Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

World of Warplanes İrtifa Kazanıyor

 
      Wargaming, 2013'te çıkardıkları II. Dünya Savaşı uçak simülasyonu World of Warplanes'e 2.0 güncellemesinin geldiğini açıkladı. Yenilenen oynanış dinamikleri, yepyeni bir oyun modu, elden geçirilen uçak parametreleri ve uzun zamandır beklenen bombardıman uçağı sınıfının eklenmesi gibi pek çok geliştirmeyi içeren bu güncellemenin oyunun şimdiye kadar aldığı en kapsamlı güncelleme olduğu belirtiliyor.
 
       Oyuna 2.0 ile gelen Fetih modu aslında World of Warplanes'in yeni rotasını belirliyor gibi. Fetih modu temel olarak çeşitli sektörlere ayrılmış bir alanı takım çalışması ve ince bir taktik ile domine etmek üzerine kurulu. Bu modda zaferi göğüslemek için farklı uçak sınıflarının koordineli bir şekilde çalışması, birbirini koruması, desteklemesi ve birbirine yol göstermesi gerekmekte.
 
      2.0 ile oyuna eklenen respawn sistemi sayesinde savaştan çekilmeye ve ağır hasar aldıktan sonra kalan canı muhafaza etmeye çalışmaya artık paydos. Uçağınızı kaybetmek, artık savaşın sizin için bittiği anlamına gelmiyor. Oyuncular savaş boyunca birkaç kez respawn olabiliyorlar ancak her defasında respawn süresi uzuyor. Oyuna eklenen bu yeni özellikle birlikte pilotlar, savaş sona erinceye kadar zafere katkıda bulunmaya devam edebilecekler.
   

Bu haberin bağlantısı
URL
World of Warplanes Wargaming.net Wargaming MMO F2P Free to play Dragons
Brezilya'dan Unreal ile Geliştirilmiş İlk Xbox One Oyunu: Shiny Dying Light'a İkinci Ücretsiz DLC Paketi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
World of Warplanes
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız