Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Crusader Kings 3'e Kış Geliyor

 
Paradox Interactive, strateji oyunu Crusader Kings III'ün yakında yayınlanacak 1.3 güncellemesinden ilk detayları paylaştı.

Kış Geliyor

Hafif, normal ve sert kış olmak üzere üç farklı şekilde oyuna eklenecek ve haritanın tüm bölümlerini etkileyecek. Gerçek hayatta olduğu gibi Orta Avrupa ve Güney Avrupa'nın bazı kısımlarında hafif ve normal kış yaygın görülecekken Sápmi, Moğolistan ve Himalaya gibi yerlerde sert kışlar yaşanacak.

Oynanış açısından baktığımızda ise hareket kabiliyetini yavaşlatacak, orduların erzak kaybetmesine yol alacak ve askerler için savaşları daha da zor bir hale getirecek. Kıştan en çok ağır süvariler olumsuz etkilenecek. Karlı ortamda at sırtında savaşmak pek iyi bir fikir değil. Öte yandan Tibetli dağcılar için avantaj sağlayacak.
 
1.3 güncellemesi ayrıca bazı mevcut bölgelerde yeniden düzenlemeler içerecek. İrlanda'da genel oyun deneyimini iyileştirmek adına birkaç yeni baronluk ve ilçe eklenecek. 
 
1.3 güncellemesiyle birlikte oyunun ilk büyük DLC'si de geliyor. DLC ile ilgili detaylar 13 Mart'ta düzenlenecek. Paradox Insider sunumunda.
 
Crusader Kings PC (Steam) üzerinde ulaşılabilir durumda. Xbox Game Pass'e de dahil.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC Gamer Crusader Kings III Crusader Kings 3 Paradox Interactive Paradox Developement Studios grand strategy
Anthem Next İptal Edildi Henry Cavill, Mass Effect Projesinin Sinyalini Veriyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Crusader Kings III
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız