Wargaming Londra’ya Damgasını Vurdu HABER 23 Eylül - Gazali Çetinkaya Tankın savaş alanına ilk çıkışının 100. yılında bir basın etkinliği düzenleyen şirket, Mark IV replikasını Trafalgar Meydanı'nda sergiledi.
World of Tanks Turnuvası ile Gamescom'da Yer Alma Fırsatı HABER 29 Haziran - Gazali Çetinkaya Wargaming yeni turnuvasıyla en iyi World of Tanks oyuncularını Almanya’da buluşturuyor!
World of Tanks'in PS4 Çıkış Tarihi Açıklandı HABER 14 Ocak - Ömür Gencer Tanklarımız bu kez de PS4'te savaşa sürüyoruz.
World of Tanks'in PS4'teki İkinci Betası Bu Haftasonu Başlıyor HABER 06 Ocak - Ömür Gencer World of Tanks'i PS4'te denemek için 2. şansınız.
World of Tanks Xbox Sürümüne Oyuncak Tanklar Geliyor HABER 22 Aralık - Tunahan Safdır World of Tanks konsol sürümünde yeni yılı oyuncak tanklarla karşılamaya hazır mısınız?
World of Tanks Bir Sonraki Ayın Başında PS4 İçin Betaya Giriyor HABER 19 Kasım - Samet Konuksal Oyunun açık beta süreci başlıyor.
Konsol Oyuncuları World of Tanks'te “Team Destruction” Modu ile Kapışmaya Hazır HABER 24 Ekim - Tunahan Safdır Yeni hafif tanklar, PvE seçenekleri ve Premium SU-76I, konsollara geliyor.
World of Tanks 10.0 Güncellemesi Ekim’de Geliyor HABER 06 Ekim - Tunahan Safdır Yeni bir oyun modu ve savaşın yıkıma uğrattığı iki harita da yolda.
World of Tanks'ın PS4 Sürümü Onaylandı HABER 16 Eylül - Ersin Kılıç PS4 versiyonu şu an için sadece Japonya, Kore ve Çin için lisanslanmış durumda.
World of Tanks 28 Temmuz’da Xbox One’a Geliyor HABER 17 Haziran - Alkan Adakaner Tank savaşları Xbox One'da devam ediyor.