Uncharted: The Lost Legacy için 9 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı HABER 20 Haziran - Gazali Çetinkaya Naughty Dog, E3 2017'de kapalı kapılar ardından gösterilen Uncharted: The Lost Legacy'nin genişletilmiş oynanış videosunu paylaştı.
Uncharted: The Lost Legacy E3 2017 Fragmanı HABER 13 Haziran - Gazali Çetinkaya Naughty Dog ve Sony Interactive Entertainment, Uncharted: The Lost Legacy için E3 videosu paylaştı.
Uncharted Filminde Genç Nathan Drake'i Tom Holland Oynayacak HABER 22 Mayıs - Gazali Çetinkaya Spider-Man: Homecoming filminde Peter Parker / Spider-Man karakterini canlandıracak Tom Holland ayrıca genç Nathan Drake olacak.
Uncharted: The Lost Legacy Türkçe Dil Seçeneği ile Gelecek HABER 11 Nisan - Gazali Çetinkaya PlayStation Türkiye resmi olarak doğruladı. Uncharted: The Lost Legacy'de Türkçe dil seçeneği bulunacak.
Uncharted: The Lost Legacy | Çıkış Tarihi, Fiyat, Sinematik Fragman HABER 11 Nisan - Gazali Çetinkaya Sony ile Naughty Dog, Uncharted: The Lost Legacy'nin çıkış tarihini açıkladı, yeni de bir sinematik fragman paylaşıldı.
Uncharted: The Lost Legacy 10 Saatten Uzun Olabilir HABER 10 Nisan - Gazali Çetinkaya Naughty Dog İletişim Yönetmeni Arne Mayer'in yapmış olduğu açıklama Lost Legacy'nin 10 saatten uzun olabileceğini işaret ediyor.
Nathan Drake Uncharted: The Lost Legacy'de Yer Almayacak HABER 20 Mart - Gazali Çetinkaya Uncharted serisinin ana karakteri Nathan Drake, hikaye genişlemesi The Lost Legacy'de cameo karakter olarak yer almayacak.
Uncharted 4 SXSW Oyun Ödüllerinde Yılın Oyunu Seçildi HABER 20 Mart - Gazali Çetinkaya Dishonored 2, Doom, Overwatch ve Titanfall 2'nin de aday olduğu Yılın Oyunu kategorisinde kazanan Uncharted 4 oldu.
Uncharted 4 Multiplayer Moduna Yeni İçerikler Geliyor HABER 16 Mart - Gazali Çetinkaya Naughty Dog, Uncharted 4'ün multiplayer modu için yeni bir mod, yeni silahlar ve karakter skinleri geleceğini duyurdu.
Uncharted: The Lost Legacy'nin Düşman Karakteri Asav ile Tanışın HABER 15 Mart - Gazali Çetinkaya Game Informer, Uncharted: The Lost Legacy'nin Antagonist karakteri hakkında birkaç bilgi verdi.
Uncharted: The Lost Legacy için Konsept Görseller Paylaşıldı HABER 14 Mart - Gazali Çetinkaya Game Informer, Uncharted: The Lost Legacy için dört adet konsept görsel paylaştı.
BSC KÜNYESİ
Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu
+ TAKİBE
AL
65 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA