Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Division 2 için Yeni Güncelleme 31 Mayıs'ta Geliyor

 
 
Ubisoft, Tom Clancy's The Division 2 için 15.1 güncellemesinin 31 Mayıs'ta yayınlanacağını duyurdu. Ek olarak, ekip aşağıda bulabileceğiniz tam yama notlarını açıkladı.
 
Güncelleme notlarına göre  15.1 yaması, Geri Sayım Modundan çıktıktan sonra oyuncuların yükleme ekranında takılıp kalmasıyla ilgili bir sorunu çözecek. Bir merdivenle etkileşime girip EMP yapışkan bombasını patlattığınız zaman o katmanın görünmez hale gelmesiyle ilgili bir sorunu ortadan kaldıracak. 
 
Yeni yama, Taarruz Tüfeği “TKB-408” simgesinin Envanter kısmında ortalanmaması sorununu düzeltecek. Bunun yanı sıra tüm düşmanları ortadan kaldırdığınızda görevin bir sonraki aşamasına geçerken meydana gelen hatayı ortadan kaldıracak. Ek olarak Uzmanlık Menüsünde bir beceri veya silahı yükseltirken, yükseltme animasyonunun görüntülenmemesi sorununu çözecek.
 
Tüm yama notlarına ulaşmak için buraya tıklayın. 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming Tom Clancy’s The Division Tom Clancy’s The Division 2 Ubisoft Massive Entertainment
Asya için PlayStation Plus Kütüphanesinde Yer Alacak Oyunlar Açıklandı Take-Two'nun Zynga'yı Satın Alım Süreci Tamamlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Tom Clancy’s The Division 2
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız