Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Jagged Alliance 3 için Yeni Fragman Yayınlandı

 
 
Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Haemimont Games, THQ Nordic Digital Showcase 2022 etkinliği kapsamında Jagged Alliance 3 için yeni bir fragman yayınladı.
 
Doğal kaynaklar açısından zengin ve siyasi fikir ayrılıklarıyla dolu bir ülke olan Grand Chien, seçilmiş başkanın kayıplara karışmasının ardından "The Legion" adı verilen paramiliter gücün kırsal kesimlerin kontrolünü eline almasıyla birlikte kaosa sürüklenir. Şimdiyse başkanın ailesi, güçlü Adonis şirketiyle yaptıkları anlaşma dahil olmak üzere başkanı bulup ülkeye geri getirmek adına bir grup paralı asker tutmak için ellerindeki bütün kaynakları kullanıyor.

Jagged Alliance 3'te kendine has kişilikleri, yetenekleri ve hikâyeleri olan birbirinden farklı karakterler arasından seçim yap. Daha sonra Grand Chien'i keşfe çıkıp yeni insanlarla tanış, para kazan, ekibini büyüt ve ülkenin kaderini belirleyecek olan nihai kararları ver. 
 
Jagged Alliance 3, Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu strateji pc
THQ Nordic, Gothic Remake için Yeni Fragman Yayınladı Strateji Oyunu The Valiant için Yeni Fragman Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Jagged Alliance 3
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız