Uncharted Filminin Yeni Yönetmeni Belli Oldu HABER 26 Ekim - Gazali Çetinkaya Uncharted filmi için yeni yönetmen bulundu. Stranger Things ve Çelik Yumruklar ile tanıdığımız bir isim.
Uncharted 4 - PS4 Pro vs. PS4 Grafik Karşılaştırması HABER 12 Eylül - Gazali Çetinkaya Uncharted 4'ün PS4 Pro ve PS4 üzerindeki grafikleri bir video ile karşılaştırıldı.
Naughty Dog, PlayStation Meeting Etkinliği için New York'un Yolunu Tuttu HABER 06 Eylül - Gazali Çetinkaya Sony'nin 7 Eylül tarihinde düzenleyeceği PlayStation Meeting etkinliğinde Naughty Dog da yer alacak gibi görünüyor.
Uncharted 4'e Ücretsiz Bir Multiplayer Harita Daha Eklendi HABER 01 Eylül - Gazali Çetinkaya Naughty Dog, başarılı aksiyon macera oyunu Uncharted 4'e getirdiği güncelleme ile oyuna yeni bir harita daha ekledi.
Uncharted Filminin Yeni Yazarı Açıklandı HABER 30 Temmuz - Gazali Çetinkaya Gri Kurt'un senaristi Uncharted filminde yer alıyor.
Uncharted 4'ün Single Player DLC'sini Yakın Zamanda Oynayamayacağız HABER 29 Haziran - Gazali Çetinkaya Naughty Dog canlı yayın esnasında cevapladı.
Uncharted 4 için İlk Multiplayer DLC 29 Haziran Tarihinde Geliyor HABER 26 Haziran - Gazali Çetinkaya Yeni haritalar, oyun modları, silahlar ve daha fazlası.
Uncharted 4'ü Gerçek Hayata Uyarladılar HABER 24 Mayıs - Gazali Çetinkaya Nathan biraz kilo mu almış ne?
Uncharted 4'ün İlk Haftasındaki Satış Rakamları Açıklandı HABER 23 Mayıs - Gazali Çetinkaya Uncharted 4 ilk haftasında 2.7 milyon satmayı başardı.