World of Tanks: Xbox 360 Edition'ın Kutulu Sürümü, Çıkış Tarihine Kavuştu HABER 03 Temmuz - Tunahan Başol World of Tanks: Xbox 360 Edition Combat Ready Starter Pack, oyunculara hem ek içerikler sunuyor hem de sizleri oyunu indirme derdinden kurtarıyor.
Wargaming Oyunlarına Oculus Rift Gelebilir HABER 13 Nisan - Ömür Gencer Şirketin Genel Müdürünün yaptığı bir açıklamaya göre Oculus Rift'i Wargaming oyunlarında görebiliriz.
Wargaming, eSpor Müsabakalarına 2014'te 10 Milyon Dolar Harcayacak HABER 05 Nisan - Samet Konuksal World of Tanks'ın yapımcısı işi büyütecek.
Wargaming Bu Hafta Sonu World of Tanks: Xbox 360 Edition'ı Tüm Oyunculara Sunuyor HABER 27 Mart - Samet Konuksal Eğer Gold hesabınız yoksa bile oyunu oynayabileceksiniz.
World of Tanks Xbox 360 İçin Resmi Olarak Açıldı HABER 12 Şubat - Samet Basri Taşlı Resmi olarak oyuncuların beğenisine sunulan World of Tank 360, Kurucular Paketi teklifleri ile birlikte geliyor.
World of Tanks'a Yeni Mod ve Haritalar HABER 11 Şubat - Samet Konuksal World of Tanks'ın 8.11 güncellemesi yayınlandı.
World of Tanks'ın X360'a Çıkış Tarihi Belli Oldu HABER 04 Şubat - Samet Konuksal World of Tanks, bu ay içerisinde Xbox 360'a geliyor.
World of Tanks: Xbox 360 Resmi Olarak Açılıyor HABER 01 Şubat - Samet Basri Taşlı Betası sona eren oyun, resmi olarak 12 Şubat'ta geliyor. Yanında bir çok hediye de beta kullanıcılarının olacak.
World of Tanks Açık Betası Bitiyor HABER 27 Ocak - Samet Basri Taşlı Sunucular 29 Ocak'ta kapanacak. Betaya katılanlara ufak bir hediye olacak.
World of tanks'a yeni Oyun Modu Geliyor HABER 23 Ocak - Ersin Kılıç World of Tanks 8.11 güncellemesinin detayları açıklandı.
World of Tanks Rusya'da Aynı Anda 1.1 Milyon Kişi HABER 22 Ocak - Alkan Adakaner Oyun bir rekora daha imza attı.