Mass Effect: Andromeda'nın Multiplayer Betasına Kayıtlar Başladı HABER 08 Kasım - Gazali Çetinkaya BioWare, multiplayer beta için kayıtları açtı. Bu arada PC'ye beta ne yazık ki yok.
Mass Effect: Andromeda için Sinematik Bir Tanıtım Videosu Paylaşıldı HABER 07 Kasım - Gazali Çetinkaya Electronic Arts ve BioWare, Mass Effect: Andromeda için oldukça etkileyici bir fragman paylaştı.
Mass Effect: Andromeda'nın Deluxe Sürümü Ortaya Çıktı, Kapak Tasarımları Belli Oldu HABER 07 Kasım - Gazali Çetinkaya Mass Effect: Andromeda'nın Deluxe Sürümü Best Buy tarafından ön siparişe açıldı ve oyunun kutu tasarımı ile bilgiler ortaya çıktı.
Game Informer’ın Aralık Ayındaki Kapağı Mass Effect: Andromeda HABER 03 Kasım - Gazali Çetinkaya Game Informer dergisinin aralık ayındaki kapağı Reddit üzerinden sızdırıldı: Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda'dan Yeni Video Geldi HABER 01 Kasım - Gazali Çetinkaya Electronic Arts ve BioWare merakla beklenen yapım Mass Effect: Andromeda için kısa bir video paylaştı.
Mass Effect: Andromeda'nın Muhtemel Çıkış Tarihi Göründü HABER 10 Ekim - Gazali Çetinkaya Mass Effect: Andromeda'nın sanat kitabının Amazon'da listelenmesiyle birlikte oyunun muhtemel çıkış tarihi göründü.
Mass Effect: Andromeda'dan Yeni Bir Ekran Görüntüsü Paylaşıldı HABER 12 Eylül - Gazali Çetinkaya Electronic Arts ve BioWare 7 Kasım tarihinden önce oyundan etkileyici bir adet ekran görüntüsü paylaştı.
Mass Effect: Andromeda'dan 4K Yeni Bir Video Geldi HABER 07 Eylül - Burak Gezgin BioWare'in Geliştirdiği Electronic Arts'ın yayınlayacağı Mass Effect serisinin yeni durağı olan Andromeda için güzel bir video geldi.
Mass Effect Andromeda'yı PlayStation Meeting Lansmanında Görebiliriz HABER 07 Eylül - Gazali Çetinkaya Mass Effect Andromeda ve Mass Effect Trilogy'nin yapımcısı Michael Gamble, Andromeda'nın sinyallerini verdi.
EA, Mass Effect Oyunlarını Remaster Yapmak Kolay Yoldan Para Kazanmak Olur Dedi HABER 01 Eylül - Gazali Çetinkaya Electronic Arts'tan Peter Moore, remaster oyunları yerine yeni IP ve yeni deneyimlere odaklanılması gerektiğini belirtti.
Mass Effect Andromeda Gamescom 2016'da Gösterilmeyecek HABER 13 Ağustos - Gazali Çetinkaya Bir oynanış videosu göremedik gitti.
BSC KÜNYESİ
Mass Effect: Andromeda
+ TAKİBE
AL
21 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA