Shenmue III PC Sistem Gereksinimleri HABER 04 Temmuz - Gazali Çetinkaya PC versiyonu Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak.
Shenmue III Kickstarter Destekçileri Steam Anahtarlarını Oyunun Çıkışında Alamayacak, İade Mümkün HABER 02 Temmuz - Gazali Çetinkaya Shenmue III PC'de bir yıl boyunca Epic Games Store'a özel olacak.
Shenmue III Ryo'nun Hikayesini Tamamlamayacak HABER 14 Haziran - Gazali Çetinkaya Shenmue III'ten sonra dördüncü oyunu da göreceğiz gibi duruyor.
Shenmue III E3 2019 Oynanış Videosu HABER 11 Haziran - Gazali Çetinkaya Shenmue III 19 Kasım'da PlayStation 4 ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkacak.
Shenmue III Bir Kez Daha Ertelendi HABER 03 Haziran - Gazali Çetinkaya Yayıncı Deep Silver ve geliştirici stüdyo YS Net, Shenmue III'ün çıkış tarihini 19 Kasım'a erteledi.
Shenmue III Forklift Ekran Görüntüsü HABER 11 Nisan - Gazali Çetinkaya Herkesin beklediği ekran görüntüsü.
Shenmue III MAGIC 2019 Fragmanı HABER 09 Mart - Gazali Çetinkaya Ys Net, MAGIC 2019 etkinliğinde Shenmue III için iki dakika civarında “Ryo ve Master” başlıklı yeni bir fragman yayınladı.
Shenmue III Lan Di Ekran Görüntüsü HABER 19 Şubat - Gazali Çetinkaya Serinin antagonist karakteri için ekran görüntüsü.
Shenmue III Toplamda 7.1 Milyon Dolar Fon Topladı HABER 23 Kasım - Gazali Çetinkaya "Oldukça etkileyici bir skor, değil mi!?"
BSC KÜNYESİ
Shenmue 3
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA