Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ruiner Switch'e Geliyor

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Reikon Games, cyberpunk temalı üstten görünümlü aksiyon shooter oyunu Ruiner'ın Switch'e geleceğini duyurdu.

Net çıkış tarihi verilmedi. Yakında geleceği belirtildi.
 
Ruiner ilk olarak 26 Eylül 2017'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıktı. PC'de resmi Türkçe arayüz ve altyazı desteği mevcut.
 
Oyunun tanıtım yazısı ve fragmanı:
 

RUINER 2091’de siber metropol Rengkok’ta geçen oldukça hareketli bir aksiyon oyunudur. Tepesi atmış bir sosyopat, kaçırılan kardeşini kurtarabilmek ve neler döndüğünü anlayabilmek için çürümüş sisteme karşı gizemli hacker dostunun yardımıyla baş kaldırır. Olağanüstü reflekslerinizi, geliştirilmiş cihazlar ve düşmanlarınızdan düşen silahlarla kombine ederek dev şirketleri yıkın!
 
Gelişmiş ve Ölümcül Savaşlar: RUINER vahşi düşmanların üstesinden gelebilmek için baskıcı, kaba kuvvet ve zarif saldırıların dengelenmesini gerektiren yıldırım hızında dövüş sahneleri sunar. Kalabalığın içine fütursuzca dalın ya da zamanı yavaşlatarak saldıracağınız noktaları önceden teker teker seçerek savaş alanına vahşet fırtınası salın.
 
Cyberpunk’tan İlhamlanan Silahlar: Karşınıza çıkan düşmanlara karşı yüksek teknoloji ateşli silahlar ve yakın dövüş teçhizatları ile kendinizi donatın. Enerji kalkanı kuşanın, hızla ileri atılmanızı sağlayacak teknolojiler takın ve sersemletici silahınızı çekin ya da düşmanlarınızı sizin tarafınıza çekecek “hack” cihazları kullanın.
 
Aksiyon ve Akıcı Hikâye Bir Arada: Şiddetli meydan okuyuş artık son bulmalı! Siz bu anlamsız dünyada gizemli hacker dostunuzun yardımıyla ilerlerken birine güvenmek Rengkok’ta gittikçe değerini kaybeden bir değer oluyor.

Olağandışı Müzikler: Khoven, DJ Alina ve ünlü anime bestecisi Susumu Hirasawa’nın (Paprika, Millennium Actress) çarpıcı ritimleri eşliğinde savaşın ve Rengkok’u keşfedin!
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Ruiner Devolver Digital Reikon Games cyberpunk üstten görünümlü aksiyon shooter
Pokémon Home İlk Haftasında Mobilde 1.3 Milyon İndirildi Elektronik Sporun Homofobi Yüzü

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ruiner ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız