Güncelleme: Tekken 7 Test Aşamasına Geçiyor HABER 15 Eylül - Tayfun Kumaş Oyun, 3-5 Ekim arasında test edilecek.
Tekken 7 Hakkında Yeni Bilgiler Pazar Günü Gelecek HABER 10 Eylül - Ömür Gencer Serinin yapımcısı Harada, Namco Sugamo Cup etkinliğinde yeni Tekken oyunu hakkında bilgilerin paylaşılacağını duyurdu.
Harada, Arap Tekken 7 Dövüşçüsü için Gelen Tepkilere Oldukça Şaşırmış HABER 10 Ağustos - Ömür Gencer Dün oyuncularla paylaşılan ilk yeni Tekken karakterine gelen yorumlar Harada'yı şaşırtmış.
Tekken 7'nin İlk Yeni Karakteri Belli Oldu HABER 09 Ağustos - Tayfun Kumaş Tekken 7'nin ilk yeni karakteri Arap kökenli bir dövüşçü olacak gibi görünüyor.
Tekken 7 için Yeni Bir Video Yayınlandı HABER 26 Temmuz - Ömür Gencer Tekken 7 için yayınlanan bu videoda yine Heihachi üzerine yoğunlaşılıyor.
Amazon İngiltere Tekken 7'yi PC için Listeledi HABER 22 Temmuz - Ömür Gencer Amazon İngiltere'nin yaptığı listeleme Tekken 7 için büyük bir söylenti başlattı.
Tekken 7'nin İlk Videosu Yayınlandı HABER 14 Temmuz - Alkan Adakaner Oyunun hikayesine yönelik bir video yayınlandı.
Tekken 7 Duyuruldu + Unreal Engine 4 Kullanıyor HABER 13 Temmuz - Alkan Adakaner Tekken serisinin yeni oyunu, yeni nesil grafiklerle oyuncuların karşısına çıkacak.
BSC KÜNYESİ
Tekken 7
+ TAKİBE
AL
15 kişi bu oyunu takip ediyor.