The Secret World'den Hikaye ve Oynanış Ayrıntıları HABER 22 Mart - Gökhan Yılmaz Funcom, beş yıldan uzun bir süredir geliştirdiği The Secret World isimli MMO'nun oynanış ve hikaye ayrıntılarını paylaştı.
The Secret World'den Gelecek Vadeden Görüntüler HABER 12 Mart - Gökhan Yılmaz The Secret World'ün bolca görseli ve oynanış görüntülerini içeren tanıtım videosu yayınlandı.
Electronic Arts, The Secret World'a El Attı HABER 10 Ocak - Alkan Adakaner Funcom'un MMO oyununun dağıtımında EA de rol oynayacak.
The Secret World'den Yeni Bilgiler HABER 22 Mayıs - Samet Konuksal Funcom'dan Ragnar Tørnquist, The Secret World'ün merak edilen sorularını cevapladı.
The Secret World İçin Yeni Trailer Yayınlandı HABER 25 Mart - Samet Konuksal Funcom, The Secret World için tamamen oyun içi oynanış videolarından oluşan yeni bir trailer yayınladı.
The Secret World'ün Teaser Video'su Yayınlandı HABER 23 Mart - Levent Polater Çok uzak gelecekte çıkacağını düşündüğümüz Secret World'ün teaser video'su huzurlarınızda...
The Secret World Şehirleri ve Canavarları HABER 04 Mart - Alkan Adakaner Funcom, yeni MMO oyunundaki şehirler ve canavarlarla ilgili bazı açıklamalarda bulundu.
The Secret World'den Yeni Sanatsal Çalışmalar HABER 17 Şubat - Alkan Adakaner Funcom'un yeni MMO'sundan etkileyici sanatsal çalışmalar yayınlandı.
The Secret World İçin Fazla Grind Gerekmeyecek HABER 15 Şubat - Samet Konuksal Gamasutra, Ragnar Tornquist ile The Secret World hakkında konuştu. Ragnar Tornquist, The Secret World'de grinde gerek kalmayacağını açıkladı.
The Secret World'un İlk Oyuniçi Videosu Yayınlandı HABER 02 Şubat - Alkan Adakaner Funcom tarafından geliştirilen MMO oyunu The Secret World'un ilk oyun içi videosu yayınlandı.
Secret World'ten Yeni Görseller HABER 25 Aralık - Ersin Kılıç Son dönemde mali kriz haberleri ile gündeme gelen Funcom'un son projelerinden biri olan The Secret World için yeni görseller yayınlandı.