Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Mini Ninjas

1 | Hikaye ve Karakterler

Ninjalar, normalde kiralık katillerdir ve gizli ve kanlı işlere imza atarlar. Korkunç kişilerdir ve bir ninja görmek, daha doğrusu gördükten sonra onu hatırlamak zordur. Çünkü normalde görünmemek için ellerinden geleni yaparlar. Eğer onları görürseniz, bilin ki oraya sizin için gelmişlerdir. Hayatınızın son saniyelerini yaşıyorsunuz demektir. Bu yüzden, etrafınızda gerçek bir ninja görmüş birilerini bulmak zordur. Bulsanız da, elinizde bir çiçekle, mezarlarının başında onları ziyarete gitmiş olacağınızdan dolayı, deneyimlerini onlardan asla öğrenemeyeceksiniz. Bu yazdıklarımdan sonra, Ninja'ların ne denli karanlık kişiler olduğunu az çok anlamışsınızdır. Mini Ninjas ise olayı biraz parodileştirerek ninjaları çok farklı bir şekilde ele alan bir oyun. Adından da anlaşıldığı üzere minik ninjalardan oluşan bir ekibin, dünyayı kurtarmasını konu alıyor. Komik, eğlenceli ve bir o kadar da zevkli bir oyun Mini Ninjas.

Dünyada herşey günlük güneşlik iken, bir anda fırtınalar kopmaya, doğal afetler olmaya başlar. Dünyayı ne olduğu belli olmayan bir kötülük sarmıştır. Büyük ninja hocası, elindeki en iyi ninjayı bu olayı araştırması için gönderir. Uzun zaman geçer, giden ninja geri gelmez. Daha sonra yine en iyi ninjasını yollar ama ondan da haber alamaz. Yine yollar, ninja geri dönmez. Bir süre sonra bütün ninjaları yollamıştır ve elinde sadece iki tane ninja kalmıştır. Her zaman en başarılı olanları yolladığından, geride kalan iki ninja, başarısız olanlardan. Başka çaresi olmadığından, büyük hoca, bu zorlu görevi, elinde kalan son ninja Hiro ve şişman arkadaşına verir.

Hiro, ana kahramanımız. Minicik ve şirin bir ninja. Şişman arkadaşı Futo da maceraya onunla birlikte başlıyor. Ufak bir alıştırma görevinin ardından, asıl maceraya çıkıyoruz. Ana görevimiz, kötülüğün peşinden giderek, dünyaya sükuneti yeniden getirmek. Ama yolda, daha önce göreve gitmiş arkadaşlarımızı da kurtarmamız gerekiyor. Bu da demek oluyor ki, maceraya Hiro ve Futo ile başlarken, ilerledikçe yeni karakterler de ekleniyor. Bu karakterlerin hepsini kullanabiliyoruz. Oyun esnasında sadece kullandığımız karakter görünüyor. Ne zaman istersek diğer karakterleri seçebiliyoruz.

Her karakterin kendine has özellikleri var ve bunları çoğu zaman kullanmak zorunda kalabiliyoruz. Mesela Futo'yu dev askerleri öldürmek için kullanabiliyorsunuz. Shun, ok atabiliyor ve uzaktan bazı düşmanları halletmek için kullanabiliyorsunuz. Suzume, flüt çalarak düşmanı uyutabiliyor. Her karakterin değişik özellikleri var ve bunları kullanmanız, işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Toplam 6 karakteriniz var. 

Bölüm Sonu Canavarı dosya konusu hediye alma rehberi 2015
Section 8 Scribblenauts
İLGİLİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Mini Ninjas Murat Şen 8 / 10 oy
KÜNYE
Mini Ninjas ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Editör Notu: Herkesin oynayabileceği başarılı bir yapım.
8,0
2.0
5
OY
6,8
PC TEST SİSTEMİMİZ
  • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
  • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
  • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
  • Sabit Disk 128GB SSD
İNCELEME VE ÖN İNCELEMELER
22 Eylül 2014 Pazartesi 7,0
Pixel Piracy Piksel piksel açık dünya korsan oyunu Pixel Piracy'i inceliyoruz. Samet Konuksal
18 Eylül 2014 Perşembe
World of Warships Ön İnceleme World of Tanks ve World of Warplanes'in ardından, World of Warships ile savaş denizlere taşınıyor! Tunahan Başol
2 Aralık 2013 Pazartesi
World of Tanks Xbox 360 Edition: Beta İnceleme Xbox 360'ta tank istilası başladı. Savaş alanında durumlar nasıl? Samet Konuksal
7 Kasım 2013 Perşembe 7,5
Football Manager 2014 Rekabetsiz ortam Football Manager serisini kötü yönde etkiliyor. Samet Konuksal
13 Ağustos 2013 Salı 8,8
Dragon's Crown Vanillaware, bir 2D aksiyon-rpg oyununun nasıl olacağının güzel bir örneğini sunuyor. Alkan Adakaner
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız