Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

World of Warplanes Filolarına İki Yeni Uçak Ekleniyor

 
   Geçen yılın sonunda baştan aşağı yenilenerek oyuncuların karşısına çıkan World of Warplanes, en son güncellemesiyle yeni bir oyun içi etkinlik, iki yeni oyun kipi ve benzersiz iki uçak modelini oyuna ekliyor. 2 Mart’ta başlayıp altı hafta sürecek Westwall Harekatı kendine güvenen usta pilotları birbirinden güzel sürprizlerle ödüllendirecek.
 
   Oyuna eklenen yeniliklerden biri İstila adındaki oyun kipi. Oyuncuları iki takıma ayıran bu kipte, savunmadaki takım elinde bulunan sektörleri düşman takımın işgalinden korumaya çalışacak. Saldıran takımsa ele istila ettiği her sektör için ilave zaman kazanarak kalan sektörleri ele geçirmek için mücadele edecek. Bu kipte her iki takımın da sınırlı sayıda yeniden doğma hakkı var, bu nedenle takım halinde hareket etmek ve akıllıca taktikler uygulamak önemli.

   Zayiat adlı ikinci oyun kipinde ise oyuncuların görevi, düşman uçaklarını düşürmek ve sektörlerin kontrolünü ele geçirmek. Bu kipte takımlar sektörleri hâkimiyetleri altına aldıkça rakip takım kaybettiği her uçağın yokluğunu daha fazla hissedecek. Bu oyun kipinde yeniden doğma kısıtlaması olmadığını da belirtelim.
 
   Bu iki yeni oyun kipinde oynayıp oyun içerisindeki görevleri tamamlayan pilotlar, 8. seviye yepyeni iki uçağı hangarlarına ekleme şansına sahipler. Bu uçaklardan Dornier Do 335A-1 Pfeil Almanya’nın piston motorlu en hızlı uçağı olarak biliniyor ve hasar gücü çok yüksek bombalar taşıyor. Oyuna eklenen diğer uçak Curtiss XF-15C’den ise yalnızca üç adet üretildi. Uçak Amerikan Deniz Kuvvetleri’ne teslim edildiği dönemde filodaki en hızlı avcı uçağıydı.

   Ayrıca bu etkinlikle birlikte Deniz Feneri ve Kış Savaşı adında iki de yeni harita oyuna ekleniyor.
 
  World of Warplanes hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.
 
basın bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
World of Warplanes Wargaming.net Wargaming MMO F2P Free to play Dragons
Dragon's Dogma Xbox 360 Sunucuları Kapatılıyor Co-op Korku Oyunu The Blackout Club PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

EnsArTRance

1.3.2018 10:52:24

0
War Thunder daha iyi :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
World of Warplanes
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız