Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Operation Flashpoint: Red River

1 | Tacik Topraklarında Operasyon

Bu nesilde FPS oyunlar her tarafımızı sarmış durumda. Gelişen online sistemlerin etkisi bir yana bazen berbat FPS oyunlarının bile milyonlarca satması nedeniyle geliştirici ve yayıncıların iştahı kabarıyor. Call of Duty: Modern Warfare'in çılgınlığa dönüştürdüğü modern dönemde geçen FPS sevgisi Battlefield, Medal of Honor gibi oyunlarla da devam ediyor. Crysis 2, Metro 2033 ve Bioshock gibi seriler de (hepsini sayamayız) farklı FPS deneyimleri sunarak oyuncuların beğenisini kazandı. Açıkçası oyun firmalarının FPS oyunları üstünde bu kadar durması ve bazı türleri önemsememesi bazen çok itici gelse de FPS oynamaktan ben de bir çoğunuz gibi vazgeçemiyorum. Yani Battlefield 3 veya Bioshock: Infinite gibi oyunları beklememek de elde değil. Tabi bu oyunları beklerken yine FPS oyunları çıkmaya devam ediyor. Bu oyunlardan birisi de Operation Flashpoint serisinin yeni üyesi Red River. Diğer çoğu FPS'nin aksine bize gerçek bir savaş deneyimi yaşatmak için hazırlanan oyunun amacı bir kahraman olmanın nasıl bir şey olduğunu göstermek değil. Oyunun sunmak istediği şey “gerçek bir savaşta-çatışmada mantıklı bir asker nasıl olunur”. İşte bu nedenle FPS severler Red River'ı ilgiyle takip ediyor. Sanırım bazen kahramandan ziyade sıradan bir asker olmaya ihtiyacımız var.

Orta Asya'nın zorlu topraklarında 4 kişilik ekibinizle büyük bir mücadeleye hazır olun

     Red River diğer Operation Flashpoint oyunları gibi yakın gelecekte geçiyor. Bu defa Orta Asya'nın geçmişte yüksek kültürü ve ticaret merkezleriyle dikkati çeken ülkesi Tacikistan'dayız. 90'lı yıllarda Sovyetler Birliği'nden ayrılarak bağımsızlığını ilan eden ülkede artık geçmişteki şanlı günlerin aksine ekonomik zorluklar ve zorlu hayat şartları hüküm sürmektedir. 2013 yılında bile ülkedeki otorite boşluğu hissedilmekte ve Afgan kökenli örgütler bu ülkede kendi kurallarını uygulamak amacıyla direnişlerini sürdürmektedir. Tacikistan'daki otorite bu duruma müdahale edemeyince Amerika Birleşik Devletleri bölgeye askerlerini gönderir ve direnişçi avına başlar. Amerikan askerlerinin bu müdahalesi devam ederken bölgede etkinliğini arttırmak isteyen Çin de olaylara müdahale etmek amacıyla Amerikan birliklerinin bölgeden çekilmesini ister. Doğal olarak da Amerikan birlikleri bu isteği reddeder ve çatışmalar başlar. Red River'ın hikayesi genel olarak bu şekilde. Yani Amerikalılar, Direnişçiler ve Çin güçleri arasında bölgede kimin sözünün geçeceği üzerine çıkan anlaşmazlığın savaşması dönüşmesi ile oyunumuz başlıyor. Biz ise doğal olarak Amerikalı askerlerin hikayesinden savaşın gidişatına tanık oluyoruz.

FPS oyunlarının birbirine benzemesinden sıkılanlar için Red River alternatif olabilir. Amacımız kahramanlık yapmak değil, hayatta kalmak.

Oyunumuza Amerikan güçlerinin açık alanda Direnişçi avına çıkması ile başlıyor. Çeşitli yerlere operasyon düzenliyoruz ya da kamyonetlerle üsler arası asker ve eşya nakliyesi sırasında konvoylara eşlik ediyoruz. Bu sırada da gruplar halindeki direnişçilere karşı savaşıyoruz. Bazen bu konvoylarla kilometrelerce yol giderken, bazen de yaya olarak belirlenmiş bölgelere operasyona gitmemiz gerekiyor. Üstelik zorlu coğrafya şartları, sinsi düşmanlar da işimizi daha da zorlaştırıyoruz. Genellikle Tacikistan'ın köyleri, mezraları ve kasabalarında geçen oyunda bazen ıssız vadilerde direnişçi avına da çıkabiliyoruz. Şunu tekrar tekrar söylemeliyim ki Red River bir aksiyon oyunu değil. Yani Call of Duty veya Battlefield benzeri bir FPS oyunu beklemeyin. Tabi Red River'ın gerçek yaşamı birebir olarak aktardığını söylemek de pek doğru olmaz. Yine de kahramanlık yapamayacağımız, takım çalışmasına önem vermemiz gereken, takım arkadaşlarımızdan sorumlu olduğumuz (ölebiliyorlar) bir yapımla karşı karşıyayız. Örneğin Bad Company'de takım arkadaşlarımız ölümsüzlerdi. Onlara dikkat etmemiz gerekmiyordu, o nedenle tek başımıza savaşıyor gibiydik. Burada ise onlar olmadan bir hiçiz.

Takım arkadaşlarınızdan uzaklaşmayın, aksi halde şarjör doldururken avlanabilirsiniz

Oyunda 4 kişilik bir ekibin başındayız. Bu ekibimiz Rifle Man, Scout, Grenader ve Auto Rifleman sınıflarına ait savaşçılardan oluşuyor. Oyuna biz Rifle Man olarak başlıyoruz, ama isterdiğimiz takdirde sınıfımızı değiştirebiliyoruz. İstersek adamlarımızın da hangi sınıfta olacaklarını belirleme şansımız var. Örneğin Grenader yerine iki Scout'u grubunuza alabilirsiniz. Bunun için de görevlere başlamadan önce menüdeki Class Setup bölümüne girmeniz gerekiyor. Burada sınıf değişiminin yanı sıra bizim karakterimizin ve diğer snıfların hangi ekipmanlara sahip olacağını ayarlıyoruz. 1. ve 2. silahlar, bomba, dürbün, mayın gibi teçhizatları (oyunu oynadıkça daha fazlası açılıyor) seçme şansımız var. Silahları seçerken mermi kapasitesi, şarjör kapasitesi, etkili olduğu mesafe, doldurma süresi gibi ayrıntılar da yer alıyor ve bu konularla da yakından ilgilenmeniz hayatta kalmanıza katkı sağlayabilir. Class Setup bölümünde oyunun bizi özgür bırakması ve istediğimiz ayarları yapmamızın atmosfere katkısı da oldukça fazla oluyor ve bizi oyuna bağlıyor. Tabi her şey yine de geliştirici ekip ipin ucunu kaçırmamış ve bazı sınırlamalar koymuş. Mesela Scout'u seçtiğinizde Sniper'ın yanına yine büyük bir otomatik tüfek alamıyorsunuz. Onun yerine tabanca veya diğer hafif silahlardan seçmeniz lazım.

FPS Operation Flashpoint Codemasters FPS PC PS3 Xbox 360 Red River İnceleme
Super Street Fighter IV 3D Edition Pokémon Black & White
İLGİLİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

tesbihcekenhoroz

1.3.2019 19:04:44

0
Konu hort olcak biraz yıllar sonra oynadım yükledim 1 gunde bitirdim abartı bı oyun değil çoğu zaman saç baş yoldurtuyo sniper rifflelar var adam kafa atıyor direk tek yiyosun save taaa en son reachpointten aliyo oyunu cod atmosferi efsanevi, o yuzden karislastirma yapilmasi biraz saçma olur çünkü kulvarlar farklı cod gercek hayatta paintball op red River ise uzun dönem askerlik gibidir. Ekip arkadaşı çok önemlidir öyle eleman arkada kalsin ben gidem jipe binem olmuyor yemiyor.

UmutcanRTRK

26.2.2014 16:40:25

0
Yahu bir ara gelinde oynayalım şunu.

DeLune

18.7.2013 20:12:35

0
Armed Assault, bence OFP`nin devamı niteliğinde. Bu oyun apayrı.

batuhankaansahin

8.10.2012 20:59:29

+2
Beyler oyun zaten 20 yaş üstüne hitap ediyor.yada gerçekçi savaştan hoşlananların rağbet edeceği bir oyun.bunun dragon rising inide red riverinide oynadım.ikiside harika oyunlar.bu oyun serisini kötüleyenler cod u 9 sayfa övmüşler.cod 8 dahil tüm serisini bitirdim.bravo cpt.mactavish bravo cpt.price .tüm dünyada nerde olaylar var soap ekibi orada.yapmayın azcık gerçekçi olalım.o kadar seri olmuyor savaşlar ki zaten nasıl olsun?red river da minimum yakınlık 250-300 metre o da konvoy saldırısında.roket atarın bile sektiği,yumuşak toprağa saplanınca patlamadığı oluyor ki oyunun bugu değil.adam zıplamıyor.zıplayamıyor kendi dışında 40 kilo teçhizat kim zıplar.yok ama cpt.price zıplar.tarihte hangi savaşın kahramanı var.sadece öncüsü var.kim daha çok adam vurdu değil kaç tane adam vurduk tur önemli olan anlayana..

BSC Misafiri

28.7.2012 15:18:10

0
diğer oyunlara bakılırsa oyun gerçek hayata çok yakın bağzı oyunlarda mesala call of duty adamımız 30 atışta filan zor ölüyor bunda ise 3 mermide bazen 1 mermide bile ölebiliyoruz ben beyendim şimdiye kadar öldüğüm en çok oyunlar arasına girdi :)

BSC Misafiri

12.5.2011 00:47:30

0
Call Of Duty anlayanlar bu oyunlarda produr!

gkyakem

11.5.2011 10:14:52

-1
quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN Son zamanlarda oynadığım en berbat oyun.Bitirmedim ama 1 saat tahamül edebildim. Hiç tavsiye etmem.
aynen bende dun aksam aldım homefront ıle takas ettim ılk duyumlarım trailer vs vs yalan abi ya guzel bısey sanmıstım bu kadar basıt grafikler orn:sagdan soldan heryerden mermı gelıyo yesil yesil ama adam meydanda yok :D bu kadar basit ıgrenc bı oynanıs olamaz fırmalar ne oyunlar cıkarıyolar hıc mı gormuyolar bu oyunları ? sılahlar sacma sapan adamlar takılıyo , takıma emir verıyosun salak salak bakınıyolar öluyolar

FullHD

11.5.2011 09:53:01

0
Son zamanlarda oynadığım en berbat oyun.Bitirmedim ama 1 saat tahamül edebildim. Hiç tavsiye etmem.

abdmert

9.5.2011 18:11:17

0
oyunu aldım çok güzel tavsiye ederim

heatblast

8.5.2011 12:17:50

0
çabuk ölmesi değilde oynanışı kötü geldi akıcılık, adamın koşması felan hoşuma gitmedi.

Firenze

8.5.2011 11:51:52

+1
quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

bu kadar kötü bulup,nasıl katlanabildin peki bitirmeye?
aşivmınt kasmış

ReDEyeSAnk

8.5.2011 11:48:22

0
Halan Alamadım Bu Oyunu Ama En kısa Sürede Denemek İstiyorum.. Umarım Tatmin Eder, Eskıden Pc'de Comandos serisi vardı acaip Taktık Oyunuydu, Dilerim Öle Bişi Çıkar,,Her adımdan Sorumlu OLuruz :)

abdmert

6.5.2011 13:24:42

0
süper bi oyun

Predator X

4.5.2011 22:47:38

-2
Dostlar Oyun , Oyun Dergilerinde 4.5 - 5.5 gibi REZALET PUANLAR ALDI..OPERATİON FLASHPOİNT SERİSİNİN Ölüm Fermanıdır RED RİVER.

llleee

4.5.2011 22:01:57

-1
Arkadaşlar,grafiklerde sorun yaşayan sadece ben miyim bu oyunda merak etmeye başladım??? 3 - 4 mermi üst üste yediğimde gariklerde kaymalar oluyo,ekrandaki görüntü birbirine giriyo...

batangunes87

3.5.2011 19:25:13

+1
karı gibi vıdı vıdı vıdı sumadı knox.. .bir operasyon 45 dakka sürüyor. zevkli oyun. uzun sürmesi daha iyi ama knox olmasa daha iyi olacak.

phantom_coal

3.5.2011 18:31:34

+5
quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon Oyunu X360 da bitirdim tek kelime ile berbat bir oyun. O kadar çok eksisi var ki saymakla bitmez, uzak durun derim.
bu kadar kötü bulup,nasıl katlanabildin peki bitirmeye?

Predator X

3.5.2011 18:28:41

-6
Oyun Rezalet Ötesi Başka Bişi Değil...(Bence)...Hitap Ettiği Kitle , BC2'nin yanında Fil'de Tırnak Bile DEĞİL....[:'(] Silah Efektleri Çok Kötü...KNOX bi kere bile durmadı ana avrat sövesin Geliyor Oyunda....En Çok Silaha Önem veririm Ben FPS oyununda Call of Duty 4'teki Veya Bi BC2'deki Silahlarla Alakası Bile Yok..Bunlar Takmıışlar Bi Gerçeköilik Diye . Gerçeköi Olacaz Diye Eğlenceyi Unutmuşlar..Bu Seri Böle Devam Etmez AGA...

Gabriel TR

2.5.2011 12:45:15

+2
Cod Bad Company Oynamayı Çok Seven Arkadaşlar Bu Oyundan Uzak Dursun ben şahsen çok begendim heleki o dağlarda o konvoyların güvenliğini almak Hakkarideki asker günlerimi oynadım sanki GHerçekten gerçekçi bu oyunu oynamak için kendinizi orda hissetmeniz yeter bence çok güzel bir oyun kesinlikle cod la bir tutulmamalı bu adamların bir çizgisi var ve bence mükemmel gidiyorlar oyun 10 üzerinden 7.5 veriyorum oda sadece grafikleri biraz zayıf kalmış başka bir sorunu yok alın oynayın derim

bogacert

2.5.2011 10:54:02

+2
Ben bu taktiksel oyunları eskiden de beceremezdim hala da beceremiyorum. Demek ki bende taktik falan sıfır

grey_gandalf

2.5.2011 08:47:03

+4
çok güzel bir inceleme olmuş, bsc bazı sitelerdeki gibi 2 paragrafla oyun inceleme yapmıyor ;)

G-dOG

2.5.2011 00:51:56

-3
BSC nin incelemelerine güvenmiyorum.Bu şahsi fikrimdir.Dragon Rising'i de beğenmemişlerdi ama hayatımın oyunu oldu.Bence incelemelerden etkilenmeyin arkadaşlar.Önce oynayın ve en az 2.5 saatlik oyun içi süre verin.Bu sayede oyun atmosferine alışacak ve hakimiyet konusunda gelişeceksiniz.Operation Flashpoint vur-geç yak-yık oyunu değil.Stratejik olarak çok düşünmeli ve sabırlı olmalısınız.Biz arkadaşlarla bölümler hakkında yorum yapıyor ve çözümler üretmeye çalışıyorduk."Daha zevkli ve daha profesyonelce nasıl geçeriz şurayı! " diye.CoD seven herkes bu oyunu sevmek zorunda değil -ki aralarında çok fark var.

I-C-O

2.5.2011 00:40:11

+3
EMRECAN11: Öbür siteler ile BSC yi bir tutma. BSC kadar kaliteli, güvenli ve objektif bir oyun sitesi daha yok. BSC sagolsun devrimsel yenilikler getirdi (Video incelemeler vs) Ayrica her an güncel kaliteli haber akislari var. Tüm bunlar icin BSC ye tesekkürler. ^^

Chrigel

2.5.2011 00:10:13

0
ayrıca tamam taktiksel bir oyunda en azından insanın ateş edesi gelir bir oyunda yahu

oxxo

1.5.2011 23:38:02

-1
serinin tartışmasız en kötü oyunu ekip kontrolüne ve o hırtonun konuşmasına 1 saat bile dayanamadım ömrümde 5 tane oyuna berbat demedim ama buna diyorum almayın paranız boşa gitmesin

The Shogun

1.5.2011 23:28:45

0
Serinin diğer oyunlarını beğenmemiştim , umarım bu fikrimi değiştirir. İnceleme için teşekkürler.

Chrigel

1.5.2011 23:18:40

0
abi o itoğlusu bir susmadı oyun başladığından beri lan bir sus da savaşalım allasen!

Portraitclub

1.5.2011 22:34:32

-3
Eksiler * Çözünürlük sorunu * Grafiksel hatalar * Knox'ın çok konuşması * Karşılıklı multiplayer olmaması * Silah sesleri ve oyun içi müzikler / baksanıza oynamaya bile deymez en önemlisi grafik olarak düşük vidiolarında belli oluyor

Zala

1.5.2011 22:14:35

+2
quote:

Orijinalden alıntı: »FaTaLiTY Oyunu kötüleyenler gidip Call of Duty oynuyosunuz sonra bunu oynuyosunuz ve yok şöyle kötü yok böyle kötü diyosunuz. Bu oyun öyle CoD gibi Rambo moduna girip 10 kişinin arasına dalıp 10 kişiyi de tek şarjörle öldürebildiğiniz bi oyun değil, Tactical Shooter bu oyun. Merak ediyorum oynayanlar hiç haritayı, suppress, left/right flank vs. gibi komutları kullanmışlar mı?
+15.000.000 kardeşim.. Alışmışlar COD serilerine , bc2'ye... Bu oyunda da 50 metrede 150 tane adam vurabilmeyi ümit edip oynuyorlar ve sonra da sıkılıp çöp diyorlar. Bu oyun belli bir kitleye hitab ediyor. Herkes beceremez. Biz OFP : DR'i 4 kişi CO-OP bitirdik. aynı ekipten 1 kişi eksik olarak - yani 3 kişi - şu anda OFP:RR'yi oynuyoruz. bir bölüm 1 saat sürüyor. belki daha da falzası. Bu sabah saat 5'te yattık ve 7.bölüme geçtik. Oyun tam anlamıyla taktiksel simülasyon (FPS). hele lider olunca açılan emir komutları bile harika. Lider olmasanız da komutlar ile yardım isteyebilir , düşman gördüğünüzü bildirebilir veya emirleri olumlu olumsuz şeklinde karşılayabilirsiniz. "Rifleman.. two hundred fifty meters , North "

No-One

1.5.2011 21:30:53

+1
Bana göre taktiksel olarak gayet iyi bir oyun. Yapay zeka, bazı buglar ve grafikleri eksi sayılabilecek yönleri. Co-op 4 kişi özelliği için bile alınabilir.

Fatal1ty.

1.5.2011 21:15:40

+4
Oyunu kötüleyenler gidip Call of Duty oynuyosunuz sonra bunu oynuyosunuz ve yok şöyle kötü yok böyle kötü diyosunuz. Bu oyun öyle CoD gibi Rambo moduna girip 10 kişinin arasına dalıp 10 kişiyi de tek şarjörle öldürebildiğiniz bi oyun değil, Tactical Shooter bu oyun. Merak ediyorum oynayanlar hiç haritayı, suppress, left/right flank vs. gibi komutları kullanmışlar mı?

I-C-O

1.5.2011 20:49:03

+2
Inceleme icin tesekkürler. Güzel bir oyuna benziyor aylardir takip ediyorum.

BSC Misafiri

1.5.2011 20:38:49

+1
oyuna dün başladım, bir daha bırakamadım şu zamanda oldukça sürükleyici geldi, senaryosu atmosferi vs. Gerek araç, gerekse helikopterlerde çalan muzikler gayet normal zaten piyadelerde genelde rock metal tarzı muzikler hep çalar, biraz amerikan filmlerini izlemeniz veya youtube dan askeri videolara bakmanız yeterli olurdu. Atmosferi yaratan artı unsurlardan biri aynı zamanda da. Knox ve diğer takım liderleri arasındaki diyaloglar da oyuna canlılık katan öğelerdi. Tabii deniz piyadeleri ile ilgili bir oyunu incelemeden önce alakalı olmasa da atmosferi tanımak açısından full metal jacket adlı filmi izlemeniz iyi olurdu. Yoksa gerek müziklere gerekse knox un konuşmasını yadırgamazdınız...

mezka

1.5.2011 20:08:58

+3
bu oyunu her adam oynuyamaz çünkü cod gibi bekliyor çoğu.taktiksel ve gerçekçilik üzerine bir oyun valla ben sevdim oyun incelemedede olduğu gibi komutanın çenesi hiç susmuyor :D

ShinQda

1.5.2011 20:03:10

+6
Eski Giga.de TV zamanlarında çıkan Operation Flashpoint havası hiç olmadı. Aslında çok güzel bir seri ama geri planda kalıyor.

TangoEchoKilo

1.5.2011 20:02:31

-6
Bence bu oyundan hayır gelmez

aslanhalim

1.5.2011 20:01:45

-1
Önceki oyun olan dragon rising oynamıştım hiçde hoşuma gitmemişti.Dragon rising i oynayabilmeniz için oldukça sabırlı ve bolca vaktiniz olması gerekiyor bu da sanırım ona benziyordur bu oyun bolluğunda tercih sebebi olmaz sanırım red river.

Project Scorpio

1.5.2011 20:01:44

-9
Oyunu X360 da bitirdim tek kelime ile berbat bir oyun. O kadar çok eksisi var ki saymakla bitmez, uzak durun derim.

Antrim

1.5.2011 19:56:51

-5
oyunun en başarılı olduğu ses'lere nasıl 6 verirsiniz hiç diger sitelerin incelemeleri okumuyomusunuz

masterbatu

1.5.2011 19:44:48

+4
ilk yorumu yapan arkadaşıma katılıyorum daha fazla video inceleme yapılsın lütfen. Ama yinede incelemeniz için teşşekkürler.elinize sağlık.

CILGIN_TURK_96

1.5.2011 19:28:10

+2
inceleme için tesekkurler....

darkdogan

1.5.2011 19:23:43

-13
Çöp,bunu oynayacağıma açar bad company 2 yi defalarca oynarım daha iyi.

Melikşah

1.5.2011 19:16:26

+2
@straizen312 Diğer sitelerde hiç yapmıyorlar olumlu yönden bakalım ;)

emReA.dhiozy312

1.5.2011 19:13:01

+4
video incelem yapsaydınız yha video incelemelerin sayısı azaldınb bunlara dikkat edin bnce
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Operation Flashpoint: Red River Alkan Adakaner 8 / 10 oy
KÜNYE
Operation Flashpoint: Red River
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.
Artılar
* Başarılı atmosfer
* Co-op desteği
* Uzun hikaye modu
* Menü müzikleri
* Özelleştirme seçenekleri

Eksiler
* Çözünürlük sorunu
* Grafiksel hatalar
* Knox'ın çok konuşması
* Karşılıklı multiplayer olmaması
* Silah sesleri ve oyun içi müzikler
Editör Notu: Türü sevenlere.
7,9
2.0
6
OY
6,3
PC TEST SİSTEMİMİZ
  • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
  • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
  • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
  • Sabit Disk 128GB SSD
İNCELEME VE ÖN İNCELEMELER
22 Eylül 2014 Pazartesi 7,0
Pixel Piracy Piksel piksel açık dünya korsan oyunu Pixel Piracy'i inceliyoruz. Samet Konuksal
18 Eylül 2014 Perşembe
World of Warships Ön İnceleme World of Tanks ve World of Warplanes'in ardından, World of Warships ile savaş denizlere taşınıyor! Tunahan Başol
2 Aralık 2013 Pazartesi
World of Tanks Xbox 360 Edition: Beta İnceleme Xbox 360'ta tank istilası başladı. Savaş alanında durumlar nasıl? Samet Konuksal
7 Kasım 2013 Perşembe 7,5
Football Manager 2014 Rekabetsiz ortam Football Manager serisini kötü yönde etkiliyor. Samet Konuksal
13 Ağustos 2013 Salı 8,8
Dragon's Crown Vanillaware, bir 2D aksiyon-rpg oyununun nasıl olacağının güzel bir örneğini sunuyor. Alkan Adakaner
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız