Avrupa’daki ZULA Severler “Zula Europe Masters” Turnuvası’nda Buluşacak OPPO, Riot Games İle Ortaklığını Duyurdu

Dota 2 The International Turnuvası COVID-19 Sebebiyle İptal Edildi

06.10.2021 22:38 - Hamit Can Sayılgan

 
     Bu yılki Dota 2 The International turnuvasının canlı etkinliği, COVID-19 sebebiyle iptal edildi. Satın alınan biletlerin ücretleri iade edilecek ve etkinlik çevrimiçi olarak yapılacak.
 
     Valve, Romanya'da artan COVID-19 vakaları nedeniyle Dota 2'nin The International 2021 turnuvasının yüz yüze etkinliğini iptal etme kararı aldı. Valve yüz yüze bir etkinliğin yerine dijital bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

    Valve paylaştığı bir blog yazısında, etkinliğe şahsen katılmak için bilet alan izleyicilerin paralarının iade edileceğini açıkladı.

     "Romanya'daki COVID-19 vakalarının artışlarını ve bu artış kaynaklı Bükreş'teki yeni yerel kısıtlamaları dikkatli bir şekilde takip ettik. Etkinliğe katılacak oyuncularımızın, spikerlerin ve diğer prodüksiyon çalışanlarının güvenliğini tehlikeye atmamak için bütün The International 2021 biletlerini iade etmeye karar verdik.

     Hiçbir şey bizi, hayranların bu etkinliğe katılmaları kadar mutlu edemezdi ama ne yazık ki bunu seyircilerin ve katılımcıların sağlığından feragat etmeden gerçekleştirebilmemiz mümkün değil. Satın alınmış biletlerin tam iadesi otomatik olarak yapılacaktır.

     The International planlandığı gibi 7 Ekim'de başlayacak ve hepinizi dünyadaki en iyi Dota takımlarının mücadele edeceği bu arenada görmeyi ve bu tecrübeyi dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranla çevrimiçi olarak paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz."

     Her şeyin hala "planlandığı gibi" gittiğini varsayarsak, The International 10 - Dota 2 Şampiyonası Grup Aşaması 7-10 Ekim'de başlayacak ve Ana Aşama ise 12 Ekim'de başlayacak. 17 Ekim'de ise en iyi iki Dota 2 takımı, Aegis ve 40.018.195 dolar ödül havuzundaki payları için karşı karşıya gelecek.

Tweet
dota dota 2 valve icefrog rts rpg pc Defence of the Ancients 2 oynaması ücretsiz free to play f2p ücretsiz oyun
Avrupa’daki ZULA Severler “Zula Europe Masters” Turnuvası’nda Buluşacak Paylaş OPPO, Riot Games İle Ortaklığını Duyurdu
YORUMLAR 1
ullu - 7.10.2021 05:10:07 0
tamamda turnuva iptal değil. seyirciler iptal ki dotanın önemli bir kısmı. o dolu arena ruhunu temsil ediyor
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Dota 2
+ TAKİBE
AL
57 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA