Guild Wars 2'yi FPS Bakış Açısıyla Oynamak İster misiniz? Dota 2'nin Kurulu Olduğu Steam Hesabı Sayısı 42 Milyonun Üstünde

Final Fantasy XIV'ün 4 Milyon Kayıtlı Oyuncusu Bulunuyor

27.02.2015 13:50 - Samet Konuksal


    Final Fantasy serisinin MMO-RPG oyunu Final Fantasy XIV'ün kayıtlı oyuncu sayısındaki son durum, 4 milyon olarak açıklandı. Belirtilenlere göre Square Enix'in elde ettiği bu verinin içerisinde, oyunu ücretsiz deneme aşamasında test etmek için açılan üyelikler yer almıyor.
 
    Square Enix, ortaya çıkan bu haberi ücretsiz bir etkinlikle beraber kutluyor. Bugünden itibaren 9 Mart'a kadar sürecek olan etkinlikte oyunun kapıları, eskiden açılmış fakat aylık ödemesi yapılmamış Final Fantasy XIV üyeliklerine yeniden açılıyor. Eğer oyundaki değişiklikleri merak ediyorsanız tam sırası.
 

Tweet
Final Fantasy XIV FF 14 Square Enix PC PS3 PS4 MMORPG
Guild Wars 2'yi FPS Bakış Açısıyla Oynamak İster misiniz? Paylaş Dota 2'nin Kurulu Olduğu Steam Hesabı Sayısı 42 Milyonun Üstünde
YORUMLAR 1
simbolmina - 1.3.2015 03:55:00 0
2.51 patch ile eğlencete yönelik casino ve chocobo yarışları eklendi. Tabii hikaye uzadı,dungeon iten vs de eklenmiş olmalı. Bu aralar iyi bir MMO arayanlar denemekten cekinmesin. 300+ saat sıkmadan rahat oynarsiniz. Tek sorun türk guildi yok.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)