Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

EA, BioWare'in Geleceği için Çok Umutlu

 
En son Mass Effect: Andromeda ile Anthem'i piyasaya sunan ve genel müdürü Casey Hudson ile Dragon Age baş yapımcısı Mark Darrah stüdyodan ayrılan BioWare bir süredir düşüşte.

Electronic Arts CEO'su Andrew Wilson, BioWare'in geçmişte bazı sıkıntılar yaşadığını kabul etti fakat yeni liderlik ekibi ile birlikte yeni bir yöne ilerleyen stüdyonun gelecek oyunlarına çok güvendiklerini belirtti.
 
"BioWare inanılmaz işler yapan inanılmaz insanlarla dolu inanılmaz bir stüdyo. Son birkaç yılda sunduklarında bazı sapmalar meydana geldi fakat bu durum stüdyonun inovasyonu ve yaratıcılığı daha da zorlamasına neden oldu ve stüdyonun gelecek yol haritasına çok ama çok güveniyoruz."
 
"Stüdyodan ayrılan Casey ve Mark ile ilgili olarak, ikisi de çok iyi arkadaşım ve ikisine de çok büyük saygı duyuyorum. Zaman zaman bu tür ayrılışlar olması yaratıcı organizasyonların doğasında var. Stüdyoda şu anda sürmekte olan liderlik ve daha fazla yenilik ve yaratıcılık sunmak adına her gün işe gelen baş çalışanlar konusunda çok çok çok iyi hissediyoruz."
 
BioWare şu anda yeni Mass Effect ve Dragon Age oyunu üzerinde çalışıyor. Bu oyunlardan önce ilk üç Mass Effect oyununun yenilenmiş versiyonlarını içerecek Mass Effect Legendary Edition yolda.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Twinfinite Anthem Bioware Electronic Arts
PS5 2020'de 4.5 Milyon Sattı, PS4 Satışları 115 Milyonu Aştı Call of Duty: Warzone 60 Bin Hileciyi Daha Banladı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

runge kutta

3.2.2021 20:46:54

0
Neverwinter Nights, Baldur's Gate, KOTOR, Jade Empire, Dragon Age, Mass Effect gibi tarihin en iyi RPG oyunlarını yaptılar. BioWare'ı çok severim ama bu oyunları geliştiren ekiplerin çoğu BioWare'da çalışmıyor artık. Yine de Dragon Age 4 ve yeni Mass Effect'i bekliyorum.

wassuplaying

3.2.2021 18:26:48

0
O eski efsane oyunları geliştiren ekip hala duruyor mu ki? Hiç sanmıyorum. Sadece ismi kaldı stüdyonun bence.

Antikaruh

3.2.2021 17:00:55

+1
Baldurs Gate'i , Mass Effect'i, KOTOR'u, NVN'yi, Dragon Age'i yapan adamlar uleyn bunlar ... Ne hale getirdiler adamları kepaze ettiler. Adamlar istedikleri oyun motorunu kullanamadılar, adamların stüdyoları 3'e 5'e bölündü, yönetim kadroları sürekli değiştirildi, bütçe ayırılmadı, daha küçük stajyer denebilecek alt stüdyolarına firmanın en önemli IP'leri verilip rezil edildi. Bu adamların EA'den ayrılıp, Bungie gibi güzel bir girişim ile bağımsızlıklarını ilan etmeleri, yada Microsoft - Sony çatısı altına girmelere herkesin yararına olacaktır. Sadece umuyorum tabi ki...

BSC Misafiri

3.2.2021 11:58:29

+1
EA çatısı altına girdiği gün biz o umudu kaybettik zaten. Kanıt için ME3 çıkış hali, sonu ve çıkmadan önce aldığı anormal şişirilmiş puanlamalara göz atabilirsiniz :) Andromeda ile de bana göre tüy dikmişlerdir.

deadlight54

3.2.2021 11:26:50

0
Önceden stüdyoların sinekten yağını çıkaran, sonra bir hatasında gözünün yaşına bakmayıp stüdyo mezarlığına bir yenisini ekleyen EA’den ilginç açıklamalar. Bu adamların kafasına saksı filan düşmüş olmalı. Şimdiye kadar BioWare’ın kapanmış olması gerekirdi.

BSC Misafiri

3.2.2021 10:13:02

+3
şu mass effect remaster lara türkçe dil desyeği getirseler ne güzel olur. başlamayı düşündüğüm ama grafikleri eski diye burun kıvırdığım bir seriydi. yap bir güzellik be ea
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Anthem
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız