Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Age of Empires II ve III Definitive Edition için Yeni İçerikler Yolda

 
Yayıncı Microsoft ve geliştirici Forgotten Empires, Age of Empires II: Definitive Edition ile Age of Empires III: Definitive Edition için yeni içeriklerin yolda olduğunu duyurdu.

Yeni genişlemeler, yeni uygarlıklar ve daha fazlası geliyor.
 
Age of Empires II: Definitive Edition'ın ikinci genişlemesi Dawn of the Dukes bu yaz çıkış yapacak ve Doğu Avrupa'da yeni hikayeler sunacak. Bu yılın sonlarında Age of Empires III: Definitive Edition'a co-op modu da eklenecek. Co-op modu özenle seçilmiş bazı hikaye görevlerini ve tarihi savaşları arkadaşlarınızla birlikte oynama olanağı tanıyacak.
 
Age of Empires III: Definitive Edition'ın ilk büyük güncellemesi Amerika Birleşik Devletleri uygarlığı 13 Nisan'da yayınlanacak. Yeni bir kaşif, yeni bir başkent, dokuz yeni birlik, tarih ilerletme mekaniği ve daha fazlasını sunacak. 50 eyalet tamamlama mücadelesini bitirenlere Birleşik Devletler uygarlığı sınırlı süreliğine ücretsiz olacak. Ya da direkt olarak Steam veya Windows Store'dan satın alınabilir. Age of Empires III: Definitive Edition için bu yılın sonlarında Afrika uygarlıklarını ele alacak bir güncelleme planlanıyor. Yeni genişleme üzerinde de çalışılıyor.
 
Age of Empires II: Definitive Edition ile Age of Empires III: Definitive Edition PC (Xbox Game Pass, Windows Store ve Steam) üzerinde ulaşılabilir durumda.

Yeni içeriklerin tanıtıldığı videoya aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Age of Empires III: Definitive Edition Microsoft Steam Microsoft Store
Age of Empires IV Bu Sonbaharda Türkçe Dil Desteğiyle PC için Çıkacak Age of Empires Geliştiricileri Age of Mythology'yi Unutmadıklarını Söylüyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

10.4.2021 22:21:14

+3
Aoe3'ü hala oynuyorum taş gibi oyun. ABD 'yi zaten oynayabiliyorduk aslında biraz araştırmayla öğrenebilirsiniz. Ama hiç güçlü olmadığı için kimse denemiyordu. Şimdi resmi şekilde ve bazı değişikliklerle tadından yenmez.

Funder

10.4.2021 21:43:35

+1
Ms'un oyunlara bakış açısını bu yüzden beğeniyorum hep uzun ömürlü ve içerik desteği kesilmiyor. Bu kadar eski oyuna bile efsane içerik duyurmuşlar, Halo Infinite'a 10 yıl boyunca güncelleme gelecek kim bilir neler görücez.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Age of Empires III: Definitive Edition
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız