Zula Süper Lig 3. Sezon Fikstürü Belli Oldu! Riot'a Sor: Konum dereceleri ne durumda?

Bioware: 'Mass Effect ile İşimiz Bitmedi'

12.02.2019 15:56 - Gazali Çetinkaya

 
Polygon ile röportaj gerçekleştiren Anthem baş yapımcısı Mike Darrah ve Bioware genel müdürü Casey Hudson Mass Effect serisinin geleceği hakkında konuştu.
 
Mike Darrah: "Mass Effect ile işimiz kesinlikle bitmedi. Anlatılacak çok fazla hikaye var. Andromeda'dan konular bulabiliriz; Mass Effect 3'ten konular bulabiliriz. Keşfedilmesi gereken çok sayıda ilginç alan var."

Casey Hudson: "Seri benim aklımda halen çok canlı. Her zaman seri için harika olacağını inandığım şeyler hakkında düşünüyorum. Elimizden geldiğince kısa bir sürede geri dönüş yapmak istiyoruz."
 
Mass Effect: Andromeda'nın yaşattığı hayal kırıklığından sonra Electronic Arts ve Bioware Mass Effect serisine ara verme kararı almıştı ancak bunun serinin öldüğü anlamına gelmediğinin de altı çizilmişti.

Bioware Mass Effect serisine bir ara geri dönecek olsa da bu epey bir zaman alacaktır. Zira stüdyonun yeni oyunu Anthem gelecek hafta çıkış yapacak. Ayrıca The Game Awards'ta duyurulan yeni Dragon Age projesi var. Teaser video dışında oyun hakkında resmi bir bilgi yok söylentiler 2021'e kadar çıkmayacağını söylüyor.  

Kaynak PC GAMER
Tweet
Mass Effect Commander Shepard Mass Effect 4 BioWare EA PC PS4 Xbox One Andromeda
Zula Süper Lig 3. Sezon Fikstürü Belli Oldu! Paylaş Riot'a Sor: Konum dereceleri ne durumda?
YORUMLAR 7
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Guest-BB2CECC18 - 13.2.2019 01:52:34 0
Mass effect serisi efsane rpg serilerinden biridir. Me 3 ün devamı me4 gelsin yine shepard ile oynayalım. Eminim bir sürü me fanı oyunu çıktığı gibi alacaktır :)
Xan'ela - 13.2.2019 00:10:02 0
Ama bizim bitti.
Jack Rabbit Slims - 12.2.2019 19:04:36 +1
Yok yere Andromeda'yı gömüp durdunuz bunlar da güzelim seri dururken gitti Anthem yaptı.
Andromeda bu neslin en iyi rpglerinden, muhteşem bir oyun. Sadece hikayesi Mass Effect üçlemesi seviyesinde epic olmadığı için beğenmedi fanlar. Tamam üçleme çok daha iyiydi ama aynı tarzda yapsalardı 4. oyunu bu sefer de bunlar da Ubisoft gibi oldu aynı oyunu yapıp duruyorlar diye eleştirileceklerdi eminim.
skullomania - 12.2.2019 18:28:42 +1
Mass Effect in sizinle işi bitti
Cemlat - 12.2.2019 17:20:28 0
eyvah
Cityzens - 12.2.2019 16:44:06 +1
Ben hala bu uclemenin Nasil Remastered gelmedigini anlayamiyorum. En cok sevdigim oyun serisi. Ve hala Remastered yok. Gercekten sirf bunun icin xbox aldim back compattan oynamak icin ama absurd bir sekilde bioware in xbox360 versiyonunda karakter import edememe sorununu alip durdum. Bir remastered gelsin de adam akilli tekrar insanlarin son umudu olalim.

Mass effect serisi devam etmeli bu tarz bir oyun yok. Ama Senin planlarin varsa EA ninde planlari var mesela BioWare in fisini cekmek gibi.bu adamlar Sony ye falan gecsin EA nin altinda eziliyorlar asil potansiyellerini bile gosteremiyorlar.

Sony nin Rpg oyunu da yok mesela microsoft un bile vardi . Hani vardi diyorum onlarda Fable in yapimcisini kapatti ama sony nin bildigim kadariyla bu tarz oyunlari yapan studyosu olmadi.

Ne varsa sony de var. adamlar destek veriyorlar. Microsoft ea hepsi ayni sh+t. Ne kadar aciklmayi sevindirici bulsam da burda EA nin o aptal ekonomisi soz konusu
Manhunt Three - 12.2.2019 16:02:02 +2
"Daha da rezil edeceğiz ??"
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Mass Effect: Andromeda
+ TAKİBE
AL
21 kişi bu oyunu takip ediyor.