Final Fantasy 14, Steam'de Eşzamanlı Oyuncu Rekorunu Kırdı HABER 05 Temmuz - Umut Tandoğan Final Fantasy 14 , SteamDB'ye göre son 24 saatte 47.542 eşzamanlı oyuncu sayısına ulaştı.
Final Fantasy XIV: Endwalker Genişlemesi 23 Kasım'da Çıkacak HABER 15 Mayıs - Gazali Çetinkaya Final Fantasy XIV Final Fantasy XIV Dijital Fan Festivali 2021, Endwalker genişlemesinden yeni detaylar paylaştı.
Final Fantasy XIV için En Az Beş Yıl Daha İçerik Desteği Planlanıyor HABER 17 Şubat - Gazali Çetinkaya Square Enix, MMORPG oyunu Final Fantasy XIV'ü uzun bir süre daha destekleyecek gibi görünüyor.
Final Fantasy XIV Online Başlangıç Sürümü PS4'te 26 Mayıs'a Kadar Ücretsiz HABER 22 Mayıs - Gazali Çetinkaya Final Fantasy XIV: A Realm Reborn ve 30 günlük deneme içeriyor.
Final Fantasy 14'te Cadılar Bayramı Etkinlikleri HABER 20 Ekim - Gökhan Yılmaz Ücretsiz kostümlerin peşinden koşabileceğiniz etkinliklere katılabiliyorsunuz.
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn'un 3.1 Güncellemesi Yayında HABER 10 Kasım - Tunahan Başol Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, 24 saatlik bakımdan sonra kapılarını bir güncelleme ile açacak.
Final Fantasy XIV'ün Mac Sürümü Satıştan Çekildi HABER 06 Temmuz - Ömür Gencer Teknik hatalarla dolu olan Final Fantasy XIV'ün Mac sürümü daha iyi bir hale gelene kadar satıştan çekildi.
Final Fantasy XIV'ün 4 Milyon Kayıtlı Oyuncusu Bulunuyor HABER 27 Şubat - Samet Konuksal Square Enix bu haberi ücretsiz bir etkinlikle kutluyor.
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn'un Oyuncu Sayısı Açıklandı HABER 11 Aralık - Tunahan Başol 2 milyonun üzerinde oyuncu Final Fantasy XIV oynuyor.
Final Fantasy XIV'ün Deneme Süreci 11 Aralık'ta Başlayacak HABER 01 Aralık - Ömür Gencer 11 Aralık'tan başlamak üzere PlayStation Plus üyeleri Final Fantasy XIV: A Realm Reborn'u iki haftalığına deneyebilir.