Uncharted 4: A Thief's End Duyuruldu! HABER 10 Haziran - Samet Konuksal Yeni Uncharted oyununun artık bir ismi var!
Yeni Uncharted Oyununun Yeni Yönetmenleri Belli Oldu HABER 02 Haziran - Samet Konuksal Uncharted 2 ve The Last of Us'ın başındaki isimler, yeni Uncharted'a yön verecekler.
Söylenti: Uncharted 4 Daha Karanlık Bir Hikayeye Sahip Olacak HABER 23 Mayıs - Alkan Adakaner Playstation 4'te devam edecek macera daha ciddi olacak gibi görünüyor.
Assassin's Creed III ve Mass Effect'in Animatörü Naughty Dog'a Geçti HABER 06 Mayıs - Alkan Adakaner Naughty Dog'a önemli isimler katılıyor.
Söylenti: Yeni Uncharted Oyunu E3'te Gösterilmeyecek (Güncelleme) HABER 22 Nisan - Samet Konuksal Naughty Dog'taki ayrılıkların ardından işlerin sıfırdan başlayabileceği söyleniyor.
Amy Hennig'in Star Wars Projesine Uncharted'dan Yeni Bir Transfer HABER 12 Nisan - Samet Konuksal Uncharted serisinin yaratıcısının Star Wars projesinde, yeni oyunun aktörlerinden birisi katıldı.
Uncharted 4'ün Oyun Yönetmeni Justin Richmond, Naughty Dog'tan Ayrıldı HABER 27 Mart - Samet Konuksal Sony çatısı altında işten çıkarmalar ve iş bırakmalar devam ediyor.
Uncharted Serisinin Yaratıcısı Naughty Dog'tan Ayrılıyor HABER 05 Mart - Alkan Adakaner Oyun dünyasının en yetenekli isimlerinden birisi olan Amy Hennig malesef Naughty Dog'tan ayrılıyor.
Uncharted'ın PS4 Oyunu 2015'te mi Geliyor? HABER 01 Şubat - Samet Konuksal Amazon, oyunun çıkış tarihini 2014'ten 2015'e çekti.
Monacelli, Yeni Uncharted Açıklamasını Düzeltti HABER 25 Ocak - Alkan Adakaner Yani oyun 2014 yılında çıkabilir.
BSC KÜNYESİ
Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu
+ TAKİBE
AL
65 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA