Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Back to the Future: The Game

1 | Geçmişe dönüş

Back to the Future (Geleceğe Dönüş) serisi pek çok insanı olduğu gibi beni de ilk izlediğimde derinden etkilemişti. Hatta öyle ki, oyuncak arabamı geleceğe göndermek için, ilk filmde Doktor Brown’ın kurduğu maketin aynısını kurup okulun prizinin yanmasına sebep olmuştum. Kült haline gelmiş üçlemenin bitmesinin ardından 25 sene geçti ve Adventure oyunları ile sevdiğimiz Telltale Games, zamanda yeni bir maceraya çıkacağımız Back to the Future: The Game’i geliştirdi.

     Telltale Games, yine oyun dünyasının kült yapımlarından biri olan Monkey Island serisinin beşinci oyunu ile karşımıza çıktığında, acaba efsaneyi başarılı bir şekilde devam ettirebilecekler mi yoksa hayal kırıklığı mı olacak diye herkes endişeli gözlerle bakıyordu. Neyse ki korkulan olmamamıştı ve yapımcı, Tales of Monkey Island ile seriye layık bir oyun ile beğenimizi toplamıştı. Yine aynı şekilde beş bölüm olarak tasarlanan Back to the Future: The Game için de aynı şey geçerli. Oyun için, filmin ismine gölge düşürmeyen başarılı bir Adventure olmuş diyebiliriz.

Dr. Brown ve Marty mimikleri ile filmi hatırlatıyorlar.

Back to the Future: The Game, birer ay aralıklarla sunulacak beş bölüm halinde hazırlandı (Telltale Games bunu alışkanlık haline getirdi). It’s About Time, Get Tannen!, Citizen Brown, Double Visions ve OUTATIME ismindeki bu bölümlerden ilki, çıkışını yaparak oyuncuların beğenisine sunuldu.

Back to the Future: The Game, etkileşimli film havasıyla serinin dördüncü yapımı gibi duruyor.

Episode 1: It’s About Time, üçüncü filmin sona ertiği tarihten altı ay sonrası ile açılış yapıyor. Doktor Brown kayıplara karışmış ve Hill Valley’deki yetkililer Brown’ın borcu nedeniyle tüm eşyalarına el koymaya hazırlanıyorlar. Siz, filmin ana karakteri olan Marty McFly’ı kontrol ediyorsunuz. Dr. Brown’ın aylardır ortalarda olmamasına anlam veremeyerek gizemli bir şekilde kaybolmasının nedenini merak ediyorsunuz. Tam bu noktada zaman makinesi olan DeLorean etrafa ışıklar saçarak ortaya çıkıyor. Dr. Brown’ın geri döndüğünü düşünerek kapısını açtığınızda, içerisinden köpeği Einstein ve yardım çağrısı bulunan bir kaset buluyorsunuz. Bu noktadan sonra, geçmişe dönerek zamanda yeni bir maceraya doğru yola çıkmanın vakti geliyor.

DeLorean'ı da filmin ana karakterleri kadar özlemiştik.

Back to the Future: The Game, Tales of Monkey Island ile çok benzer bir oynanışa sahip. Karakterinizi WASD tuşları ile kontrol edebileceğiniz gibi isterseniz mouse’un sol tuşuna basılı tutarak da yönlendirebiliyorsunuz. Klavye ile kontrol ederken, kameranın açısının her değişiminde yönler de değiştiği için karakterinizin farklı bir yöne yol alması bazen sinir bozucu olabiliyor.

     Yönlendirmenin yanı sıra mouse imleci ile objelerle etkileşime geçebiliyor ya da Inventory’nize aldığınız objeleri kullanabiliyorsunuz. Aynı şekilde oyundaki diğer karakterler ile diyaloğa girerek ipuçları toplamaya ve karşınıza çıkan bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Bulmacalar genel olarak fazla zorlayıcı değiller ve çözmeye çalışırken keyif veriyor. Eski Adventure oyunlarındaki aşırı karmaşık bulmacaların yerine, oyunun hikayesine zekice yerleştirilmiş ve ipuçlarını topladığınız vakit kolayca çözüme ulaşabildiğiniz bulmacalar bulunuyor. Ek olarak, takıldığınız noktalarda size yardımcı olması açısından kullanabileceğiniz bir ipucu sayfası hazırlanmış.

Back to the Future The Game Geleceğe Dönüş Telltale Games Adventure Macera DeLorean Marty McFly Dr Emmett Brown Biff Tannen Its About Time Episode 1
Infinity Blade Golden Sun: Dark Dawn
İLGİLİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

ertgwaihir

19.1.2011 04:50:20

0
save sorunu yaşayanlar, sorun crackden kaynaklanıyor buradan şu cracki indirip kurarsanız sorun çözülüyor http://hotfile.com/dl/91903723/7504fbd/w...K.rar.html rar şifresi ----www.cshtr.com-----

keshberfo

10.1.2011 00:04:04

0
sanırım elimdeki dosyalarda sorun varmış. oyunu başka bir kaynaktan edinip tekrar kurdum şu anda sorunum kalmadı.

darkest_light

9.1.2011 13:38:11

0
Do Lerean zamanında GTA 3 için yapılmıştı. Hemen arabayı oyuna yüklemiştim. Çok zevkliydi ama 88 milin üstüne çıktığında 1955'e dönmüyordu shit Escape tuşuna basınca Save-Load seçeneğini göremeyen arkadaşlar, acaba oyunu kurarken "Install Direct X" seçeneğini işaretlediniz mi ? İşaretlediğiniz zaman Direct X SDK kuruluyor da ondan sordum. Belki o yüzden olmuş olabilir sadece bir tahmin.

Donatn

8.1.2011 18:08:45

0
quote:

Orijinalden alıntı: keshberfo ESC ye basınca aldığım ekran bu şekilde.Save ya da Load yok. Sebebini bilen varmı ???
Aynı sorun bende de var ne load ne save seçenekleri yok oyunda..

Footpad

8.1.2011 01:12:20

0
quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs @darkest_light yorumun güzel . Keşke Do-Leran'ı kullanabilseydik.Sırf onun için satın alınabilirdi
Çok iyi olurdu

TheMarjinaLs

7.1.2011 23:10:24

0
@darkest_light yorumun güzel . Keşke Do-Leran'ı kullanabilseydik.Sırf onun için satın alınabilirdi

venomtrk

7.1.2011 22:59:24

+2
Türkçe yamasını hazırlamaktayız, 2. bölüm çıkmadan yama yayımlanacaktır.
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın
Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
Orijinal boyut için tıklayın

drejtc

7.1.2011 22:53:49

0
bu oyunun pc için türkçe altyazılısı çıkarmı kopya anlamında

keshberfo

7.1.2011 22:43:08

0
ESC ye basınca aldığım ekran bu şekilde.Save ya da Load yok. Sebebini bilen varmı ???

darkest_light

7.1.2011 00:52:33

0
Oyun içinde escape tuşuna basınca, Load'un hemen yanındaki sayfa save. 8'e kadar numaraları vardı sanırım. 1. slot load, diğer slotlar da save game için ayrılmış. İlk bakışta save yok gibi görünüyor ama haklısın.

keshberfo

6.1.2011 17:31:23

0
Arkadaşlar oyunda SAVE GAME gibi bi seçenek göremiyorum. Sırf bu sebepten oyuna bir türlü başlamadım. Sorunu nasıl giderebileceğimi bilen var mı ?

örümcek

5.1.2011 01:35:17

0
güzel

darkest_light

5.1.2011 01:27:27

0
Oyunu az önce bitirdim sıcağı sıcağına görüşlerimi yazayım. Öncelikle grafiklerden fazla bir beklentiniz olmasın. 2004-2005 yılı oyunlarının grafiklerine sahip oyun. Ortalama bir bilgisayarınız varsa en yüksek grafik ayarlarında bile rahatlıkla oynayabilirsiniz. Eğer oyuna kendinizi kaptırırsanız kaplamalardaki düşük kalite bir süre sonra gözünüze çarpmamaya başlıyor. Karakterlere mekanlardan daha fazla özenilmiş ama yine de bu günümüz standartlarına ulaşmaya yetmemiş. Oyun tam bir macera oyunu. İnsanlarla konuşup, etraftaki eşyaları toplayıp, karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye çalıştığımız bir oyun. Eğer siz de benim gibi Delorean'ı sürebileceğinizi hayal ettiyseniz üzülerek söyleyeyim oyunda böyle bir bölüm yok. Yön tuşları yada W,A,S,D tuşlarını kullanarak hareket ediyoruz ve fare ikonu ile üstünde yazı çıkan nesneleri/insanları inceliyoruz yada etkileşime geçiyoruz. Ayrıca oyunda oyun içi ipucu verme sistemi var ama İngilizce'niz yeterli değilse bu ipuçlarından yararlanamayabilirsiniz. Yapımcılar ipuçlarını tadında bırakmayı bilmişler. O an bulunduğunuz durum hakkındaki bütün ipuçlarını okusanız bile bulmacayı çözmek için size düşünmeniz gereken bir pay bırakmışlar.İpuçlarına bakılmadan oynanırsa oyunun oldukça zor olduğunu söyleyebilirim. Fanatik bir macera oyuncusunu bile tatmin edecek bir zorluğa sahip. Hele bir bölümde öyle bir bulmaca var ki, İngilizce'nizin ana diliniz gibi olması lazım aksi takdirde sizi çok zorluyor. Eğer İngilizce'nize güvenmiyorsanız oyunun Türkçe yamasının çıkmasını bekleyin derim. Oyun, Back to the Future 3 filminin bittiği yerden başlıyor. Aynı senaryoya devam ettiğini söyleyemeyiz çünkü filmin sonunda doktor uçan bir tren yapmıştı ama oyunda o trenden bahsedilmiyor. Doktorumuz geçmişte bir yerde kaybolmuş, köpeğini Delorean'ın içinde bize yollayarak kendisini kurtarmamızı istiyor. Daha sonra öğreniyoruz ki 1931 senesine gitmiş. Oyun da genelde 1931 senesinde geçiyor. Oyunun başları durgun geçiyor ama sonlara yaklaşıldığı zaman filmindeki o heyecanı hissedebiliyorsunuz. Hele final sahnesi filmdeki heyecanlı bir sahneyi hatırlattı bana. Back to the Future filmini defalarca izlemiş bir macera oyunları tutkunu olarak oynamaktan büyük keyif aldığımı söyleyebilirim. 2. Episode'un çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

hasskabal

4.1.2011 17:03:08

0
quote:

Orijinalden alıntı: 10Gheorghe_Hagi10
Takdir edilecek bir insan bence...

Jose_Mourinhoo

4.1.2011 16:52:58

0

Jose_Mourinhoo

4.1.2011 16:47:17

0
Bu adamın aksanına hastayım

Jose_Mourinhoo

4.1.2011 13:22:33

0
quote:

Orijinalden alıntı: anaksunamon tebrik ederim oyun gerçekten güzel değil mi?ayrıca ben ara sahne seyretme huyum olmadığı için hep basıp da geçtiğimden dolayı hikayeye pek ermemişim anlaşılan
evet çok tatlı film havası var ben izledim walla aradaki videoları konuşmaları geçme olduğunu bilmiyodum ingilizcem biraz olsada anladım bikaç dialog

anaksunamon

4.1.2011 12:30:09

0
tebrik ederim oyun gerçekten güzel değil mi?ayrıca ben ara sahne seyretme huyum olmadığı için hep basıp da geçtiğimden dolayı hikayeye pek ermemişim anlaşılan

Jose_Mourinhoo

4.1.2011 03:18:07

0
quote:

Orijinalden alıntı: J-Smoove İlk bastaki olay rüya, filmin bittiği yerden başlıyor oyunun senaryosu
yessssssssssss

J-Smoove

4.1.2011 03:04:04

0
İlk bastaki olay rüya, filmin bittiği yerden başlıyor oyunun senaryosu

Jose_Mourinhoo

4.1.2011 02:46:33

0
quote:

Orijinalden alıntı: anaksunamon doleranda birşey yapmayacaksın.Oradaki ayakkabıyı alıp dışarı çık.Köpeğin yanına git ayakkabıyı koklat o sen, kadının yanına götürecek.Kadının yanına gidince. dürbünle bak 2 defa.Sonra kaloriferi tut ve hemen gazeteleri kurcala kadın mutfağa gidince.Zaten sonra doleranla geriye uçuyosun.

bitirdim tmm

anaksunamon

3.1.2011 22:59:48

0
doleranda birşey yapmayacaksın.Oradaki ayakkabıyı alıp dışarı çık.Köpeğin yanına git ayakkabıyı koklat o sen, kadının yanına götürecek.Kadının yanına gidince. dürbünle bak 2 defa.Sonra kaloriferi tut ve hemen gazeteleri kurcala kadın mutfağa gidince.Zaten sonra doleranla geriye uçuyosun.
quote:

Orijinalden alıntı: 10Gheorghe_Hagi10

tmm şuan dolerandayım ses kaydını dinledim doleranda ne yapıcam

DaMN_Y0U

3.1.2011 22:10:03

0
Dün izledim biraz yutuptan Güzel bişeye benziyodu.

Jose_Mourinhoo

3.1.2011 19:22:46

0
quote:

Orijinalden alıntı: anaksunamon yan odadan geri gel ve babasının yanına git martynin.Gitar çıkaracak masanın üzerine.O gitarı al ve amfide kullan.Sonra çalmaya çalış biff yanına gelecek. Tekrar çalmadan önce amfi ayarlarına tıkla ve tekrar çal.Amfi biffi çarpacak ve kitap sende :)

tmm şuan dolerandayım ses kaydını dinledim doleranda ne yapıcam

anaksunamon

3.1.2011 19:04:29

0
yan odadan geri gel ve babasının yanına git martynin.Gitar çıkaracak masanın üzerine.O gitarı al ve amfide kullan.Sonra çalmaya çalış biff yanına gelecek. Tekrar çalmadan önce amfi ayarlarına tıkla ve tekrar çal.Amfi biffi çarpacak ve kitap sende :)
quote:

Orijinalden alıntı: 10Gheorghe_Hagi10 Yardıııııııııım [spoiler=8009056998]biften kitabı nasıl alıcam [/spoiler]

Jose_Mourinhoo

3.1.2011 19:01:11

0
edit: yaptım.

Billy Pilgrim

3.1.2011 18:52:30

0
Henüz oyuna bakmadım ama orjinal senaryoyu konu almasını isterdim ben

Jose_Mourinhoo

3.1.2011 18:48:06

0
10-15 dk dır oynuyorum açık söylemek gerekirse oyun çıkmadan önce videolarına bakarak önyargılı yaklaşarak beğenmemiştim ama oynayınca farkettim film havasını iyi yakalamışlar tekrar filmi yada filmin devamını izliyor gibiyim "akış kapasitörünü" bile özledim bu oyunu görünce inş devamı gelir bu oyunun "günümüz grafikleriyle" Not: biff komedi

Jose_Mourinhoo

3.1.2011 17:26:05

0
quote:

Orijinalden alıntı: anaksunamon abicim sen benim büyüdüğüm memleket olan antalyadanmışsın ya.Hemşerimsin bir de üzerine galatasaraylıymışsın. Ortak nokta var epey.Sevindim valla.Evimiz hala duruyor orada.TRT caddesinde ali naci apartmanı...

Aslen Ankaralıyım ama antalyadaym 5 senedir benim 2. memleketim oldu artık bahçelievler semtindeyim 100.yıl bulvarı tarafında bilirsin .. duydum trt caddesini gitmişimdirde :) antalya bi başka memleket ya türkiyeden değil sanki avrupai bi havası var havası bile bi başka... Gs konusuna gelince bugünlerde belli olur gerçek galatasaraylılar diyorum galatasaray adını asla yere düşürmem diyorum ve susuyorum

anaksunamon

3.1.2011 17:18:24

0
abicim sen benim büyüdüğüm memleket olan antalyadanmışsın ya.Hemşerimsin bir de üzerine galatasaraylıymışsın. Ortak nokta var epey.Sevindim valla.Evimiz hala duruyor orada.TRT caddesinde ali naci apartmanı...
quote:

Orijinalden alıntı: 10Gheorghe_Hagi10

abi böyle bi filmin oyununu çıkarırsan zaten binbir senaryo ortaya çıkar ben bile 2 dk da senaryo yazdım paralell evrenler solucan delikleri fln

Jose_Mourinhoo

3.1.2011 17:14:44

0
quote:

Orijinalden alıntı: anaksunamon Valla tam hatırlamıyorum ama köpek ertesi gün geri dönüyor bizim doktor yanlış zamanda yanlış yerde bulunup hapise düşüyor.Onu hapisten çıkarmak için taklalar atarak olayları birbirine bağlayıp oyunu sonlandırıyoruz.Valla bir daha kurup oynayasım geldi şimdi paralel evren miydi değil miydi aklıma takıldı şimdi...
abi böyle bi filmin oyununu çıkarırsan zaten binbir senaryo ortaya çıkar ben bile 2 dk da senaryo yazdım paralell evrenler solucan delikleri fln ya çok fazla bu filmi izledim yada national geographic

anaksunamon

3.1.2011 17:07:29

0
Valla tam hatırlamıyorum ama köpek ertesi gün geri dönüyor bizim doktor yanlış zamanda yanlış yerde bulunup hapise düşüyor.Onu hapisten çıkarmak için taklalar atarak olayları birbirine bağlayıp oyunu sonlandırıyoruz.Valla bir daha kurup oynayasım geldi şimdi paralel evren miydi değil miydi aklıma takıldı şimdi...
quote:

Orijinalden alıntı: 10Gheorghe_Hagi10 Senaryonun başından anladığım kadarıyla doktor zamanda hata yapıyor evrende başka bir zamana yolluyor köpeği paralel evrende başka bir zamana ( evrende 2 tane 1960 yılı olması gibi bişey)bu yüzdende doktor hiç doğmamış oluyor filmdekine benzer bişey yani bizde zamanı düzeltmeye çalışıcaz.Keşke türkçe altyazı olsaymış süper olurmuş

Jose_Mourinhoo

3.1.2011 16:52:36

0
Senaryonun başından anladığım kadarıyla doktor zamanda hata yapıyor evrende başka bir zamana yolluyor köpeği paralel evrende başka bir zamana ( evrende 2 tane 1960 yılı olması gibi bişey)bu yüzdende doktor hiç doğmamış oluyor filmdekine benzer bişey yani bizde zamanı düzeltmeye çalışıcaz.Keşke türkçe altyazı olsaymış süper olurmuş
quote:

Orijinalden alıntı: anaksunamon Oyun gerçekten çok güzel,bitirdikten sonra sabırsızlıkla 2. bölümü isteyeceksin ama o ne?Maalesef hiçbiryerde yok.Elbette yardımcı olurum ne demek...

anaksunamon

3.1.2011 16:48:52

0
Oyun gerçekten çok güzel,bitirdikten sonra sabırsızlıkla 2. bölümü isteyeceksin ama o ne?Maalesef hiçbiryerde yok.Elbette yardımcı olurum ne demek...
quote:

Orijinalden alıntı: 10Gheorghe_Hagi10

bende indirdim şuan yüklüyorum dediğin gibi dialoglar yani ingilizce bilmek önemliyse senden yardım alırım artık.ayrıca oyunda çevredeki objeler ile etkileşime geçebiliyoruz buda çok güzel özellik ..

Jose_Mourinhoo

3.1.2011 16:39:28

0
quote:

Orijinalden alıntı: anaksunamon oyunu indirip bitirmiş birisi olarak filmden çok daha değişik bir senaryo kurgulandığını belirtmek isterim.Doktor ilk denemede köpeği einstein ı yolluyor ve geri gelmiyor.Sonra doktor birden yok oluyor marty de onu bulmak için çalışmalara başlıyor falan.Eğlenceli ancak yapılması gerekenlerin sıraya koyulmuş olması ve düzgün diyaloglar kurmanız gerekiyor yoksa döner durursunuz aynı yerde.O bulduğu kaset zaten sizin oyunda 2 önemli yerde yardımcınız oluyor.Devamı şubat 2010 da diyor oyunu bitirince ama hala piyasaya düşmedi sabırsızlıkla bekliyorum epey eğlendim oyunu oynarken... takıldığınız yer olursa cevaplandırabilirim...
bende indirdim şuan yüklüyorum dediğin gibi dialoglar yani ingilizce bilmek önemliyse senden yardım alırım artık.ayrıca oyunda çevredeki objeler ile etkileşime geçebiliyoruz buda çok güzel özellik ..

anaksunamon

2.1.2011 11:18:06

0
oyunu indirip bitirmiş birisi olarak filmden çok daha değişik bir senaryo kurgulandığını belirtmek isterim.Doktor ilk denemede köpeği einstein ı yolluyor ve geri gelmiyor.Sonra doktor birden yok oluyor marty de onu bulmak için çalışmalara başlıyor falan.Eğlenceli ancak yapılması gerekenlerin sıraya koyulmuş olması ve düzgün diyaloglar kurmanız gerekiyor yoksa döner durursunuz aynı yerde.O bulduğu kaset zaten sizin oyunda 2 önemli yerde yardımcınız oluyor.Devamı şubat 2010 da diyor oyunu bitirince ama hala piyasaya düşmedi sabırsızlıkla bekliyorum epey eğlendim oyunu oynarken... takıldığınız yer olursa cevaplandırabilirim...

