Team Fortress 2 için Yeni Güncelleme Yayınlandı League of Legends 2022 Yaz Mevsimi 4. Hafta 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı!

World of Warcraft'ın Dragonflight Genişlemesi Bu Yıl Yayınlanacak

22.06.2022 13:55 - Mehmet Tandoğan

 
 
Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve 2004'te piyasaya sürülen devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma World of Warcraft'ın yeni genişletmesi Dragonflight bu yıl içerisinde oyunculara sunulacak.
 
Nisan ayında Wrath of the Lich King Classic ile beraber duyurulan Dragonflight genişletmesi ile oyuncular yeni sınıf Dracthyr Evokers'ı keşfedecek. Bunun yanı sıra yeni DLC dört yeni bölgeyi oyuna dahil edecek.
 
Yönetici yapımcı Holly Longdale genişletme paketi hakkında şunları söyledi: “Bir sonraki genişleme paketimizi bu yıl içinde oyunculara sunacağımızı paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Dragonflight, Azeroth'a bir dönüş ve World of Warcraft'a gelen yeni özgürlük ve keşif. 
 
Öte yandan World of Warcraft, 2004 yılından bu yana yaklaşık iki yılda bir yeni bir genişletme paketi aldı. En son Kasım 2020'de Shadowlands adında yeni bir genişletme içeriği oyuna dahil oldu.

Kaynak Videogameschronicle
Tweet
World of Warcraft Blizzard wow mmorpg
Team Fortress 2 için Yeni Güncelleme Yayınlandı Paylaş League of Legends 2022 Yaz Mevsimi 4. Hafta 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı!
YORUMLAR 2
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
BSC Misafiri - 22.6.2022 18:25:57 0
Buna cebimden vermeyeğim parayla oyunu aldım üstüne D4ü alacağım bedavaya. Yıl olmus 2022 siz hala blize cebinizden para mı veriyorsunuz?
aschil - 22.6.2022 14:39:01 0
Buna vereceğim paraya 3 yıllık gamepass aldım. Temiz.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
World of Warcraft
+ TAKİBE
AL
20 kişi bu oyunu takip ediyor.