PS4'teki Uncharted'ın Bu Yıl Çıkması Şüpheli HABER 24 Ocak - Alkan Adakaner Serinin Playstation 4 için geliştirilen oyunu 2015'te çıkabilir.
Uncharted Serisi Başka Bir İsimle Çıkabilirdi HABER 31 Aralık - Samet Konuksal Şimdilerde Microsoft'ta görev alan Phil Harrison, Uncharted ismini zamanında pek uygun görmemiş.
Naughty Dog ve Sony, 2014 İçin Heyecanlı HABER 13 Aralık - Samet Konuksal Naughty Dog çok özel bir yıl beklerken, Sony E3'e kadar sabredemiyor.
Yeni Uncharted Oyununda Co-op Desteği Olacak Gibi HABER 03 Aralık - Alkan Adakaner Naughty Dog'un iş ilanları bunu gösteriyor.
Uncharted 4'ün MoCap Çalışmaları Başladı HABER 27 Kasım - Alkan Adakaner Oyunun mocap çalışmalarından görseller ortaya çıktı.
Microsoft'tan Naughty Dog'a Önemli Transfer HABER 23 Kasım - Samet Konuksal Corrinne Yu, Sony'nin alt stüdyolarından Naughty Dog'a geçti.
PS4'te Uncharted'ın Grafikleri Hayran Bırakacak HABER 19 Kasım - Alkan Adakaner Naughty Dog grafiksel olarak büyük gelişim sunacağını söylüyor.
Yeni Uncharted Amazon'da Önsiparişe Açıldı HABER 18 Kasım - Alkan Adakaner Oyun 2014'ün sonunda piyasaya çıkacak gibi görünüyor.
Yeni Nesil Uncharted'a Bir Açıklama Daha HABER 16 Kasım - Samet Konuksal Christophe Balestra, gelişim aşamasında grafik unsurunun ön planda olmadığını söylüyor.
Uncharted'ın Kadrosunda Büyük Değişiklik Yok HABER 16 Kasım - Samet Konuksal Projenin başında yine Amy Hennig ve Justin Richmond bulunuyor.
Naughty Dog, PS4'e Uncharted'i Duyurdu! HABER 15 Kasım - Samet Konuksal Yeni Uncharted oyunu herhangi bir ek almıyor.
BSC KÜNYESİ
Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu
+ TAKİBE
AL
65 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA