Dota 2 The International Turnuvası COVID-19 Sebebiyle İptal Edildi Red Bull Solo Q Türkiye’nin En İyi Düellocusunu Belirlemek İçin Geri Döndü!

OPPO, Riot Games İle Ortaklığını Duyurdu

10.10.2021 19:50 - Hamit Can Sayılgan

 
     Riot Games ile olan League of Legends Dünya Şampiyonası 2021 sponsorluk anlaşması OPPO'nun küresel e-spor oyuncuları arasında marka bilinirliğinin artmasına yardımcı olacak.
 
     Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO bugün, League of Legends Dünya Şampiyonası 2021'e sponsor olmak üzere Riot Games ile ortaklığa gittiğini duyurdu. Bu ortaklık, OPPO'nun küresel e- spor oyuncuları arasındaki marka bilinirliğini daha da artırmasına yardımcı olacak. OPPO bu yıl en değerli oyuncu ödüllerini, finallerde üstün bir performansla savaş alanlarına hakim olan profesyonel oyunculara verecek. OPPO ayrıca profesyonel oyuncular ve takımlarla yapılan röportajların yanı sıra oyundaki en önemli anları da izleyicilere sunacak. Böylece izleyiciler, profesyonel oyuncular ve son oynanacak oyunun ilerleyişi hakkında bilgi sahibi olabilecek.
 
     OPPO, küresel e-spor topluluğuyla daha fazla etkileşim kurmayı amaçlıyor. Ayrıca finallerdeki profesyonel oyuncuların ruhunun, izleyicileri en çılgın hayallerini gerçekleştirmeleri için motive edeceğine inanıyor. Bu yılki finaller, imkansızı başarma ve yeni olasılıklar yaratma cesaretini temsil eden 'Make/Break' temasıyla gerçekleşecek. League of Legends Dünya Şampiyonası 2021, 11 ülke ve bölgeden seçkin ekipleri şimdiye kadarki en yüksek bahisli turnuvaya davet edecek. Turnuvalar 5 Ekim'de başlayacak ve 6 Kasım'da Engjavegur 8, 104 Reykjavik, İzlanda'da yapılacak finalle sona erecek.
 

Tweet
league of legends riot games pc rts mmo
Dota 2 The International Turnuvası COVID-19 Sebebiyle İptal Edildi Paylaş Red Bull Solo Q Türkiye’nin En İyi Düellocusunu Belirlemek İçin Geri Döndü!
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.