League of Legends Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi'nin 6. Haftası Tamamlandı! HABER 12 Mart - Hamit Can Sayılgan FUT Esports ve DenizBank İstanbul Wildcats ligimizi EMEA Masters'ta temsil etmeye hak kazanan takımlar oldu.
Yeni LoL oyunu The Mageseeker'ın çıkış tarihi açıklandı HABER 08 Mart - Mehmet Tandoğan Yeni LoL oyunu üstten görünümlü bir yapıya sahip.
Şampiyonluk Ligi'nde Süper Hafta Tamamlandı! HABER 07 Mart - Hamit Can Sayılgan Şampiyonluk Ligi’nde 2, 3, 4 ve 5 Mart tarihlerinde oynanan 16 karşılaşmayla birlikte süper hafta tamamlandı. Takımlar hafta boyuna dörder maça çıktı.
League of Legends Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı! HABER 06 Mart - Hamit Can Sayılgan İstanbul Wildcats ve FUT Esports, 8 galibiyet ve 2 mağlubiyet sayılarıyla liderliği ve mevsim finallerine katılmayı garantilediler.
Yeni LoL Oyunu Song of Nunu Bu Baharda Geliyor HABER 16 Şubat - Mehmet Tandoğan Soğuk bir atmosferi bizlere sunacak olan yapımın arka planında bir hikaye, keşif unsurları ve daha fazlası yer alacak.
LoL Oyunu CONV/RGENCE Çıkış Tarihi Açıklandı HABER 16 Şubat - Mehmet Tandoğan Riot bu yıl içerisinde üç LoL oyununu piyasaya sürecek.
Riot Forge, LoL Oyunu The Mageseeker'ı Duyurdu HABER 16 Şubat - Mehmet Tandoğan The Mageseeker: A League of Legends Story, Runeterra dünyasındaki güçlü krallık Demacia'da geçiyor.
League of Legends Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi'nin 2. Haftası Tamamlandı! HABER 05 Şubat - Hamit Can Sayılgan Karşılaşmaların sonucunda; FUT Esports, haftayı mağlubiyetsiz tamamlarken Beşiktaş Esports galibiyet elde edemedi.
League of Legends Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi Başladı! HABER 28 Ocak - Hamit Can Sayılgan İstanbul Wildcats ve SuperMassive ilk haftayı mağlubiyetsiz olarak tamamladı.
Riot Games, 2023 Sezon Başlangıcı Etkinliğini Duyurdu! HABER 15 Ocak - Hamit Can Sayılgan League of Legends All-Star'ın yerini alacak olan Sezon Başlangıcı etkinliği duyuruldu.
League of Legends Şampiyonluk Ligi 26 Ocak'ta Geri Dönüyor! HABER 13 Ocak - Hamit Can Sayılgan Türkiye’nin en iyi 8 League of Legends takımının mücadele edeceği 2023 Kış Mevsimi, 26 Ocak’ta başlıyor.
BSC KÜNYESİ
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA