Mass Effect: Andromeda için Yeni Oynanış Videoları Paylaşıldı HABER 03 Mart - Gazali Çetinkaya Electronic Arts ile BioWare ve IGN tarafından Mass Effect: Andromeda için yeni videolar paylaşıldı.
Mass Effect: Andromeda Multiplayer Beta İptal Edildi HABER 02 Mart - Gazali Çetinkaya BioWare, Mass Effect: Andromeda için yapılması planlanan betanın iptal edildiğini duyurdu.
Mass Effect: Andromeda için 17 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı HABER 01 Mart - Gazali Çetinkaya IGN, Mass Effect: Andromeda'da Peebee's Loyalty görevini içeren 17 dakika uzunluğunda bir video paylaştı.
Mass Effect Andromeda Konsollarda En Az 45GB Olacak HABER 27 Şubat - Gazali Çetinkaya Andromeda'nın PS4 ve Xbox One'daki dosya boyutu ile ilgili olarak "En az 45, 60'tan fazla değil." açıklaması yapıldı.
Mass Effect: Andromeda'nın Yapımı Tamanlandı HABER 25 Şubat - Gazali Çetinkaya BioWare, Mass Effect: Andromeda'nın Gold statüsüne ulaştığını duyurdu.
Mass Effect: Andromeda PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı HABER 25 Şubat - Gazali Çetinkaya EA ve BioWare, RPG Mass Effect: Andromeda'nın minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini duyurdu.
Mass Effect: Andromeda Yeni Bir Oynanış Fragmanı Yayınlandı HABER 23 Şubat - Gazali Çetinkaya Andromeda için yayınlanan bu videoda ise profiller, favoriler ve takımına odaklanılıyor.
Mass Effect: Andromeda için Yeni Bir Oynanış Videosu Paylaşıldı HABER 17 Şubat - Gazali Çetinkaya Electronic Arts ve BioWare, oyunun savaş sistemine odaklanan yeni bir video paylaştı.
Mass Effect: Andromeda için Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı HABER 15 Şubat - Gazali Çetinkaya Mass Effect: Andromeda'dan 7 adet ekran görüntüsü geldi. Oyundaki karakterlere odaklanıyor.
Mass Effect: Andromeda Bir Açık Dünya Oyunu Değil HABER 15 Şubat - Gazali Çetinkaya Mass Effect yapımcısı Michael Gamble, yaptığı röportajda oyun hakkında bazı açıklamalarda bulundu.
Mass Effect: Andromeda - Ön Sipariş Bonusu Tanıtım Videosu HABER 03 Şubat - Gazali Çetinkaya Geliştirici BioWare ve dağıtıcı EA Mass Effect: Andromeda'nın ön sipariş bonuslarını tanıtan bir video paylaştı.
BSC KÜNYESİ
Mass Effect: Andromeda
+ TAKİBE
AL
21 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA