The Secret World Beta Kayıtları Açıldı HABER 30 Ağustos - Burçin Aygün Geçtiğimiz haftasonu açılacak olan ama ertelenen The Secret World beta kayıtları en sonunda açıldı.
The Secret World Beta Kayıtları Ertelendi HABER 29 Ağustos - Burçin Aygün The Secret World'ün korku dolu dünyasına bir süre daha adım atamayacağız.
The Secret World'e Geleneksel Üyelik Modeli HABER 28 Ağustos - Alkan Adakaner Free-to-Play modelinin benimsenmesini bekleyenler için üzücü bir haber.
Secret World Nisan Ayında Geliyor + Beta Zamanı HABER 16 Ağustos - Beril Sergün Nisan ayında gelecek oyunun Beta Zamanı belli oldu.
The Secret World'e Yapımcı Günlüğü HABER 14 Ağustos - Beril Sergün Yapımcı Günlüğü'nün bu bölümünün konusu ise The Secret World dünyasını kurma ile ilgili.
The Secret World'e Dungeon Videosu HABER 08 Temmuz - Burçin Aygün The Secret World için yayınlanan yeni video ilk kez oyun içi bir dungeon'ı gözler önüne serdi.
The Secret World'tan Harika Bir Sinematik Daha HABER 07 Temmuz - Alkan Adakaner Funcom'un MMO oyunu sinematikleri ile de beğeni topluyor.
The Secret World'ta Savage Coast Tanıtım Videosu HABER 06 Temmuz - Alkan Adakaner Funcom'un MMO oyunu harika ve korkunç mekanları ile oyuncuları mutlu edecek gibi görünüyor.
The Secret World: Bölge Ön Gösterim Videosu HABER 01 Temmuz - Beril Sergün MMORPG sitesine özel video'da bölgeler gösteriliyor.
The Secret World 3 Yeni Canavarını Açıkladı HABER 29 Haziran - Beril Sergün Secret World'ün 3 yeni canavarının nasıl olacağı gösterildi.
The Secret World'un Xbox 360 Sürümü Farklı Olacak HABER 08 Nisan - Alkan Adakaner Xbox 360 sahipleri PC'deki oyundan farklı bir deneyim yaşayacaklar.