Uncharted: The Lost Legacy Farklı Bir Tona Sahip Olacak HABER 21 Ocak - Gazali Çetinkaya Uncharted 4'ün standalone olarak da satılacak hikaye DLC'si için Shaun Escayg tarafından yeni açıklamalar geldi.
Uncharted Filminin Artık Canavar Gibi Bir Senaryosu Var HABER 09 Ocak - Gazali Çetinkaya Uncharted filminin senaryosunu tamamladı. Joe Carnahan, senaryonun canavar olduğunu söylüyor.
Uncharted 4'ün Satış Miktarı Açıklandı HABER 05 Ocak - Gazali Çetinkaya Sony Interactive Entertainment, Uncharted 4 satışlarını açıkladı.
Uncharted'ın Motion Capture Direktörü Gordon Hunt Vefat Etti HABER 21 Aralık - Gazali Çetinkaya Uncharted oyunlarında motion capture direktörlüğü yapan Gordon Hunt vefat etti. Uncharted dışında da birçok projede yer almıştı.
Uncharted 4'ün Survival Modu Önümüzdeki Hafta Geliyor HABER 11 Aralık - Gazali Çetinkaya Naughty Dog, Uncharted 4'ün Survival modunun önümüzdeki hafta geleceğini bildirdi. Ayrıca 13 Aralık tarihinde canlı yayın yapacaklar.
Uncharted: The Lost Legacy, Left Behind DLC'sinden Daha Uzun Olacak HABER 05 Aralık - Gazali Çetinkaya Uncharted: The Lost Legacy, Naughty Dog'un şu ana kadar yapmış olduğu en büyük hikaye genişleme paketi olacak.
Uncharted - The Lost Legacy Duyuruldu HABER 03 Aralık - Gazali Çetinkaya PlayStation Experience etkinliğinin açılışı Uncharted 4 ile yapıldı ve başrolde tanıdık bir isim var.
Uncharted 4 Hikaye DLC'sinin PSX 2016'da Tanıtılacağına Dair Yeni Söylentiler HABER 22 Kasım - Gazali Çetinkaya PlayStation Experience 2016'da Uncharted 4'ün hikaye DLC'sine ilk bakışı atabiliriz. Yeni bilgiler ortaya çıktı.
Uncharted 4'ün Survival Modu Video Eşliğinde Tanıtıldı HABER 22 Kasım - Gazali Çetinkaya Naughty Dog, Uncharted 4'e gelecek Survival modu için tanıtım videosu paylaştı. Mod ister co-op isterse de tek oynanabilecek.
Uncharted 4 - PS4 vs PS4 Pro HABER 18 Kasım - Gazali Çetinkaya Uncharted 4, PS4 Pro'da nasıl çalışıyor. DigitalFoundry standart PlayStation 4 ile karşılaştırdı.
Uncharted 4'ün Hikaye DLC'sini PlayStation Experience Etkinliğinde Görebiliriz HABER 31 Ekim - Gazali Çetinkaya Uncharted 4'ün hikaye DLC'si Troy Baker'ın açıklamasına göre yakında tanıtılacak ve bu PlayStation Experience olabilir.
BSC KÜNYESİ
Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu
+ TAKİBE
AL
65 kişi bu oyunu takip ediyor.