The Secret World Yapımcısı Zor Anlar Geçiriyor HABER 26 Ağustos - Samet Konuksal Yapım ekibinin yarısından çoğunun işine son verildi.
The Secret World, Steam'de! HABER 09 Ağustos - Levent Polater Son zamanların en başarılı MMO'larından The Secret World'ü Steam'den satın alabilirsiniz.
The Secret World, Bu Tarihlerde F2P! HABER 29 Temmuz - Levent Polater Funcom'ın yeni ve dikkat çekici MMO'sunu bir süreliğine bedava oynamak isteyenler bu günleri takvimlerine yazsınlar.
The Secret World, Önümüzdeki Haftasonu F2P! HABER 27 Temmuz - Levent Polater Funcom'un herkesin beğenisini kazanan MMO'su The Secret Wold için güzel bir duyuru.
The Secret World'den Etkileyici Bir Çıkış Videosu HABER 03 Temmuz - Samet Konuksal Silahlarınızı kapın, yaratık avlamaya çıkıyoruz.
Funcom CEO'su TSW'den Bir Gün Önce İstifa Etti! HABER 02 Temmuz - Samet Konuksal The Secret World'ün çıkışına sadece bir gün kala yapımcı firmanın CEO'su istifa etti.
The Secret World'ün Betası Herkese Açılıyor HABER 19 Haziran - Levent Polater Çıkış tarihine az bir süre kala Funcom'dan keyif verici bir haber.
The Secret World Ertelendi HABER 25 Mayıs - Erkut Köse Çıkışa kısa bir süre kala, küçük bir erteleme geldi.
The Secret World Betasına 1 Milyon Başvuru HABER 10 Mayıs - Samet Konuksal Gizli dünyaya erken adım atmak isteyen bir milyon oyuncu çıktı.
The Secret World'den Tüm Detaylar HABER 21 Mart - Gökhan Yılmaz Oyunun GDC 2012'de özel olarak gösterilen 35 dakikalık tanıtım videosu yayınlandı.