League of Legends, Dünyada En Çok Oynanan PC Oyunu HABER 11 Temmuz - Samet Konuksal Forbes'in yaptığı araştırma, dünyada en çok oynanan PC oyununu ortaya serdi.
League of Legends'den Türkçe Tanıtım Videosu HABER 06 Temmuz - Samet Konuksal Oyunun Türkçe seslendirmelerinden ilk parçalara tanıklık etmeye ne dersiniz?
League of Legends'ın Türkiye Özel Sayfaları Açıldı HABER 02 Temmuz - Samet Konuksal Riot Games Türkiye'den ve League of Legends'den gelecek haberleri takip etmek için yeni kaynaklar.
League of Legends'a Pulsefire Ezreal Geldi HABER 01 Temmuz - Samet Konuksal League of Legends karakterlerinden Ezreal'e Sci-Fi temalı bir kostüm geldi. Bu kostümün diğerlerinden ayıran özellikleri de var.
League of Legends'de Oyun İçi İndirimler HABER 29 Haziran - Samet Konuksal League of Legends'in karakter ve kostümlerine indirimler yayınlanmaya devam ediyor.
League of Legends Hacklendi! HABER 09 Haziran - Samet Konuksal Hackerların bilgilere eriştiği fakat açığın çok kısa bir süre içerisinde kapattıldığı belirtildi.
League of Legends Türkçe Oluyor! HABER 07 Haziran - Samet Konuksal League of Legends'den Türkçeleştirme bilgisi Riot Games Türkiye topluluk yöneticisi Erdinç İyikul'dan geldi.
Riot Games ile Profesyonellerin LoL Maçı Yarın HABER 31 Mayıs - Samet Konuksal League of Legends'in profesyonelleriyle birlikte Riot Games, Las Vegas'ta toplanıyor.
League of Legends Kore'de Aşırı Büyük İlgi Görüyor HABER 21 Mayıs - Samet Konuksal Elektronik Spor dalında StarCraft memleketinde StarCraft'a büyük rakip çıktı.
League of Legends Oyuncularından 480 Bin Dolar HABER 20 Mayıs - Samet Konuksal League of Legends oyuncuları, 480 bin dolarlık bağışta bulundu.
League of Legends'den Oyuncu İstatistikleri HABER 07 Mayıs - Samet Konuksal Ninsha isimli bir oyuncunun anketi, saatler içerisinde 18.395 kişiyi buldu. Sonuçlar mı, içeride!
BSC KÜNYESİ
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA