BioWare En Prestijli Serilerinden Birinin Yeni Oyunu Üzerinde Çalışıyor HABER 27 Mart - Gazali Çetinkaya "PC ve konsol oyunlarında AAA multiplayer" deneyimi aranıyor.
Yeni Mass Effect Oyunu Geliştirilmeye Başlanmış HABER 15 Kasım - Gazali Çetinkaya Geliştirme sürecinin daha çok başlarında.
Mass Effect Üçlemesinin Yaratıcısı, Yeni Oyun İçin Çok Fazla Fikirleri Olduğunu Açıkladı HABER 09 Kasım - Özgür Eroğlu İlk üç oyunun yaratıcılarından olan Casey Hudson, N7 gününde serinin geleceği hakkında tweet attı.
N7 Gününüz Kutlu Olsun! HABER 07 Kasım - Özgür Eroğlu Mass Effect serisi için özel bir gündeyiz: N7 Günü.
Bioware: 'Mass Effect ile İşimiz Bitmedi' HABER 12 Şubat - Gazali Çetinkaya Anthem baş yapımcısı Mike Darrah ve Bioware genel müdürü Casey Hudson Mass Effect serisinin geleceği hakkında konuştu.
Mass Effect: Andromeda'da İşlenmemiş Diğer Ark İçin Roman Geliyor HABER 27 Ekim - Gökhan Yılmaz Mass Effect: Annihilation ismindeki roman 26 Haziran'da çıkıyor.
"EA, Açık Dünyaya Yöneliyor Çünkü Oyuncuları Daha İyi Söğüşlüyorlar" HABER 23 Ekim - Gökhan Yılmaz Mass Effect Andromeda'dan sonra kapanan stüdyodan eski yapımcı, oyun dünyasının nasıl çalıştığını anlattı.
Mass Effect: Andromeda EA Access ve Origin Access'e Eklendi HABER 18 Ekim - Gazali Çetinkaya EA Access (Xbox One) ve Origin Access (PC) aboneleri artık Mass Effect: Andromeda'yı ücretsiz olarak oynayabilir.
Mass Effect: Andromeda EA Access ve Origin Access'e Geliyor HABER 11 Ekim - Gazali Çetinkaya Mass Effect: Andromeda EA Access ve Origin Access'e, Dead Space 3 ise EA Access'e geliyor.
Mass Effect: Andromeda'nın Tek Kişilik Oyuncu Modu için Başka Güncelleme Yayınlanmayacak HABER 20 Ağustos - Gazali Çetinkaya Bioware, Mass Effect: Andromeda'nın tek kişilik oyuncu modu için daha fazla güncelleme ve hikaye içeriği gelmeyeceğini doğruladı.
BioWare Montreal ile Motive Studios Birleşiyor HABER 01 Ağustos - Gazali Çetinkaya Mass Effect Andromeda'nın geliştiricisi BioWare Montreal bundan sonra Motive Studios ile aynı ofisi paylaşacak.
BSC KÜNYESİ
Mass Effect: Andromeda
+ TAKİBE
AL
21 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA