Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Crusader Kings III

Crusader Kings III, Paradox Developement Studios'un sevilen Orta Çağ temalı rol yapma grand strateji serisindeki en yeni oyunu. İster büyük bir krallık ister daha mütevazı küçük bir bölgeye sahip olun her zaman krallığınızı genişletmeye ve geliştirmeye çalışın. İspanya'dan Hindistan'a İskandinavya'dan Orta Afrika'ya kadar uzanan detaylı bir şekilde hazırlanmış haritada gücünüzü ve saygınlığınızı arttırmak için evlilik, diplomasi ve savaş yollarına başvurun.
 
Kurnazlık en büyük silahınız ve istihbarat tüm başarılı stratejilerin anahtarı. Hayatınızı ve hanedanlığınızın geleceğini koruyun zira dışarıda ve içerideki tüm düşmanlarınız size imreniyor ve elinizdekileri almak istiyor. Tahtınızın gelecek nesillere güvenle bir şekilde geçmesini sağlamak için casusluk yaptırın, siyasi gruplara katılın, sapkınlıkları cezalandırın ve suikastler düzenletin.

Crusader Kings III Crusader Kings 3 Paradox Interactive Paradox Developement Studios grand strategy
HABERLER
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York Iron Danger
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Crusader Kings III 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Crusader Kings III
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız