Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

BioWare, Anthem 2.0 Güncellemesinden Yeni Detaylar Paylaştı

Bioware, bu yılın başlarından beri Anthem'i baştan aşağı yenileyecek büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Az sayıda kişinin projeye katkıda bulunması sebebiyle de süreç epey bir yavaş ilerliyor. Loot sistemindeki değişiklikler Temmuz ayında detaylandırılmıştı ve üç ay sonra Bioware güncellemeden yeni bilgiler paylaştı.
 
Stüdyo yönetmeni Christian Dailey, Javelin yapılarının yeteri kadar tatmin edici olmadığı yönündeki geri bildirimleri dikkate aldıklarını ve bu konuda değişiklikler yaptıklarını belirtti.
 
Silahlar birincil ve ikincil olmak üzere yeniden nitelendirildi. Oyunun mevcut Component sisteminin yerini yeni Mod ve Artifact slotları aldı. Yetenekler üzerinde daha kolay ince ayar ve özelleştirme yapılabilmesi sağlandı.
 
 
Her bir Javelin mech kostümü yetenek ağaçları aracılığıyla seviye atlatılabilir ve bu da ek yetenekler ve pasif güçlendirmeler sağlar. Ayrıca her bir sınıfın benzersiz ve güçlü Artifact'lere erişimi var. Artifact'ler, istatistik değiştiricilerden başka bir şey olmadığı düşünülen Component sisteminin yerini alan yeni bir sistem ve Javelin ve Freelancer'ları birbirinden ayıran süper güçlü teknoloji parçaları. Her Javelin türünün kendi sınıfına göre farklı Artifact'i olacak. Örneğin, Ranger'ın roketatarı Skyfell Launcher'a yükseltilebilecek. 
 
Kullanıcı arayüzü de daha sade olacak bir şekilde yenilendi ve biraz Destiny'i andırıyor. 
 
 
Daha fazla bilgiyi blog.bioware.com adresinde bulabilirsiniz.
 
Güncellemenin ne zaman yayınlanacağını henüz belli değil.

Bu haberin bağlantısı
URL
Anthem Bioware Electronic Arts
G2 Esports, NiKo Transferini Duyurdu! Demon's Souls Remake – Oynanış Fragmanı #2
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

29.10.2020 21:31:03

0
Warframe'deki sisteme benzemiş mod sistemi direk var arcane'leri de artifact yapmışlar .d

Ryan Oreily

29.10.2020 19:18:22

0
F2p olmadan oyuncu çekmeleri artık imkansız. Ve bence yakındır.

overactive

29.10.2020 18:55:54

+1
o zaman biraz daha bekleyelim, 2.0 çıkınca oynarız.

CaptainReinhard

29.10.2020 18:27:45

0
Çok büyük potansiyeli olan oyun gene harcandı çok yazık oldu. BioWare sen Mass Effect ile uğraş Allah aşkına yap şöyle muhteşem grafikli remake yeterli

BSC Misafiri

29.10.2020 17:32:21

0
Destiny 2 gibi olmuş aynı. Bunu kötü anlamda söylemiyorum, Anthem inanılmaz kötü bir oyundu 1 sene önce oynadığımda şimdi en azından bir nebze derinlik katmışlar gibi görünüyor.

BSC Misafiri

29.10.2020 17:23:31

+2
Yazık oldu bu oyuna ya ne potansiyeller vardı oyunda keşke ilk başta şöyle hatalar yapmasalardı ve şuanda yapmaya çalıştıkları sistemi de ilk çıktığında getirselerdi tabii hataları ve yükleme süreleri düzletilip getirselerdi belki bambaşka şekillerde görücektik oyunu
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Anthem
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız