan biridir. Ancak oyunun singleplayer olarak oynadığında çok çabuk bitiyor. Hikaye çok sağlam dediğim gibi biraz kısa olmuş tek sorun bu bence ama en son sahne çok güzeldi.
Play4Free'nin Single'ı mı var?

by-daghan

10.12.2011 11:33:34

0
Oyunda grafikler ortam çok iyi bence oynarken gerçek hissettiğim nadir oyunlardan biridir. Ancak oyunun singleplayer olarak oynadığında çok çabuk bitiyor. Hikaye çok sağlam dediğim gibi biraz kısa olmuş tek sorun bu bence ama en son sahne çok güzeldi.

akrepo

5.12.2011 12:33:15

0
birde ping sorunu olmasa harika olurdu ping sorunu insanı çıldırtıyor.Sniper oynuyorsanız bazen siz bile şaşıp kalırsınız nasıl ölmedi bu adam diye :D.Europa serverlerini seçtiğim halde lag oluyor gene oynayamıyorum.Lag sorunu harici gerçekten iyi oyun en azından free bir oyuna göre gayet iyi

thecellchuk

5.12.2011 11:13:12

0
quote:

Orijinalden alıntı: numan75

güzel olmuş ,yenilik gerekiyordu,eski oyuncular sıkılmıştı çünkü ama kiralık olmaları kötü,sınırsız olsaydılar :D
benim M249 halo vardı, seride hiç tepmiyordu şimdi tonla para harcayıp eski hale getirebiliyorum o biraz kötü oldu.

n201

4.12.2011 09:14:09

0
Zaten rağbet çok,para veren de çok,EA da iyileştirme yapıyor işte yavaş yavaş

Artizt

4.12.2011 00:13:39

0
Daha önce hiç BF oynamamış biri olarak , bu oyunun grafikleri bana yeter bile diyebilirim ki yorumları okuyunca hayrete düştüm yerde yere vurmuşsunuz güzel oyunu İngilizceniz kıt olacak ki "Play For Free"yi çözemediniz sanırsam. Benden önceki yorumlarda da var "amaç diğer BF oyunlarına oyuncu çekmek" hani şey gibi "Bu oyun beleş kötü diğerleri paralı daha güzel" düz mantık yani. Oyun şey işte "facebookta tarla ekmeyi nabıcan beleş gel oyna oyunu" BF heroes'te olduğu gibi paralı itemler gelir daha.

Alpér

2.12.2011 21:04:43

0
Oyun gayet güzel. İlk önce wolf team ile karşılaştırdılar şimdide cs 1.6 Bunlara anca arka tarafımla gülüyorum. Cs de 1 dakika içinde tüm mapi dolaşabiliyorsun ama bfplay4freede 1 dakikada 500 metreyi dolaşamazsın.

n201

1.12.2011 18:33:55

0
quote:

Orijinalden alıntı: thecellchuk

Yeni halini beğendin mi numan hocam
güzel olmuş ,yenilik gerekiyordu,eski oyuncular sıkılmıştı çünkü ama kiralık olmaları kötü,sınırsız olsaydılar :D

thecellchuk

1.12.2011 13:24:55

0
quote:

Orijinalden alıntı: numan75 Bence oyun güzel,beğenmiyorsanız oynamayın
Yeni halini beğendin mi numan hocam

n201

27.11.2011 23:18:47

0
Bence oyun güzel,beğenmiyorsanız oynamayın

Guest-BB2CECC18

27.11.2011 12:10:15

0
quote:

Orijinalden alıntı: aykut1993 Hiç başlamayın derim.Cs 1.6 oynayın daha iyi Vasat bir oyun.
Oyun grafik ve oynanış olarak kötü olabilir(bence gayet güzel) fakat oyunun önemli özelliği oyun modlarında yatıyor.Büyük haritalar , araç kullanımı vb.

Lady Sylvanas Windrunner

27.11.2011 10:54:31

0
Hiç başlamayın derim.Cs 1.6 oynayın daha iyi Vasat bir oyun.

dangershark

27.11.2011 09:30:53

0
oyunda iki karakter açıp 3. karakterin paralı olması bence saçmalık

thecellchuk

21.11.2011 14:14:33

0
quote:

Orijinalden alıntı: zenciboy Oynuyanlar nick verirse oyunda paslaşabiliriz.
Merhaba Hocam benim nick thecellchuk varsa oynayanları ekleyelim

thecellchuk

21.11.2011 14:09:42

0
quote:

Orijinalden alıntı: numan75

Benim kullandığım bu, helikoptere 1 tane vermene gerek yok,2. silah için alttaki skilller lazım,el bombasını kaldır,çünkü artık adam öldürmüyor(2,3 tane atınca anca) combat expertise den tier 1 den 5 ine 1 er tane versen yeterli,tier2 den de hızlı koşma ve zıplama skillerine ver, benimkine benzetsen de iş görür
Teşekkür ederim. oyunda görüşmek üzere

n201

21.11.2011 05:59:01

+1
quote:

Orijinalden alıntı: thecellchuk

Numan hocam sen deneyimlisin sana zahmet olmaz ise , Training pointleri nasıl harcamamız mantıklı yazanlardan birşey anlamıyorum. resim üzerinde yazsan yada göstersen :)
Benim kullandığım bu, helikoptere 1 tane vermene gerek yok,2. silah için alttaki skilller lazım,el bombasını kaldır,çünkü artık adam öldürmüyor(2,3 tane atınca anca) combat expertise den tier 1 den 5 ine 1 er tane versen yeterli,tier2 den de hızlı koşma ve zıplama skillerine ver, benimkine benzetsen de iş görür

WE neED

20.11.2011 22:00:00

0
Oynuyanlar nick verirse oyunda paslaşabiliriz.

thecellchuk

15.11.2011 12:11:32

0
quote:

Orijinalden alıntı: numan75 Tier 3 ler geldi,leveller 25 e kadar yükseldi
Numan hocam sen deneyimlisin sana zahmet olmaz ise , Training pointleri nasıl harcamamız mantıklı yazanlardan birşey anlamıyorum. resim üzerinde yazsan yada göstersen :)

n201

13.11.2011 22:22:38

0
Tier 3 ler geldi,leveller 25 e kadar yükseldi

Two Stroke

13.9.2011 14:48:15

0
quote:

Orijinalden alıntı: numan75

Yok arada bende atabiliyorum,koşarken hesaplayıp kafanın bir miktar önüne atınca mermiyi hs alıyo, Ama bazı serverlarda da hileci var aimbotçu falan tabi tespit edip kickletiyoruz , o arkadaşın dediği tüm silahlar creditle satılıyor diye ,9-12 eylül arası bir kampanya idi ve bitti 2,3 saat önce
yani parayı veren düdüğü çalar setup var kuracaktım vazgeçtim

n201

13.9.2011 14:23:51

0
quote:

Orijinalden alıntı: ParZ

aimbot var sanırım shift ile koşarken canım fullken snip tek atıyor bana
Yok arada bende atabiliyorum,koşarken hesaplayıp kafanın bir miktar önüne atınca mermiyi hs alıyo, Ama bazı serverlarda da hileci var aimbotçu falan tabi tespit edip kickletiyoruz , o arkadaşın dediği tüm silahlar creditle satılıyor diye ,9-12 eylül arası bir kampanya idi ve bitti 2,3 saat önce

Two Stroke

13.9.2011 13:50:59

0
quote:

Orijinalden alıntı: numan75 Conncetion hatası internetten veya iyi oynuyorsan server adminin bi uydurmasyonu sonucu seni o sebeple atıyor çok oldu bana ,bu arada nişan alınca bulanıklık eskiden bende de oluyordu düzelir o ,sniper hiç bi sniper hs almadığın sürece adamı öldürmez,ta ki adamın 50-60 canı vardır tak sıkarsın ölür, Silah açılmıyor demişsin,her level sonrası 500 her maç sonrasıda bir miktar credit veriyor onlarla silah kiralayabilirsin,veya bfunds ile tamamiyle satın alabilirsin. Training bi bka yaramıyor uçak heli el bombası verdikten sorna demişsin,nasıl işe yaramıyor yaramaz mı
aimbot var sanırım shift ile koşarken canım fullken snip tek atıyor bana

Two Stroke

13.9.2011 13:48:54

0
quote:

Orijinalden alıntı: akrepo arkadaşlar yeni gelen patch ile artık bf parası ile satılan silalara normal oyunda kastığımız puanlarla sahip olabiliyoruz biraz pahalı ama 1 haftalık ve 1 aylık sürümleri mevcut oyunda neredeyse eşitlik sağlandı gibi birşey sadece lag problem yaratıyor.Onuda bir program öneririm "ping craft lag killer" kendim denedim gerçekten harika bi performans aldım lag 0 a iniyor.Sizede öneririm.
eşitlik sağlandıysa oyuna geri dönebilirim

n201

13.9.2011 10:18:46

+1
Conncetion hatası internetten veya iyi oynuyorsan server adminin bi uydurmasyonu sonucu seni o sebeple atıyor çok oldu bana ,bu arada nişan alınca bulanıklık eskiden bende de oluyordu düzelir o ,sniper hiç bi sniper hs almadığın sürece adamı öldürmez,ta ki adamın 50-60 canı vardır tak sıkarsın ölür, Silah açılmıyor demişsin,her level sonrası 500 her maç sonrasıda bir miktar credit veriyor onlarla silah kiralayabilirsin,veya bfunds ile tamamiyle satın alabilirsin. Training bi bka yaramıyor uçak heli el bombası verdikten sorna demişsin,nasıl işe yaramıyor yaramaz mı

akrepo

13.9.2011 08:43:00

0
Foruma bakmadan söylemişim üzgünüm alttaki arkadaşın dediği gibi kampanya imiş sanırım alanlar yaşadı alamayanlar bir sonraki kampanya ya olursa :D

veto1214

13.9.2011 04:18:22

0
oyunu sevmedim Aşırı derece bug var ,Conection problemleri çok,Oyun 3.5 dakikada Doluyor,kucuk tpun tekmermisi le adam olmuyor,İlk baştaki sniper 40 VURUYOR M2450Vuruo oyundaki en iyi snbiperbile pratikte uzağa 65 vuruyo,Tufekelrde sağ tık yapınca hiçbirşey gozukmuo Gorunmuyo çok bulanık,Grafikle tozlu gibi toztoz,adampara veiyo set diziyo Tak tak tak tak 10lişi oluyo,sen 20kurusn sıkıon biri Oluyor,Tankabindiğini hisedemiyotum,10level oldum ben ama Etkisi yok silah milhaaçılmıo anca traning Ondada Zaten 1 uçakbir heelikopter 1bomba 1sis Bombasına veiyon diğerleri bi b.ka Yaramıyor BF:Heroesdan SOnraama bunu bile bekelmiomdum Oda var Oneydi ole 10 10 vuruo adam hp basıo dLİYE DONUUON UZAKTAN 2-2-2sniper desenvurmuyo bile Tabanca yok gorunmezlik desen dikatetmeyenbile anlıyo

deoden

13.9.2011 03:54:52

0
bu aralar bende her 30-40sn'de bir connection problem oluyor 1-2 saniye. Wireless modemden supheleniyorum gerci ama ayni sorunu yasayan var mi?

Nintendo.

9.9.2011 19:23:57

0
quote:

Orijinalden alıntı: abdmert bu yorumlardan sonra bf4 gözümden düştü
BF4?

Alpér

9.9.2011 18:59:48

0
quote:

Orijinalden alıntı: ParZ

düzeldimi
Format attım anca düzeldi.

Two Stroke

7.9.2011 23:02:21

0
quote:

Orijinalden alıntı: aRsLaN: Arkadaşlar birşey sorucaktım. Dün normal bir şekilde 2 saat kadar oynadım sorun çıkmadan pc kapattım. Bu akşam oyuna giriyim dedim siteden play'e tıklıyorum oyun penceresi açılıyor o şekilde kalıyor 10 dakika kadar bekledim düzelmedi nasıl düzeltebilirim?
düzeldimi

Alpér

7.9.2011 21:22:45

0
Arkadaşlar birşey sorucaktım. Dün normal bir şekilde 2 saat kadar oynadım sorun çıkmadan pc kapattım. Bu akşam oyuna giriyim dedim siteden play'e tıklıyorum oyun penceresi açılıyor o şekilde kalıyor 10 dakika kadar bekledim düzelmedi nasıl düzeltebilirim?

n201

7.9.2011 08:02:09

-1
Valla kaç aydır oynuyorum e3 2011 de engineer a kıyafet verdiler beleş şu an 4 slot var hepsinde de en iyi silahları aldım recon-enchanded scope m95 assault-scar l-m16a2 engineer-mp5 medic-m249 saw sarıyo valla,yakında t3 gelcek,assault a c4,recon a mortar,engineer e ufak bi bombaatar gelcek

Two Stroke

6.9.2011 20:52:38

0
quote:

Orijinalden alıntı: aRsLaN: İndirip deniyeyim dedimde. Bana güzel geldi. Assault açtım. 6 Levelmi ne oldu fakat silah falan alamadım para nerden bulucaz. Sonraki levellerde para bulabiliyormuyuz. Şimdilik radeemden verdigi AUG Var yetiyor fakat diğer oyuncularda M16A2 Falan gördüm biz bunları nerden bulabiliriz? Edit: Oyunu bence Wolf team - Crossfire - Warrockla boşuna karşılaştırıyorsunuz. Grafikleri biraz kötü ama oyun gerceğe daha yakın. Hiç olmassa pençe ile adam öldürmüyoruz.
oyun oyna sen para gelir weapons kısmında alabileceğin silahları bulabilirsin . online tüm fpsleri oynadım p4f 'lerin arasında ilk 3'e girer bu oyun

Alpér

6.9.2011 20:08:35

+1
İndirip deniyeyim dedimde. Bana güzel geldi. Assault açtım. 6 Levelmi ne oldu fakat silah falan alamadım para nerden bulucaz. Sonraki levellerde para bulabiliyormuyuz. Şimdilik radeemden verdigi AUG Var yetiyor fakat diğer oyuncularda M16A2 Falan gördüm biz bunları nerden bulabiliriz? Edit: Oyunu bence Wolf team - Crossfire - Warrockla boşuna karşılaştırıyorsunuz. Grafikleri biraz kötü ama oyun gerceğe daha yakın. Hiç olmassa pençe ile adam öldürmüyoruz.

iamburak

6.9.2011 13:06:20

0
quote:

Orijinalden alıntı: levot

Yok artık

Two Stroke

6.9.2011 00:45:38

0
Grafikleri yüksekte oynamayacaksanız hiç indirmeyin çünkü grafikleri yükseğe çekseniz bile yetersiz kalıyor p4f olduğu için grafiklerinide eleştirmek haksızlık olur indirin deneyin piyasadaki wolfteam,warrock türü oyunlardan 1000kat iyidir . edit : nick'im BatuhannTR

levot

28.5.2011 22:51:54

0
quote:

Orijinalden alıntı: colombo53 warrock ın yeni versiyonu gibi olmuş.

TheMarksman

25.5.2011 23:17:12

0
Ben 4-5 ark. ile beraber oynuyorum şuan sardı oyun bir sorun olana kadar veya yeni bir oyun piyasaya düşene kadar oynayacağım.

IDawNI

6.5.2011 17:56:26

0
bnde dünden beri feci bi ping var resmen takıla takıla gidiyorum sizdede bole bi sorun varmı ?

Guest-BB2CECC18

4.5.2011 17:05:07

0
quote:

Orijinalden alıntı: yydn7 Valla Crysis 2 ile falan karşılaştırılmayacak derecede grafiklere sahip. Arada lag olduğu da doğru. Ama beni çok fena sardı ya. Hatta para verip en iyi medic silahını da aldım 35/2 kd yapar oldum gayet zevkli benim için. Başlangıçdaki silahlar çok kolpa olduğu için en başta zevk vermiyor. Sonra puanlarla veya gerçek parayla alınan silahlardan sonra oyun cidden zevkli.
Para vereceğine bfc2 alsan daha iyiydi fakat bu oyun ücretsiz oyunlar arasında bence en güzellerinden birisi.1680x1050 herşey yüksekte gayette iyi grafikleri var.Bir crysis , cod , bfc2 olamaz zaten olmasınıda beklemeyin.Ama oyun kendisini oynatıyor.

MirlivaVII

4.5.2011 03:45:40

0
üstteki yorumu iki kere yazmışım özür dilerim bu silinebilir.

MirlivaVII

4.5.2011 03:31:44

+1
Valla Crysis 2 ile falan karşılaştırılmayacak derecede grafiklere sahip. Arada lag olduğu da doğru. Ama beni çok fena sardı ya. Hatta para verip en iyi medic silahını da aldım 35/2 kd yapar oldum gayet zevkli benim için. Başlangıçdaki silahlar çok kolpa olduğu için en başta zevk vermiyor. Sonra puanlarla veya gerçek parayla alınan silahlardan sonra oyun cidden zevkli.

c_._s

29.4.2011 22:14:12

0
bende canım sıkılınca arada sırada oynarım ama hileciler şu oyunun bile tadını kaçırmayı başardılar.oyunlarda hile kullanan insanlardan oynadıkları oyundan ne zevk alıyor anlamadım.

HyperXCrossfire

29.4.2011 20:20:06

0
Ilk ciktiginda biraz zevkliydi ama son zamanlarda hileciler yuzunden rezil oyun oldu

abdmert

29.4.2011 13:14:27

0
bu yorumlardan sonra bf4 gözümden düştü

AdamAdamson

27.4.2011 22:01:50

0
Ben de beğenmedim oynanış çok kötü.

n201

27.4.2011 19:13:13

0
evet kafaya isabet bayağı zor ama bazen göğüs hizasında tek alıyorum(M95)

Guest-BB2CECC18

27.4.2011 15:55:40

0
Herkes grafik olarak bakıyor oyuna.Grafik istiyorsanız crysis 2 oynayın.Burada ücretsiz bir oyundan bahsediyoruz.Bu oyun warrock , point blank , wolfteam gibi oyunlardan BENCE daha güzel.1680x1050 de gayet güzel grafikleri var.Neden kötülüyorsunuz anlamadım :)

Versalid

27.4.2011 14:36:26

0
Aynı şeyi bende fark ettim aim bot çikmiş olabilir.Su oyunun karakter ve efek grafiklerini biraz daha iyi yapsalarmis gercekten iyi olurmus.Karakterlerin ameleden farki yok.Birde banami oyle geliyor yoksa ruslar bir yeri aldiklarinda sarimsak başina mi diyorlar

IDawNI

27.4.2011 10:13:35

0
bazı reconlar en dandik silahla bile tek atıo hile falanmı bunlar çünkü adam okadar çok sallanıoki kafayı tutturmak neredeyse şans eseri oluyor

gokhans19

26.4.2011 13:42:29

-1
Oyunu geçen gün denedim ama anında sildim. 5 para etmez bence.

TheCapedCrusader

26.4.2011 10:33:29

0
Bence oyun gayet kaliteli. Hiç değilse Point Blank ve Warrock saçmalıklarından iyidir.

Versalid

26.4.2011 10:23:36

0
Bende birkaç gundur denemek için başladim.Bu gune kadar sadece battlefield serisinden 1942 oynamis biri olarak oyunu basta kotu bulsamda biraz oynayinca sardigini fark ettim Oyunun beta olmasina veriyorum ama siniflar arasi dengesizlik var bana medic asiri güçlü geldi.

LimeLight

22.4.2011 23:09:15

+1
Oyun fena değil şu jetler için büyük alan sunmuyor o kötü...Full versiyon gelebilse...

n201

20.4.2011 23:12:52

+1
Oynuyom valla nick n75man engineer.

Revalation

18.4.2011 21:49:21

0
quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R oyun guzel her sısteme uysun dıye grafık cok az olmus ama oynatıyor kendını
çözünürlüğü arttirirsan güzel görüntü alırsın

Saitou Hajime

18.4.2011 19:02:11

0
oyun guzel her sısteme uysun dıye grafık cok az olmus ama oynatıyor kendını

Revalation

18.4.2011 18:28:40

0
quote:

Orijinalden alıntı: pwnzs

Ben oynarken Aug falan yoktu silah çeşitleri geldiyse yeniden indiriyim. zaten cashle alabiliyorsun oyunda kill'e yaptiğin scora göre cash kazaniyorsun , veteran silahlarini 1 günlük alabiliyorsun aug & rex' i oyunun sana verdiği cashla alamiyorsun ancak orjin nakit wericeksin ,, bu kodlar la alabiliyorsun bedevaya ama 1 kere :) yan carın warsa onada başka silah alabilirsin istediklerinden clasına göre

Conquistador

18.4.2011 16:46:24

0
quote:

Orijinalden alıntı: Revalation Bc2'den sıkıldığımda play4free takiliyorum deişiklik lazım arada bence gayet iyi oyun , play4free' deki Nickim CentilmeN ' Eklemek isteyen olursa beraber oynariz Bunlarda Veteran Silah kodlari beyler , oyuna girmeden once Reedem code ye gelip kodu yapiştiriyoruz ve silahimizi 24 saat'liğine aliyoruz normalde paralı , ancak 1 defa alma şansınız var her silahtan 24 saat dolduğunda tekrar alamiyorsunuz , alin size paralı silahlar beleş (SAIGA12) : 8T46-9UXS-7PBQ-KX87 (M95) : 4RC7-ZP9D-4KRX-HH4A (STG77AUG) : BL6R-3LJU-CEP3-3TLW (MP412-REX): FKWL-CAPP-UDE5-9ZQG + Oyunun grafik ayarlarini en sona getirirseniz mükemmel görüntü alirsiniz
Ben oynarken Aug falan yoktu silah çeşitleri geldiyse yeniden indiriyim.

GARYOSAVAN

18.4.2011 13:00:33

0
Oyundaki araç, harita ve karakterler Battlefield 2 ile aynı, silahlar ise Bad Company 2'den alınmış. Warrock ile kıyaslayanlara çok güldüm. Warrock'ın Battlefield 1942 Modu DesertCombat'ın taklidi olduğunu herkes bilir. Warrock'ı oyundan sayıp kıyaslama yapanı ciddiye almak kabahat zaten. :) Grafikler kötü diyen arkadaşlar ise oyunun web based olduğunu unutmuşlar. Battlefield Heroes ile aynı mantık içinde çalışan bir oyun bu. Grafik olarak fazla bir beklentiniz olamaz. Kıyaslama yapacaksanız Red Crucible ile kıyaslayabilirsiniz. Warrock client indirilip oynanan bir oyun. Battlefield 1942 zamanlarından kalma eski teknoloji bir oyun aynı zamanda. Oyun Battlefield 2 ile kıyaslanınca çok kolpa. Bunu oynayacağıma gider 20 TL'ye orjinal Battlefield 2 oynarım 10 kat daha iyi. Her ne kadar Bad Company 2'yi de orjinal oynuyor olsamda kimseye tavsiye etmiyorum. Battlefield 3'ün çıkmasını bekleyip onu alın daha iyi. Param yok sistemim kötü diyenler bu oyunu oynayabilirler.

Revalation

18.4.2011 03:10:59

0
Bc2'den sıkıldığımda play4free takiliyorum deişiklik lazım arada bence gayet iyi oyun , play4free' deki Nickim CentilmeN ' Eklemek isteyen olursa beraber oynariz Bunlarda Veteran Silah kodlari beyler , oyuna girmeden once Reedem code ye gelip kodu yapiştiriyoruz ve silahimizi 24 saat'liğine aliyoruz normalde paralı , ancak 1 defa alma şansınız var her silahtan 24 saat dolduğunda tekrar alamiyorsunuz , alin size paralı silahlar beleş (SAIGA12) : 8T46-9UXS-7PBQ-KX87 (M95) : 4RC7-ZP9D-4KRX-HH4A (STG77AUG) : BL6R-3LJU-CEP3-3TLW (MP412-REX): FKWL-CAPP-UDE5-9ZQG + Oyunun grafik ayarlarini en sona getirirseniz mükemmel görüntü alirsiniz

Suspect.TWT

17.4.2011 20:43:13

0
Valla EA bu oyunu çıkarmasaydı daha güzel olacaktı.Bu kadar boş bedava oyun görmedim.Efektler,oynanabilirlik vasat,oyunda sabitlik yok.Adamınız titriyor sanki o derece lag oluyor oyunda. 2011 yılına gelmişsin şu çıkardığın oyuna bak diyorum.Battlefield 1942'ye ranking sistemi koymuşlar,çevreyi ve ekipmanları modern çağa modlamışlar ve köpek maması gibi sunmuşlar önümüze.Oynayana saygım sonsuz ama bana para verseler oynamam,zaten PS3'te M.A.G gibi bir oyunum varken fps arayışı içinde değilim,yine de bir deneyim dedim ama oyun mortingen ştrayze

tyfa3

17.4.2011 20:12:45

0
quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

bende oyunda snipler tarafından ölmeye sinir oluyorum.Bence kötü yapmamışlar rahat öldürenler iyi kullananlar var valla oyunun kendi formlarında sniperi yerden yere vurmuşlar en bktan char diyen bile olmuş o derece yane inanmıyosan skor tablosuna bakarsın makinalılar 30 adam öldürürken sniper 10 15 ...........zor target alıyosun target aldıgında ölmüyor illaki kafaya target alman gereki ki onu yapabilen zaten bu oyunda kendini harcamasın hatta makinelilerin mermisi yetişirken sniperinki yetişmiyo bile ............ama genede sniper zevkli oturdugun yerden sigara içe içe atış yapıyosun orası ayrı :) garip bi msj oldu ama yapamadım doğrusunu :)

4ever8668

15.4.2011 20:56:38

0
quote:

Orijinalden alıntı: weatore

ayarlarda tam ekran yapma var
biliyorum tam ekran yapma oldugunu ama kucuk ekranda bile daha kaliteli oynuyosundur buyutuyorum en yuksek yapıyorum grafikler bi garip ve bilmiyorum bende sürekli lag oluyor hep öyle ama M.K.T dediği gibi bedava bir oyundan ne bekleyebilirizki

OtoburPirana

15.4.2011 18:35:25

0
quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

ARKANDAYIM kardeş. Wolf team ile aralarındaki tek benzerlik ikisinde de silah kullanmamız.
Nasıl aynı? Battlefield da Pençe ile adam ölüyormu?

Guest-BB2CECC18

15.4.2011 16:56:14

0
quote:

Orijinalden alıntı: tyfa3 oyun fps ne bekliyodunuz ki??yane adamlar alice harikalar diyarınamı soksaydı sizi?? alt tarafı imleci herifin kafasına gitirip mousenin sol tuşuna basacaksınız LOL yani size........ ama sniperda tam bir fail olmuşlar gercek hayatta bi mavzer sıkarken nefesinizi verip sıktıgınız taktirde dayalı biyerdeyken hedefte okadar yalpa yapmazsınız....buda en zevkli sniepr charini bi zavalli yapmiş onu neden böle yapmışlar anlayamadım :(:(
bende oyunda snipler tarafından ölmeye sinir oluyorum.Bence kötü yapmamışlar rahat öldürenler iyi kullananlar var.

Hala anlayamadılar herşeyin grafik olmadığını.Crysis 2 bug ve grafikten ibaret.Bende alacağım ama içime sinmiyor.
quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek wolfteam gibi
ARKANDAYIM kardeş. Wolf team ile aralarındaki tek benzerlik ikisinde de silah kullanmamız.

tyfa3

15.4.2011 12:19:57

0
oyun fps ne bekliyodunuz ki??yane adamlar alice harikalar diyarınamı soksaydı sizi?? alt tarafı imleci herifin kafasına gitirip mousenin sol tuşuna basacaksınız LOL yani size........ ama sniperda tam bir fail olmuşlar gercek hayatta bi mavzer sıkarken nefesinizi verip sıktıgınız taktirde dayalı biyerdeyken hedefte okadar yalpa yapmazsınız....buda en zevkli sniepr charini bi zavalli yapmiş onu neden böle yapmışlar anlayamadım :(:(

OtoburPirana

15.4.2011 11:56:06

+3
Grafikleri Crysis 2 den kötü falan filan Arkadaşlar öyle düşük sistemlerle okey oynamak yerine indirin bunu oynayın demişler adamlar ama görünen o ki kötü etmişler malesef..

Tek suçu kopya çekmek

14.4.2011 17:38:01

-3
wolfteam gibi

cagatay0

14.4.2011 12:14:41

-1
nvidia kontrol paneli oyunu görmüyor nasıl ayarlarını aa yı af yi fln açabiliriz? oynayan varsa ekleyebilir nick Ggestapo

Placeb0

13.4.2011 22:00:02

-1
quote:

Orijinalden alıntı: M.K.T

Bedava bir oyundan ne kadar şey bekliyorusunuz?
görmemişin biri...

M.K.T

13.4.2011 21:30:08

-2
quote:

Orijinalden alıntı: 4ever8668 Ya benim beğenmediğim nokta grafikler kötü ve server yok tak diye veriyo seni bi yere küçük bi ekranda açılıyo büyütüyorum biraz saçma oluyo anlamadım bence o kadarda iyi değil
Bedava bir oyundan ne kadar şey bekliyorusunuz?

weatore

13.4.2011 17:55:43

0
quote:

Orijinalden alıntı: 4ever8668 Ya benim beğenmediğim nokta grafikler kötü ve server yok tak diye veriyo seni bi yere küçük bi ekranda açılıyo büyütüyorum biraz saçma oluyo anlamadım bence o kadarda iyi değil
ayarlarda tam ekran yapma var

4ever8668

12.4.2011 11:27:42

-1
Ya benim beğenmediğim nokta grafikler kötü ve server yok tak diye veriyo seni bi yere küçük bi ekranda açılıyo büyütüyorum biraz saçma oluyo anlamadım bence o kadarda iyi değil

BSC Misafiri

11.4.2011 17:42:16

-1
bende oyun pencerede açılıyor müzik geliyor fakat siyah ekrandan başka hiç bir şey çıkmıyor.Bir türlü çözemedim.

colombo53

11.4.2011 10:41:30

-1
quote:

Orijinalden alıntı: Murjuk

Evet warrock oyununun çakma olduğunu herkes göremez. İlk gördükleri oyun o olunca...
Seni trmilitary den gözüm ısırıyor.

Murjuk

10.4.2011 17:37:32

0
quote:

Orijinalden alıntı: colombo53

Öyle herkes göremez.
Evet warrock oyununun çakma olduğunu herkes göremez. İlk gördükleri oyun o olunca...

Guest-BB2CECC18

10.4.2011 17:35:24

-1
quote:

Orijinalden alıntı: Placeb0 beyler bu oyunda uçağa nasıl biniyoruz neyaptıysam binemedim bitürlü helikopter tank falan fistana biniyorum ama uçağa binemedm?
Training kısmından helikopter uçak vs neye bineceksen ona 1 puan vermen lazım.

Placeb0

10.4.2011 17:23:20

-2
beyler bu oyunda uçağa nasıl biniyoruz neyaptıysam binemedim bitürlü helikopter tank falan fistana biniyorum ama uçağa binemedm?

Guest-BB2CECC18

10.4.2011 17:07:45

+1
Warface 'e gelince grafikleri çok iyi.Video'ya göre crysis 2'den bile güzel duruyor.Ama grafik her zaman ön planda değildir.Grafik harici herşey için battlefield :) 1680x1050 high çekilmiş 4 resim. 1. cisini direk koyuyorum.Diğer resimleri merak ederseniz linke tıklayabilirsiniz.Sitede dolaşanlar resimlerin açılmasını beklemekle uğraşmasınlar diye böyle yaptım. 2- http://i55.tinypic.com/24bon04.jpg 3- http://i55.tinypic.com/2r3i44x.jpg 4- http://i56.tinypic.com/2posi6w.jpg

BSC Misafiri

10.4.2011 14:46:19

+1
beyler crytek in warface oyununu bekleyin derim bundan daha iyi

orfur

9.4.2011 21:57:08

+1
beleş malı iyi yaparlarmı oynamama rağmen beleşlikten en az 6 puan alması lazım

prince1907

9.4.2011 02:48:02

+1
ben oyunu sevdim.grafikleri nvidia control panelden yükselttim.köşe yumuşatmalar felan tadından yenmez hale geldi.grafiklere laf atanlara diyorum azcıkta oyundan aldğınız zevke bakın.şahsen bu oyundaki takım oyununu black ops ta göremedim.basit masit bence monitöre kitliyor yani....

weatore

9.4.2011 00:37:30

+2
quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

Bc2 oyuncularını tatmin etmek değil Bc3 e daha fazla oyuncu çekebilmek adına ücretsiz yayınlıyorlar.
+1 bende bf3 almayı düşünüodum.ama daha önce bf oyunlarında hiç multiplayer oynamamıştım.bundan sonra alıcam büyük ihtimal bf3 ü.

BSC Misafiri

9.4.2011 00:04:42

+1
3 level %40 civarlarına geldim. ---------------- ehehe 3 level kasmış zor değil diyor. 3 levele kadar kasmak hangi oyunda zor ki :D sen gel 20 levellere bakalım kasılıyor mu..

colombo53

8.4.2011 23:20:02

0
quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

FPS olmaları ve silah barındırmaları haricinde pek alaka göremedim.
Öyle herkes göremez.

Donatn

8.4.2011 22:04:56

+1
quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk BF 2 haritalarıyla bc 2 araçlarıyla birleştirilmiş korsan çakma bir oyuna benzemiş malesef..BFBC 2 oyuncusu olarak bu oyunu hayal kırıklığı olarak görüyorum..BF 3 arefesinde gereksiz bir yapım olmuş.
Bc2 oyuncularını tatmin etmek değil Bc3 e daha fazla oyuncu çekebilmek adına ücretsiz yayınlıyorlar.

kogmen

8.4.2011 19:45:07

+2
quote:

Orijinalden alıntı: colombo53 warrock ın yeni versiyonu gibi olmuş.
FPS olmaları ve silah barındırmaları haricinde pek alaka göremedim.

Guest-BB2CECC18

8.4.2011 17:45:18

0
quote:

Orijinalden alıntı: colombo53 warrock ın yeni versiyonu gibi olmuş.

colombo53

8.4.2011 17:14:41

+1
warrock ın yeni versiyonu gibi olmuş.

kogmen

8.4.2011 16:27:31

+1
Bende bir inceleme tarzı bişey yaptıydım, ayıklamaya üşendim direkt kopyala-yapıştır yapıyorum. Oyun şu anda açık beta durumunda. Oyunda exp kasmak zor değil, iki oyun oynadım sadece ve 3 level %40 civarlarına geldim. İki mapte de Amerika vs Rusya durumu vardı. Yani oyunun senaryosunda Amerika-Rusya savaşı söz konusu. Kayıt olurken E-mailimizi, şifremizi girdikten sonra karakter yaratma ekranı geliyor karşımıza. Üyeliği tamamladıktan sonra, installer geliyor ve oyunu indirmemiz başlıyor. Oyuna siteden gireceğiz. Launcher siteden açılıyor. İtemleri falan Launcher'dan satın alıyoruz. Launcher: Oyun içi Battlefield 2 gibi, araçlar aynı. (Tanklar, uçaklar, uçaksavarlar vs.) Not: kusuruma bakmayın, low kalitede oynadığımdan grafikler kötü gözüküyor. Oyun içi görüntüler: Website: http://battlefield.play4free.com/en/

GodOfWar58

8.4.2011 16:11:37

0
Daha Beta ama Beta için bile kötü bir oyun olmuş. Yani şunu söylemeliyim ki Wolfteam,Point Blank vs. gibi oyunlar bile daha iyi kalıyo BfP4F yanında...

AnduriLXx

8.4.2011 13:52:46

+1
Söylenmesi gereken şeylerden bir tanesi de patlama sahneleri ve aydınlatma sanki oyun içi 40w bir ampul ama ben bunu beta olmasına bağlıyorum normal sürüm biraz daha gelişmiş olabilir fakat BF oyuncularını tatmin edeceğini sanmıyorum ...

BSC Misafiri

8.4.2011 08:30:23

+1
oyunu araçlar yönetiyor. özellikle yanınızda engineer bir arkadaşınızla birlikte altınızda apc zırhlı araçlarından veya tank varsa karkand haritasında ölümsüzsünüz. oman da ise apachi kullanırken yerden mark(araçları işaretleyen eleman) varsa hellfire terörü estirebiliyorsunuz. gayet eğlenceli bir oyun. tek endişem warrock gibi hile dolması.... eğer hileciler dolarsa oynanmaz. gene warrock gibi liseliler girip oynar birbirine aimbot açar ameleler :)

BSC Misafiri

8.4.2011 08:29:51

0
2 harita yok, yanlış bilgi verilmiş ama yazıda

BSC Misafiri

8.4.2011 08:29:40

0
Beta aşamasında olan bir oyuna neden puan veriyorsunuz ki?

Er.Ralp

8.4.2011 03:04:39

0
çıkmış play4free fps oyunlarıyla karşılaştırın bunu gidip 3 4 sene üstünde çalışılmış oyunlara bakıyosunuz koşarken a d basamadım ne demektir

apokoc

8.4.2011 02:57:22

0
Oyunun oynayışı ücretsiz siz işin aslına bakın bu oyundada bf heroes deki gibi oyuna ek aparatlar silahlar vs araç gereçler çıkacak ve bunalr parayla satılacaktır ;)

STALKER-1903

7.4.2011 23:05:47

0
quote:

Orijinalden alıntı: pcheveslisi bence facebook ta poker oynamaktan iyidir
aynen

Guest-BB2CECC18

7.4.2011 22:56:35

+2
quote:

Orijinalden alıntı: EMRECAN11 bf2'nin grafikleri bile daha güzel
Herşey grafikten ibaret değil.

Antrim

7.4.2011 22:53:37

0
bf2'nin grafikleri bile daha güzel

pcheveslisi

7.4.2011 22:39:05

0
bence facebook ta poker oynamaktan iyidir

Murjuk

7.4.2011 22:37:10

0
Bu, ay grafikler berbat diye yorum yapan arkadaşlar 6 sene önce BF2 çıktığında ne dediler acaba?

Guest-BB2CECC18

7.4.2011 22:02:18

+1
Oynadığım en iyi ücretsiz fpslerden birisi.Herkes yerden yere vurmuş.Bende ilk başta büyük beklentiyle indirdim grafikleri biraz düşük çıktı ama oyun gerçekten zevkli.Hile var diyenlerede aldırmayın hile yok.Silahlar grafikler biraz daha iyileştirilirse en iyi ücretsiz mmofps olmaya aday. Ücretsiz fps lerden hangileri iyiki? Warrock , alliance of valiant arms , genesis AD , combat arms vs oynamış biri olarak beğendim.

fenomenimsi

7.4.2011 21:55:56

+1
araç kullandığımız sürece bf betanın herzaman gideri olacak...

Cafraline

7.4.2011 21:27:10

0
Oyun kötü ama nedense kendine çeken bi yönü var.Ama o yönüde 2,3 gün sonra gidiyor.Çok kötü bi oyun olmuş.

Peset

7.4.2011 20:22:02

0
quote:

peset, anladık bf fanısın, biz de seviyoruz battlefieldi fakat bu kadar da fanboy olmaya gerek yok. yorumları dehşetle okuyorsun tamam da, keşke incelemeyi de okusan? Tabi bir yanda oyunun ücretsiz olma faktörünü de göz önünde bulundurmak lazım fakat, bir çoğunuzun ismini şimdi duyacağına emin olduğum Red Duck firmasının Alliance of Valiant Arms oyunu veya yine ismini ilk kez duyabileceğiniz Queen’s Soft’un Genesis A.D oyunundan öyle ahım şahım bir kalitesinin olduğunu söyleyemeyeceğim. Bu oyunlarla yaptığımız karşılaştırmaya DICE ismini, kalitesini de Battlefield P4F tarafına + olarak eklemek gerekir… bu paragraf açıklıyor herşeyi.
Yaptığım fanboyluk değil.Amacım kendimce yanlış gördüğümü,kafama yatmayanı eleştirmek ve tepki göstermek.Maalesef memleketimizde eleştiri yapanlar ters görüşlü kişilerce desteklenmiyor ve yahutta eleştirene müdahale etme ihtiyacı hissediyorlar kendilerince.Bunu yaparkende hitap şekilleri komik oluyor tabiki. Kapalı betasının ilk gününden beri oyunla iç içeyim zaten,bu yönden sıkıntı yok.Aldığım zevk tartışılır ancak Battlefield nedir ne değildir bunu senden daha iyi bildiğim kesindir.Bunun tartışmasını yapmayacağım.BSC Misafiri olarak değilde üyeliğinle yorum yaparsan tartışırız. BF Heroesin başarısı üzerine yapımına başlanan ve Battlefield serisine daha fazla oyuncu çekmeye yönelik kurgulanmış bir projenin hayata geçirilmesi mevzusu bu aslında.Çeşitli sebeplerden Battlefıeld oynamamış veya oynayamamış belirli bir oyuncu kitlesine ulaşmak en büyük gayeleri.Daha fazla fps severi BF üzerine yoğunlaştırmak,onlara takım oyununa yönlendirmek ve birazda eğlenmelerini sağlamak.Battlefield Heroesin başarısını bir araştırıp öğrenmende fayda var.Hardcore BF oyuncuları dahi mutlak suretle girip o oyunu oynadılar.Battlefield4Free'nin asıl amacı,dediğim gibi Battlefield 3 için daha fazla oyuncu nasıl koparırız olayı gibi gözüküyor.Denemeyen,BF alamayan veyahutta BF'yi denemeye üşenenler için bir alternatif oluşturmak.Daha iyi bir oynanış ve daha iyi bir karakter animasyonu bende isterdim tabiki.Ama nerde duracağını bilmeli bir insan.CoD değil bu oynadığımız oyun.Para göz bir firmada değil DICE.İçindeyiz biliyoruz. O isimlerini verdiğin oyunları evet ilk defa duydum.İlgilenmiyorum bundan sonrada ilgileneceğimide sanmıyorum.İlgi alanı her insana göre farklılıklar gösterebiliyor.

DARTHANZİ

7.4.2011 20:19:35

-1
Tüm serileri oynamış sıkı bir BF fanı olarak özetle kayıt oldum ,oyunu çektim, 1 dakkalığına oynadım,grafikleri gördüm..kapatıp hemen sildim.

BSC Misafiri

7.4.2011 20:01:04

-2
peset, anladık bf fanısın, biz de seviyoruz battlefieldi fakat bu kadar da fanboy olmaya gerek yok. yorumları dehşetle okuyorsun tamam da, keşke incelemeyi de okusan? Tabi bir yanda oyunun ücretsiz olma faktörünü de göz önünde bulundurmak lazım fakat, bir çoğunuzun ismini şimdi duyacağına emin olduğum Red Duck firmasının Alliance of Valiant Arms oyunu veya yine ismini ilk kez duyabileceğiniz Queen’s Soft’un Genesis A.D oyunundan öyle ahım şahım bir kalitesinin olduğunu söyleyemeyeceğim. Bu oyunlarla yaptığımız karşılaştırmaya DICE ismini, kalitesini de Battlefield P4F tarafına + olarak eklemek gerekir… bu paragraf açıklıyor herşeyi.

Peset

7.4.2011 19:55:34

+7
Dehşetle okuyorum yorumları.

M.K.T

7.4.2011 19:24:26

+1
Bedava bir oyuna böyle yorumlar mantıksız.Sonuçta oyun reklam için yapılmış.

apokoc

7.4.2011 19:23:26

-6
sanki piyasanın böyle bir oyuna ihtiyacı vardı battlefield adını yükseltmeye çalışacağına böyle oyunlarla kalitesini iyice alt seviyelere çekiyor.

Audreys

7.4.2011 19:17:41

-2
Açıkcası vasat bir oyun bekliyordum. Ama şimdi ''vasat'' diye tabir edip tahmin ettiğim oyuna bile razıyırım. Bedava yapıyorsunuz ama sizin gibi köklü şirketle yakışmayacak şeyler yapıyorsunuz.

civilbugra

7.4.2011 18:18:58

0
quote:

Orijinalden alıntı: Peset Adamlar aklınızı alacağız demediler ki,bedava BF yapıyoruz dediler ve bu oyunu çıkardılar.Beklentilerinizin bu kadar büyük olmasına anlamın A'sını veremedim.Bedava oyun girin oynayın arkadaşlar.İsminden belli Battlefield Play4Free.Süper grafikler,ağızları açık bırakan silah ve karakter modellemeleri,inanılmaz sesler beklemek bu oyundan,çok abes bir davranış firkrimce.
arkadaşım bizde zaten bir cod yada crysis falan beklemiyorduk evet anladık bedava ama biraz daha uğraşıla bilirnirmiş diyoruz yani hızlı koşarken a d tuşlarını bile kullanamadım ben. bukadar zaman ve para harcayacaklarına diğer oyunlara yönelseler di de fiyatları biraz aşşağı çekselerdi olmazmıydı

Peset

7.4.2011 18:09:05

+4
Adamlar aklınızı alacağız demediler ki,bedava BF yapıyoruz dediler ve bu oyunu çıkardılar.Beklentilerinizin bu kadar büyük olmasına anlamın A'sını veremedim.Bedava oyun girin oynayın arkadaşlar.İsminden belli Battlefield Play4Free.Süper grafikler,ağızları açık bırakan silah ve karakter modellemeleri,inanılmaz sesler beklemek bu oyundan,çok abes bir davranış firkrimce.

balcs

7.4.2011 17:59:59

+1
Malesef bir hayal kırıklığı umarım beta olmasından dolayıdır.Ve grafiklerin kesinlikle daha iyileştirilmesi gerek ki bu saatten sonrada grafiklerle oynayacaklarını sanmıyorum.

orachi

7.4.2011 17:59:10

+7
İndiriyordum yorumlardan sonra iptal ettim..

HeroTürk

7.4.2011 17:53:20

+4
BF 2 haritalarıyla bc 2 araçlarıyla birleştirilmiş korsan çakma bir oyuna benzemiş malesef..BFBC 2 oyuncusu olarak bu oyunu hayal kırıklığı olarak görüyorum..BF 3 arefesinde gereksiz bir yapım olmuş.

NwoLf

7.4.2011 17:52:33

+1
yakında libya çıkar

takami_59

7.4.2011 17:50:38

+3
Eğitim olayı yapmışlar o çok iyi olmuş ama gerçekten oynanış çok zayıf bence. Grafiği geçtim oynanış rahat olsa yine gideri var. Ama o da kötü. Hile de vardı. Güncelleme ile atlatılır tabi hangi oyunda yok zaten de... Bilmiyorum ben beğenmedim.

pcheveslisi

7.4.2011 17:40:59

-2
oyun bedava olmasına karşın çok iyi bu sayede oyun hiç eskimeyecek herkez oynayabilecek ve sistem gereksinimleri düşük olacak benim için önemli olan grafikten çok ayrıntı örn: cod da perk var vs. ayrıntılar çok önemli

BSC Misafiri

7.4.2011 17:37:18

+4
"Sağlam bir oyun geliyor" demiştim kendi kendime haberini ilk seferler duyduğumda. Geçen günler indirdim denedim. Maalesef hayal kırıklığı. Tamam beleş anladık ama bu kadar kötü beklemiyordum. Güvenmiştim açıkçası. Oynanabilirlik puanını çok fazla vermişsiniz bence. Sesler eyvallahta grafik ve oynanabilirlik çok kötü. Denemeyen varsa indirmemesini tavsiye ederim. Saygılar...

civilbugra

7.4.2011 17:30:44

+1
berbattı bunun yerine gider flash oyun oynarım daha iyi tamam bedava yapmışsınız ama biraz daha özenile bilirdi çok değil birazcık daha
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Battlefield: Play4Free Samet Konuksal 6 / 10 oy
KÜNYE
Battlefield: Play4Free
+ TAKİBE
AL
19 kişi bu oyunu takip ediyor.
Artılar
-Güzel hazırlanmış savaş atmosferi
-İnsanı savaşın içinde hissettiren sesler
-Battlefield serisinin yapısını denemek isteyenlere ücretsiz sunum
-Her ne olursa olsun, keyifli oynanabilirlik
Eksiler
-Dönemin çok ama çok gerisinde kalmış grafikler
-Birçok bug
-Yetersiz içerik
-DICE kalitesine yakışmayan oyun
-Oyunun bazı sesleri Bad Company 2'den aktarılmış
Editör Notu: Vasat!
5,5
2.0
7
OY
6,7
PC TEST SİSTEMİMİZ
  • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
  • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
  • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
  • Sabit Disk 128GB SSD
İNCELEME VE ÖN İNCELEMELER
22 Eylül 2014 Pazartesi 7,0
Pixel Piracy Piksel piksel açık dünya korsan oyunu Pixel Piracy'i inceliyoruz. Samet Konuksal
18 Eylül 2014 Perşembe
World of Warships Ön İnceleme World of Tanks ve World of Warplanes'in ardından, World of Warships ile savaş denizlere taşınıyor! Tunahan Başol
2 Aralık 2013 Pazartesi
World of Tanks Xbox 360 Edition: Beta İnceleme Xbox 360'ta tank istilası başladı. Savaş alanında durumlar nasıl? Samet Konuksal
7 Kasım 2013 Perşembe 7,5
Football Manager 2014 Rekabetsiz ortam Football Manager serisini kötü yönde etkiliyor. Samet Konuksal
13 Ağustos 2013 Salı 8,8
Dragon's Crown Vanillaware, bir 2D aksiyon-rpg oyununun nasıl olacağının güzel bir örneğini sunuyor. Alkan Adakaner
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız