Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yeni Sovyet MiG Savaşçıları World of Warplanes'le Kanatlanıyor

 
    Wargaming bugün devasa çok oyunculu uçak savaşı simülasyonu World of Warplanes’in 1.6 içerik güncellemesinin çıkışını duyurdu. Güncelleme, oyuna seviye 5 ve üstü Rus MiG savaşçılarını eklemesinin yanı sıra, oyuncu özgürlüğünü ve özelleştirme seçeneklerini en üst seviyede tutabilmek için yeni çok yönlü uçak sınıfları ekleyerek mevcut uçak serisini de elden geçiriyor.

     Olağanüstü hızı ve gücü ile bilinen Rus MiG jet hattı, uçak savaşına yeni bir soluk katmaya yardımcı oluyor. 5. seviyeden başlayan yeni uçak hattı, MiG-3 ve MiG9’un yanı sıra, dünyanın ilk oynar kanatlı jet uçaklarından biri olan ve savaş semalarında sayısız başarı yakalamış efsanevi MiG-15bis’i içermekte.

     1.6 güncellemesi aynı zamanda yepyeni bir savaş kuşu sınıfı olan çok amaçlı savaş uçakları gibi büyük değişiklikleri de kapsamakta. Hava ve kara savaşında denge arayan oyuncular için özellikle üretilmiş bu yeni, çok amaçlı sınıf, oyunculara uçaklarını yüksek kalibre silahları ve kara saldırısı olanağı tanıyan bomba ve roketleri dengeli bir şekilde kullanma olanağı veriyor. Bunun sonucu olarak savaşçı sınıfındaki diğer hava taşıtları top ve makineli tüfeklerdeki yeni denge değişiklikleriyle artık saf hava savaşına yönelmiş durumda.

    Son olarak, El Halluf haritasının sınırları savaş için daha geniş bir mücadele alanı sağlayacak şekilde genişletildi.

     World of Warplanes 1.6 Güncellemesi hakkında daha fazla bilgi ve oyuna ücretsiz olarak kayıt olmak için lütfen www.worldofwarplanes.eu adresini ziyaret ediniz.
Basın Bülteni
 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ Bu haber ile ilişkili
Bu haberin bağlantısı
URL
World of Warplanes Wargaming.net Wargaming MMO F2P Free to play Dragons
İngiltere'nin Geçtiğimiz Hafta En Çok Satan Oyunu Yine FIFA 15 GTA: San Andreas'ın Yenilenmiş Sürümü PC Yolunda
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Nikomer

27.10.2014 16:28:34

0
War Thunder gibi bir gerçek f2p oyun varken, o grafiklerle, o çocuksu hasar sistemiyle, cod haritaları gibi ufacık maplerler bu oyunu oynayan var. Hadi bilmeyenleri geçtim war thunderı bilende indirip bakmıyor bile en iyisi wop wot dur diye. Yakında iki firmada gemi savaşlarını getirecek bakalım wargaming ne yapıcak, bana göre tankda bile WT, WOT dan sonra çıkmış olmasına rağmen bile daha iyi.

BSC Misafiri

27.10.2014 15:14:36

+1
War thunderla kıyasladıgımızda hiç şansı yok bu oyunun gaijin arap atı gibi arkadan geldi öne geçti wargaming ne zaman şu hırsızlık derecesindeki f2p mantıgını degiştirirse o zaman oyunları oynanır
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
World of Warplanes
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız