World of Tanks Steam'de Yayınlandı HABER 30 Nisan - Gazali Çetinkaya Mevcut World of Tanks hesabınızı, Steam'de kullanamıyorsunuz.
World of Tanks'in Evriminin Son Noktası ‘Modern Armor’ Xbox ve Playstation'da Sahneye Çıkıyor HABER 27 Nisan - Gazali Çetinkaya World of Tanks Modern Armor ile Modern Tanklara, Soğuk Savaş Kipine, Yeni Haritalara ve Daha Fazlasına Uzanacaksınız
World of Tanks Steam'e Geliyor HABER 05 Şubat - Gazali Çetinkaya Oynaması ücretsiz çok oyunculu tank savaşı oyunu yakında Steam'de.
World of Tanks'e Işın İzleme (Ray Tracing) Geliyor HABER 15 Ekim - Özgür Eroğlu Oyun dünyasının şu sıralar oldukça fazla duymaya başladığı ışın izleme (ray tracing) teknolojisi, çok oyunculu oyun olan World of Tanks'e geliyor.
World of Tanks Futbol Kipi, Dünya Kupasına Bir Futbol Efsanesiyle Merhaba Dedi HABER 18 Haziran - Gazali Çetinkaya Sevilen tank oyununun bu özel kipinde efsane kaleci Gianluigi Buffon, heyecan dolu yorumlarıyla size eşlik ediyor
World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi HABER 21 Mart - Gazali Çetinkaya World of Tanks 1.0 güncellemesi, oyundaki ses ve grafikleri tamamen değiştiriyor.
Bilgisayarınız World of Tanks’in Yeni Sürümü için Hazır mı? HABER 01 Mart - Gazali Çetinkaya Wargaming, enCore adlı demo ile tüm oyunculara World of Tanks’in PC sürümünde yakında kullanılmaya başlayacak yeni grafik motoru Core’u deneme şansı veriyor.
World of Tanks 1.0 Güncellemesi Gümbür Gümbür Geliyor HABER 26 Aralık - Tunahan Safdır Güncelleme ile oyuna gelecek özellikler netleşti.
World of Tanks Xbox One X'in Gücünü Er Meydanına Taşıyor HABER 10 Kasım - Gökhan Yılmaz Devasa çok oyunculu tank savaşları şimdi full 4K çözünürlükte ve HDR desteğiyle.
İsveç Tankları Namlularını World of Tanks Konsol Sürümlerine Dikti HABER 06 Kasım - Gökhan Yılmaz Yeni tank ailesi yepyeni teknoloji ağacı ve premium tank Primo Victoria ile birlikte geliyor
World of Tanks Konsol Sürümlerine Yeni Savaş Hikayesi Geldi HABER 18 Ekim - Gökhan Yılmaz Kennedy'nin Savaşı başlıklı yeni hikayede konsol oyuncuları nükleer savaşın eşiğinde karşı karşıya geliyorlar.
BSC KÜNYESİ
World of Tanks ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
14 kişi bu oyunu takip ediyor.