OPPO, Riot Games İle Ortaklığını Duyurdu Path of Exile'in Ücretsiz Genişlemesi Scourge PC'de Yayınlandı

Red Bull Solo Q Türkiye’nin En İyi Düellocusunu Belirlemek İçin Geri Döndü!

17.10.2021 13:12 - Hamit Can Sayılgan

 
     Türkiye’nin en iyi düellocularının mücadele verdiği ‘1v1’ League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q, 2021 yılının en iyi oyuncusunu bulmak ve oyunun dengesini değiştiren anın heyecanını yaşatmak için geri döndü.
 
     Oyuncuların vazgeçemediği League Of Legends’da üst koridorun şampiyonunu belirleyecek olan Red Bull Solo Q turnuvası, 1 Ekim’de kayıtların açılması ile start aldı. 17 Ekim - 7 Kasım tarihleri arasında 7 çevrim içi eleme ve 6 Kasım’da İstanbul ile Ankara olmak üzere 2 de çevrim dışı şehir elemesinde rakiplerini alt eden 16 oyuncu, Play-Off turuna katılma hakkı kazanacak. Play-Off turunu da başarılı bir şekilde geçen 8 düellocu, 12 Kasım’da İstanbul’da gerçekleştirilecek dev Türkiye Finali’nde 2021 yılının şampiyonu olmak için mücadele verecek.
 
     Red Bull Solo Q Dünya Finali ise 2 - 4 Aralık tarihleri arasında Almanya'nın Münih şehrinde düzenlenecek. En iyi Solo Q oyuncusunun belirleneceği finallere Türkiye şampiyonu direkt olarak katılacak. ‘1v1’ League Of Legends efsanesi olmak isteyen oyuncular, Yapı Kredi Play, TurkNet ve AGON by AOC partnerliğinde gerçekleştirilen Red Bull Solo Q’ya katılmak için http://redbull.com/soloq adresinden başvuru yapabilir.
 

Tweet
league of legends riot games pc rts mmo
OPPO, Riot Games İle Ortaklığını Duyurdu Paylaş Path of Exile'in Ücretsiz Genişlemesi Scourge PC'de Yayınlandı
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)