ReJim

2.1.2011 10:18:50

0
Merakla bekliyorum.Keyifli olacağa benziyor. Haber için teşekkürler

GereksizMesaj

1.1.2011 18:21:43

0
güzel bir oyuna benziyor

Jose_Mourinhoo

30.12.2010 21:58:22

0
Sırf back to the future hayranı olduğum için oynarım.Yoksa grafik ve görsellik bakımından hiç bana hitab etmeyen bi görüntüye sahip.

Dreamscape

30.12.2010 17:49:35

0
Oyun bir nebzede olsa eski televizyon klasiğini yaşatıyor. Seslendirmelerde oldukca iyi. emmett brownı filmdeki oyuncusunun seslendirmesi oyunun en büyük artılarından biri bence.

BSC Misafiri

30.12.2010 16:32:46

0
Yaa Video İnceleme Yapmıyomusunuz

Tahmazoğlu Tahir

30.12.2010 09:32:42

0
Merak ettim oyunu eğlenceli bir oyuna benziyor bu arada güzel inceleme teşekkürler

mrsnaki

30.12.2010 09:20:18

0
PS3 için henüz çıkmadı sanırım. Windows ve Mac Os sürümleri var. PS3 ve iPad'e de çıkacak. Ben Windows versiyonunu dün gece bitirdim, film süresinde (1-2 saat) bitmesi hoş olmuş bence. Sıradaki bölümleri beklemeye başladım bile :D

adilazimdegilx

30.12.2010 01:33:29

0
25$ dan satılıyordu tell tale games'te.

Geralt the Witcher

30.12.2010 01:22:48

0
trpsn de göremedim,fiyatının ne kadar olacağını bilen varmı?

ScanServ

30.12.2010 01:16:11

0
seriyi sevenler icin iyi bir yapima benziyor .

HasMachate

30.12.2010 00:00:45

0
güzel haber

Stygián

29.12.2010 23:48:10

0
Episode olayı garip olmuş

Pazzo 07

29.12.2010 23:45:53

0
İlginç.Bu filmin oyun olacağı aklıma gelmezdi.Denemek lazım.İnceleme için teşekkürler.

balcs

29.12.2010 15:07:43

0
İnceleme için saolun orta seviye bir oyun gibi duruyor ama filmi seven biri olarak denemek istediğimi söyleyebilirim.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Back to the Future Gökhan Yılmaz 8 / 10 oy
KÜNYE
Back to the Future ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
16 kişi bu oyunu takip ediyor.
Artılar
-Yepyeni bir BttF hikayesi
-Orijinal seslendirmeler ve müzikler
-Göndermeler ve klasik sahneler
-Herşeyiyle nostalji olması
Eksiler
-Eski Adventure'lara göre basit kalması
-Serbestliğin az olması
-Devamı için beklemek zorunda kalmak
Editör Notu: Türü sevenlere.
7,9
2.0
1
OY
8
PC TEST SİSTEMİMİZ
  • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
  • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
  • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
  • Sabit Disk 128GB SSD
İNCELEME VE ÖN İNCELEMELER
22 Eylül 2014 Pazartesi 7,0
Pixel Piracy Piksel piksel açık dünya korsan oyunu Pixel Piracy'i inceliyoruz. Samet Konuksal
18 Eylül 2014 Perşembe
World of Warships Ön İnceleme World of Tanks ve World of Warplanes'in ardından, World of Warships ile savaş denizlere taşınıyor! Tunahan Başol
2 Aralık 2013 Pazartesi
World of Tanks Xbox 360 Edition: Beta İnceleme Xbox 360'ta tank istilası başladı. Savaş alanında durumlar nasıl? Samet Konuksal
7 Kasım 2013 Perşembe 7,5
Football Manager 2014 Rekabetsiz ortam Football Manager serisini kötü yönde etkiliyor. Samet Konuksal
13 Ağustos 2013 Salı 8,8
Dragon's Crown Vanillaware, bir 2D aksiyon-rpg oyununun nasıl olacağının güzel bir örneğini sunuyor. Alkan Adakaner
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız