Tekken 7 Satışları 10 Milyonu Geçti HABER 12 Aralık - Umut Tandoğan Seri yönetmeni Katsuhiro Harada, Tekken 7'nin toplam satışlarının 10 milyon kopyayı geçtiğini açıkladı.
Tekken 8 PS5, Xbox Series ve PC için Duyuruldu HABER 14 Eylül - Mehmet Tandoğan Bandai Namco, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için Tekken 8'i duyurdu.
Tekken 7 için 17 Ağustos'ta Dengeleme Güncellemesi Geliyor HABER 08 Ağustos - Mehmet Tandoğan Bandai Namco, 17 Ağustos'ta Tekken 7 için ücretsiz bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu.
Tekken 7 Satışları Dokuz Milyona Ulaştı HABER 01 Haziran - Mehmet Tandoğan Tekken serisinin yönetmeni Katsuhiro Harada, Tekken 7 için güncel satış rakamını açıkladı.
Tekken 7 Satışları 7 Milyonu Aştı HABER 24 Mart - Gazali Çetinkaya Oyunun yeni indirilebilir içerik karakteri Lidia Sobieska dün dövüşe katıldı.
Tekken 7 DLC Karakteri Lidia Sobieska 23 Mart'ta Dövüşe Katılıyor HABER 22 Mart - Gazali Çetinkaya Island Paradise dövüş sahnesiyle birlikte.
Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu 10 Kasım'da Dövüşe Katılıyor HABER 07 Kasım - Gazali Çetinkaya Aynı tarihte ücretsiz güncelleme de yayınlanacak.
Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu Duyuruldu HABER 27 Eylül - Gazali Çetinkaya Bu sonbaharda Vermillion Gates dövüş alanı ile birlikte çıkacak.
Tekken 7 Sezon 4 Duyuruldu HABER 01 Ağustos - Gazali Çetinkaya Bu sonbaharda çıkacak. Hangi karakterleri içereceği açıklanmadı.
BSC KÜNYESİ
Tekken 7
+ TAKİBE
AL
15 kişi bu oyunu takip ediyor.