Shenmue III 19 Kasım'da Steam'de HABER 06 Kasım - Gazali Çetinkaya Epic Games Store ile yapılan özel anlaşmanın bitişiyle birlikte Steam'e geliyor.
Shenmue III DLC'si ‘Big Merry Cruise’ 17 Mart'ta Çıkacak HABER 09 Mart - Gazali Çetinkaya Shenmue III'ün üçüncü büyük indirilebilir içeriği yolda.
Shenmue III'ün Hikaye DLC'si 18 Şubat'ta Çıkacak HABER 14 Şubat - Gazali Çetinkaya Yeni hikaye görevleri ekleyecek.
Shenmue III'ün Satışları Deep Silver'ın Beklentilerini Karşılamadı HABER 14 Şubat - Gazali Çetinkaya Biomutant ve Final Fantasy VII remake'in ertelenmesi de Deep Silver'ın gelirlerini düşürmüş.
Shenmue III'ün İlk DLC'si ‘Battle Rally’ 21 Ocak'ta Çıkacak HABER 15 Ocak - Gazali Çetinkaya Shenmue III Epic Games Store'da %30 indirimde.
Shenmue III'ün Japonya ve Birleşik Krallık'taki Satışları Pek İç Açıcı Değil HABER 28 Kasım - Gazali Çetinkaya Oyun Japonya'da ilk haftasında sadece 17,857 adet satabildi.
Shenmue III İnceleme Puanları HABER 21 Kasım - Özgür Eroğlu Oyunun ilk inceleme puanları da paylaşıldı.
Shenmue Yönetmeni Yu Suzuki Dördüncü Oyunu Yapmayı Umuyor HABER 21 Kasım - Gazali Çetinkaya Shenmue III geçtiğimiz günlerde çıkışını yaptı ve Yu Suzuki şimdiden dördüncü oyunu düşünüyor.
Shenmue III Çıktı HABER 19 Kasım - Özgür Eroğlu Shenmue III uzun bir bekleyişin ardından, bugün PS4 ve PC için yayınlandı.
Shenmue Serisinin Yaratıcısı Yu Suzuki'den Oyunculara Teşekkür Mesajı HABER 18 Kasım - Gazali Çetinkaya Serinin yeni oyunu yarın PlayStation 4 ve PC için çıkıyor.
Shenmue III Çıkış Fragmanı HABER 13 Kasım - Gazali Çetinkaya 19 Kasım'da PlayStation 4 ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkacak.
BSC KÜNYESİ
Shenmue 3
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA