Shenmue I ve II Paketi Dört Farklı Perakendecide PS4 ve Xbox One için Listelendi HABER 11 Eylül - Gazali Çetinkaya Sega, Shenmue III'ten önce Shenmue I ve II'nin yenilenmiş sürümlerini çıkarabilir. İlk iki oyunu içeren paket birden fazla perakendecide listelendi.
Shenmue III Üç Yeni Ekran Görüntüsü HABER 31 Ağustos - Gazali Çetinkaya Geliştirici Ys Net, Gamescom'da yayınladığı Shenmue III tanıtım fragmanı sonrası bu kez ana karakter Ryo Hazuki'ye odaklanan üç adet ekran görüntüsü paylaştı.
Shenmue III'ten Sonra Dördüncü Oyun da Düşünülüyor HABER 23 Ağustos - Gazali Çetinkaya Serinin yaratıcısı ve proje yönetmeni Yu Suzuki Shenmue III'ün 30 saat civarında süreceğini ve dördüncü oyunun da düşünüldüğünü belirtti.
Shenmue III Tanıtım Fragmanı HABER 22 Ağustos - Gazali Çetinkaya Geliştirici Ys Net, Almanya'nın Köln şehrinde gerçekleşecek olan Gamescom etkinliği öncesi Shenmue III için bir dakika uzunluğunda teaser video paylaştı.
Shenmue III'ün Dağıtımını Deep Silver Üstlenecek HABER 17 Ağustos - Gazali Çetinkaya Ys Net, Deep Silver ile oyunun dünya genelindeki dağıtımı için anlaşma imzaladı. Shenmue III 2018'in ikinci yarısında PS4 ve PC için çıkacak.
Shenmue III Gamescom'da Olacak HABER 30 Haziran - Gazali Çetinkaya Shenmue III'ü Gamescom 2017'de göreceğiz. Ayrıca yeni logo ve karakter tasarımları paylaşıldı.
Shenmue III Ertelendi HABER 08 Haziran - Gazali Çetinkaya Aralık 2017'de çıkış yapması beklenilen Shenmue III artık 2018'in ikinci yarısında çıkış yapacak.
Shenmue III E3'te Olmayacak HABER 29 Mayıs - Gazali Çetinkaya Ys Net, Shenmue III'ün E3 2017 fuarında gösterilmeyeceğini doğruladı.
Söylenti: Shenmue I ve II HD Remaster 2017'de Çıkacak HABER 26 Şubat - Gazali Çetinkaya Atlus USA'ya yakın ve güvenilir bir kaynaktan elde edilen bilgilere göre Shenmue I ve II HD Remasters bu yıl geliyor.
Sega, Shenmue HD Alan Adını Aldı HABER 06 Ocak - Gazali Çetinkaya Shenmue remaster geliyor olabilir. Sega Avrupa alan adını aldı.
Shenmue III için Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı HABER 15 Aralık - Gazali Çetinkaya Ys Net Shenmue III için 3 adet yeni ekran görüntüsü paylaştı. Ek olarak yapım süreci hakkında bilgi verdi.
BSC KÜNYESİ
Shenmue 3
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA